Najlepšie vstrebateľné magnézium

Najlepšie vstrebateľné magnézium

Prečo je ReMag najlepšie vstrebateľné magnézium (horčík) a prečo má pre veľa ľudí ohromnú hodnotu.

Skutočná hodnota prípravku ReMag

Na rozdiel od väčšiny doplnkov stravy alebo prírodných liečivých prípravkov je ReMag jedným z mála doplnkov, ktoré vyvinul lekár - nie firma s doplnkami stravy – čo zásadným spôsobom ovplyvňuje to, čo môžete očakávať v kvalite a účinnosti!

Doktorka Deanová je jedným z popredných svetových odborníkov na suplementáciu a liečbu horčíkom a jedným z mála lekárov, ktorí si vybudovali celú svoju kariéru na vzdelávanie verejnosti o výhodách terapeutického použitia horčíka ako alternatívy k liekom.

Možno teda už teraz môžete tušiť, prečo je ReMag taký výnimočný.

Výhody prípravku ReMag

  1. ReMag je absorbovaný na bunkovej úrovni.
  2. ReMag je v tekutej forme a je veľmi ľahko použiteľný.
  3. ReMag nepôsobí preháňavo.
  4. Prípravok ReMag možno použiť ako transdermálnu horčíkovú terapiu - nevonia ani nezanecháva mastné zvyšky na koži alebo odeve.
  5. Pretože ReMag nevyžaduje trávenie, je preferovaný mnohými ľuďmi, ktorí majú tráviace problémy.
  6. Bolo preukázané, že ReMag poskytuje okamžitú úľavu od bežných príznakov nedostatku horčíka [kŕče, bolesti hlavy, zápal, nespavosť].
  7. Bolo preukázané, že ReMag je veľmi úspešný pri zmierňovaní príznakov spojených s fibriláciou predsiení.
  8. Ukázalo sa, že ReMag je vysoko účinná náhrada pre osoby, ktoré potrebujú intravenózny horčík.
  9. RnA ReSet vyrába produkt ReMyte, vysoko vstrebateľný multiminerál, vyrobený rovnakou technológiou ako ReMag.

Vzhľadom na veľký úspech medzi množstvom užívateľov každej vekovej skupiny, zdravotného stavu, zemepisnej polohy, životného štýlu, prístupu k fyzickej kondícii a stupni či úrovni wellness môžete ReMag a produkty RnA ReSet používať s absolútnou dôverou.

Prečo je ReMag najlepšie vstrebateľné magnézium

V priebehu času nás mnoho našich zákazníkov žiadalo o porovnanie prípravku ReMag s ostatnými doplnkami na trhu. Plne to chápeme, prečo by ste mali utrácať za drahé minerálne produkty a nemali porovnanie s ostatnými.

Bohužiaľ nemôžeme komentovať produkty vyrábané inými spoločnosťami. Naše znalosti sú koniec koncov výhradne zamerané na naše výrobky a na to, ako ich používať.

To, čo môžeme povedať, je toto. Pri mineráloch znamená väčšia stabilita väčšiu absorpciu. Čím dlhšie môže minerálny ión zostať stabilný a neviazaný s iným iónom v zlúčenine, tým väčšia šanca je, že vstúpi do bunky.

Ako sa vyrába najlepšie vstrebateľný horčík

18-stupňový patentovaný proces, ktorým prechádza magnézium v ​​ReMagu, ho robí pikometrickým, stabilizovaným a iónovým, čo znamená, že ľahko vstupuje do buniek. Minerálne ióny sú takmer okamžite absorbované.

Ľahko vstupuje do bunky

Zrejme žiadna iná spoločnosť na svete sa nezameriava na stabilitu ako kľúčový faktor absorpcie, a pretože tento špecializovaný proces je vlastníctvom RnA Reset, nikto iný ho nemôže použiť. Minerálne zlúčeniny sa vo vode prirodzene rozkladajú na ióny, ale okamžite sa viažu späť k inému iónu, aby vytvorili zlúčeninu. Kľúčom k úspechu prípravku ReMag je jedinečný proces stabilizácie iónov, vďaka ktorému je plne absorbovaný na bunkovej úrovni.

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality