Kandidóza, antikoncepcia a zdravý životný štýl

Kandidóza, antikoncepcia a zdravý životný štýl

Zlý životný štýl, stres, nezdravá strava, antikoncepcia – to všetko môže ovplyvniť kvalitu života mnohým ženám. Doktorka Deanová nám tu vysvetľuje príčiny niektorých problémov a pridáva príbeh spokojnej klientky.

Motivácia je dôležitá

Niekedy nie je tak ľahké zostať oddaný zdravému životnému štýlu. Preto je skvelé, že s nami ľudia zdieľajú svoje príbehy o úspechu – môžeme sa z nich poučiť a zistiť, že na konci tunela je svetlo. Dúfam, že to vo vás zapáli iskru odhodlania rovnako ako vo mne!

Skúsenosti klientky

Minulý rok bol pre mňa veľmi ťažký. Bola som prepracovaná, preťažená a cítila som sa beznádejne. Potom som narazila na vašu knihu o premnožení kvasiniek. Zmenilo to môj život.

Hľadala som vás na webe, našla som vaše ďalšie knihy a rozhlasové nahrávky. Trpela som úzkosťou, záchvatmi paniky a nespavosťou a užívala som lieky na všetky 3 problémy... pokiaľ som sa nedozvedela o ReMagu a knihe Zázrak menom horčík !!

Vaše cenné rady a nespočetné množstvo e-mailov s vašimi zamestnancami mi vrátili späť život! Po niekoľkých mesiacoch užívania vašich doplnkov som sa zbavila liekov a som schopná viesť zdravý životný štýl! Začala som lepšie spať, vrátila som sa do práce, cítim sa skvele a užívam si svoju rodinu!

Neexistujú žiadne slová, ktoré by vám mohli vyjadriť moju vďačnosť za všetko, čo ste urobili. Som navždy vašim dlžníkom! Dúfam, že odporúčaním vašich produktov svojim priateľom a rodine môžem splatiť svoj dlh vďaky!! Ďakujem vám z celého srdca, doktorka Deanová !!

=== Klaudia

Naše doplnky som navrhla ako „stavebné kamene pre vaše nové ja“. Pomáhajú vám obnoviť telo na bunkovej úrovni a získať späť zdravie. Potom sa môžete sústrediť na kvalitu svojho života a nie len prežívať. A nemusíte prestať užívať svoje lieky – doplnky sú dostatočne bezpečné na to, aby vyhovovali vašim existujúcim liekom.

Všetky receptúry sú vyvinuté na rovnako vysokej úrovni ako ReMag, ktorý si môžu vybrať tisíce a tisíce ľudí, ktorí sa neuspokoja s ničím iným ako s tým najlepším.

Jednou z mojich obľúbených tém bolo vždy premnoženie kvasiniek a súvislosť s antikoncepciou

O probléme s antikoncepčnými tabletami a premnožením kvasiniek hovorím už celé desaťročia. Keď sa kvasinky premnožia, pretože sú kŕmené hormónmi v antikoncepčných pilulkách, môžu sa chemické vedľajšie produkty kvasiniek (ktorých je veľa) absorbovať do krvného riečišťa. A tým vytvoriť nekonečnú zápalovú kaskádu. Táto biochemická interakcia môže ovplyvniť aj vaše deti. Ako môžete chrániť budúcu generáciu?

Navrhujem, aby hormonálna antikoncepcia nebola užívaná dlhšie ako päť rokov alebo vo veku nad 35 rokov. Ja sama som antikoncepciu používala 15 rokov a tie roky boli hrozné.

Prechádzala som lekárskou školou, svojou stážou, novou praxou, VŠETKO súčasne, takže nemôžem oddeliť vedľajšie účinky antikoncepcie od masívneho stresu! Niet divu – črevo je známe ako „druhý mozog“, pretože tu sa vyrába 90 % serotonínu. Takže, pokiaľ nie je črevo šťastné, nie sme šťastní. A môžem vám povedať, že črevá nie sú šťastné, keď nemajú kontrolu nad kvasinkami. Nevedela som, ako zle sa na liekoch cítim, kým som ich nevysadila. Brala som ich tak dlho, že som na nich bola zvyknutá.

Ak ste niekedy užili antikoncepčnú pilulku alebo antibiotiká, môžete mať premnožené kvasinky. Antibiotiká ničia ako zlé, tak dobré baktérie, čo vedie k premnoženiu kvasiniek, kortizol potom spoločne s antikoncepciou a cukrom kŕmia hladné kvasinky.

Našťastie črevný mikróbiom obsahuje 100 biliónov prospešných mikroorganizmov, ktoré len čakajú na to, aby začali s obnovením zdravej rovnováhy tráviaceho systému, ale môžu potrebovať pomocnú ruku!

Flora ReVive® je naše revolučné probiotikum a šetrné antimykotikum. Využíva silu prírody na podporu týchto prospešných organizmov a obnovenie harmónie v črevnom mikrobiome.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality