Najčastejšie otázky pre spokojných užívateľov


Informácie o produktoch RnA ReSet

Otvoriť všetko Zavrieť všetko
 • Aké je presné dávkovanie produktov?
  Dávkovanie každého produktu je podrobne popísané na webovej stránke pri danom produkte. Odporúčame pozrieť si informácie o dávkovaní priamo na príslušnej stránke produktu alebo na priloženom štítku.

  Všetky minerálne roztoky doktorky Deanovej je možné spolu kombinovať pre lepší účinok.

  Produkty doktorky Deanovej používajú tisíce spokojných užívateľov vo viac ako 200 krajinách po celom svete. Doplnky sú vysoko koncentrované a majú silnú, horkú chuť. Preto ich vždy zmiešajte vo vhodnom nápoji.

  Začnite pomaly, s malou dávkou a postupne pridávajte

  Vami zvolený minerálny roztok dajte do obľúbeného nápoja, použiť môžete:
  - Vodu
  - Džús
  - Smoothie alebo proteínový shake
  - Kávu alebo čaj

  Prečítajte si tiež: Maskovanie chuti tekutých minerálov
 • Ako si udržať správnu hydratáciu pri užívaní tekutých minerálov?
  Proces remineralizácie tela pomocou ReMag®, ReMyte® alebo našich ďalších minerálnych receptúr vyžaduje správnu hydratáciu.

  Odporúčame vypiť za deň priemerne 2l vody, do ktorej pridáte štvrť lyžičky pravej morskej soli. Do tejto vody môžete pridať celú vašu dávku minerálnych roztokov ReMag®, ReMyte®, ReCalcia®, Pico Potassium® a Pico Zinc® Plus a popíjať postupne po celý deň. Množstvo vody sa bude meniť v závislosti od počasia a športovej aktivity, ale dva litre berte ako dobrý základ. Všetky minerálne roztoky doktorky Deanovej je možné spolu kombinovať pre lepší účinok.
 • Koľko magnézia (horčíka) obsahuje jedna dávka ReMag®-u?
  Jedna dávka produktu ReMag® obsahuje 150 mg čistého elementárneho horčíka pri koncentrácii 60 000 ppm. Použitie super-jemných horčíkových častíc umožňuje ReMagu lepšie sa vstrebávať do buniek než akákoľvek iná forma horčíka.

  Produkt ReMag® je k dispozícii v 240 a 480 ml balení, z ktorého možno získať 96 alebo 192 dávok, čo znamená, že ponúka vysokú koncentráciu horčíka. Balenie 480 ml je pri bežnom dávkovaní použiteľné na 5-6 mesiacov.

  Produkt ReMag® je vyvinutý Dr. Carolyn Dean a zameriava sa na vysokú absorpčnú schopnosť tohto doplnku. V porovnaní s inými dostupnými horčíkovými doplnkami na trhu, ReMag® ponúka jedinečnú formu horčíka s vysokou biologickou dostupnosťou bez laxatívneho efektu, čo môže predstavovať lepšiu hodnotu pre spotrebiteľov.
 • Niekoľko poznámok k preháňavému účinku prípravku ReMag®
  Po prvé, veľmi intoxikovaní ľudia môžu mať okamžite laxatívny účinok - hoci nie sú zďaleka nasýtení horčíkom. Táto malá skupina musí začať s niekoľkými kvapkami prípravku ReMag® denne, aby znížila detoxikáciu spôsobenú užívaním horčíka.

  Po druhé, ak po niekoľkých mesiacoch dostanete preháňavý účinok, ale stále máte príznaky nedostatku horčíka, možno neužívate ReMag® správne. Je dôležité ho popíjať celý deň a nebrať ho v jednej alebo dvoch veľkých dávkach denne.

  Po tretie, je možné, že po 9-18 mesiacoch dosiahnete nasýtenie a začnete mať mierny laxatívny účinok. V tomto prípade je nutné znížiť dávku ReMagu, cca o pol lyžičky alebo podľa osobnej potreby.
 • Môžem užívať ReMag® spoločne s ReMyte®? A čo ostatné tekuté minerály?
  Áno, môžete! ReMyte® obsahuje len malé množstvo horčíka - iba 31 mg - pre rovnováhu ostatných minerálov. Všeobecne možno povedať, že ReMag® a ReMyte® sú mocné duo, pokiaľ sú použité spoločne.

  Všetky minerálne roztoky doktorky Deanovej je možné spolu kombinovať pre lepší účinok. Zmiešajte celú vašu dávku minerálnych roztokov ReMag®, ReMyte®, ReCalcia®, Pico Potassium® a Pico Zinc® Plus vo vhodnom nápoji a popíjajte postupne po celý deň.
 • Zaujímavá skúsenosť pri súčasnom užívaní ReMag® a ReMyte®
  Po ôsmich týždňoch som začala mať mierny laxatívny účinok z doplnku ReMag® a uvedomila som si, že moje telo už môže byť nasýtené horčíkom. Do tejto doby som užívala 3 lyžičky ReMagu denne. Znížila som teda dávku na pol lyžičky trikrát denne. Uvedomila som si, že extra horčík som potrebovala, pokiaľ mi ReMyte® nezačal riešiť príznaky iných minerálnych nedostatkov. Keď som si tieto minerálne deficity odstránila s ReMyte®, nepotrebovala som už toľko horčíka.
 • Ako sú vyrábané ReMag® a ReMyte®?
  Slová výrobcu o ReMag® a ReMyte®.

  Pre pochopenie toho, ako sú ReMag® a ReMyte® vytvorené, je potrebné mať základné znalosti o chémii iónov, ionizáciu, ionizačným potenciálu a absorpciu minerálov. Niektoré základné vyhľadávanie Google pomocou vyššie uvedených kľúčových slov vám poskytnú potrebné informácie o pozadí.

  ReMag® horčík a minerály ReMyte® sú v rovnakej forme, ktorá sa prirodzene vyskytuje v našich potravinách. Všetky tieto minerály sú kvapalné, iónové, monatomické (jednotlivé ióny minerálov v roztoku) a sú v pikometerickej veľkosti. Neexistuje žiadna nanotechnológia. Pikometery sú jednotky merania, nič iné. (V metre je jeden kvadrilion, 1 000 000 000 000 pikometroch.)

  ReMag® a ReMyte® nie sú len iónové roztoky. Ióny sú náboj, nie veľkosť. Ióny v roztoku môžu stále tvoriť veľké komplexy alebo mriežkové štruktúry, čo zvyšuje ich veľkosť nad rámec individuálneho iónu. Majú tiež tendenciu viazať sa s vodíkom a kyslíkom za vzniku oxidov a hydroxidov horčíka, ktoré pôsobia ako antacidá neutralizujúce žalúdočnú kyselinu. Sú tiež laxatívami a sú ťažko stráviteľné, čo vyžaduje energiu.

  Naša technológia zabezpečuje, že jednotlivé ióny v roztoku zostanú individuálne (monoatomické), a preto ich odlišujeme od slabých komplexných iónových roztokov a nazývame ich pikometrickými minerálmi. Veľkosť individuálneho iónu, ak je iónová a nie je viazaná ako zlúčenina alebo iné ióny, spadá do jednotiek merania v pikometroch. Veľkosť jednotlivých iónov je daná povahou daného prvku a jeho atómovou hmotnosťou. Napríklad ión horčíka môže byť tak malý, ako to dovoľujú zákony Matky prírody. Napríklad nemôžeme vytvoriť jediný atóm horčíka menší; môžeme len zabezpečiť, aby sa atóm nespojil s inými atómami, aby vytvorili väčšie skupiny atómov. Rovnako tak u iónov. Veľkosť jedného jednoatómového iónu horčíka je približne 86 pikometrov. Náš proces zaisťuje, že horčík zostáva v pikometrickej veľkosti pre maximálnu absorpciu.

  Skutočným tajomstvom nášho procesu je, že kontrolujeme všetky faktory v procese ionizácie tak, aby konečný produkt monoatomická iónová forma iónov horčíka veľkosti pikočastíc (absorbovaná koreňovými systémami rastlín, uvoľňovaná v našom tráviacom systéme a absorbovaná do buniek). Samotný proces ionizácie je zložitý, ale nelíši sa od toho, čo sa deje v prírode každú minútu.

  Aby sme to zopakovali, nedovolíme, aby sa ióny spojili do komplexných iónových skupín alebo zlúčenín, ktoré by vyžadovali od tela energiu pre rozklad a vstrebávanie.

  Ako príroda poskytuje ľudskému telu minerály? Keď jeme jedlo (ideálne najprirodzenejší zdroj minerálov), minerály sú uvoľňované z našich potravín pôsobením kyseliny chlorovodíkovej a žalúdočných štiav v žalúdku. V podstate tráviace šťavy ionizujú minerály v potravinách tvoriacich jednotlivé ióny, nie cheláty alebo zlúčeniny alebo veľké zhluky iónov. Ióny sú základom biologickej energie a funkcie. Až po uvoľnení iónov z potravín sa ionizované minerály, ktoré nesú kladný elektrický náboj, pripoja k veľmi silnému, negatívne nabitému nosiču prostredníctvom chelatace alebo nosného proteínu. Potom buď prejde telom, alebo je absorbovaný proteínom. Alebo môže prechádzať do čreva ako nepripojený, kladne nabitý minerálne ión pre absorpciu lokálnych iónových receptorov.

  Ión je akýkoľvek atóm alebo skupina atómov, ktoré majú kladný alebo záporný elektrický náboj. Pozitívne nabité ióny sú známe ako katióny (minerály tvoria katióny), zatiaľ čo záporne nabité ióny sa nazývajú anióny. Ióny sú tvorené pridaním elektrónov k, alebo odstránenie elektrónov od neutrálnych atómov alebo molekúl alebo iných iónov. Je všeobecne známe, že aby telo mohlo účinne a úplne absorbovať minerály, musí mať elektrický náboj pripojený za účelom prenikaniu bunkových bariér. Chceme, aby sa minerál vstrebával do bunky, nie len do krvného obehu. Tento elektrický náboj existuje v okolí atómu, pretože atómu buď chýba elektrón, alebo má ďalšie elektróny v jeho okolí. Tento náboj spôsobuje interakciu iónov, priťahovanie alebo odpudzovanie navzájom pri hľadaní ďalšieho iónu, ktorý by prispel alebo odstránil ďalšie elektróny. Je to náboj na častici, ktorý umožňuje minerálom aktivovať mnoho funkcií, ktoré vykonávajú v tele. Ale pamätajte si, že iónovo nabitý minerál môže byť stále v komplexe, ktorý ho robí príliš veľkým na to, aby vstúpil do buniek.

  Minerály sú zásadne katalyzátormi (reakčnej štartéry) a kofaktory v metabolických procesoch vďaka ich elektrickému náboju. Kvapalina obklopujúca naše bunky je nasýtená ako katióny, tak anióny, rovnako ako tekutina vnútri našich buniek. Pretože toto oddelenie atómov so špecifickými elektrickými nábojmi, elektrický gradient, alebo prúd, je tvorený cez bunkovú membránu. Vzhľadom k tomuto prúdu môžu nabité minerálne iónové častice prúdiť ľahšie cez bunkovú membránu. Minerál musí byť v iónovom stave, aby sa to mohlo stať!

  Iónové monoatomové minerály, veľkosti pikometerov, už majú náboj a rozmery, ktoré telo rozpoznáva a chápe, takže môžu byť ľahko asimilované prostredníctvom selektívnych permeabilných bunkových membrán od hlavy až k päte. Iónové monoatomické minerály sa tiež ľahko transportujú cez vysoko selektívne bunkové membrány ľudského tráviaceho traktu. Keďže sú iónové minerály nabité, telo musí použiť menej energie, aby tieto minerály absorbovalo. Avšak, niektoré ióny sú viazané na nosné proteíny, alebo chelátované, alebo komplexované na aminokyseliny a musia byť rozobraté na menšie časti a získať elektrický náboj, aby prechádzali črevnou membránou.

  Elektrický gradient (nabité ióny) umožňujú ľahký tok iónových minerálov z oblasti s vyššou koncentráciou (tráviaci trakt od úst do čriev) do oblasti s menšou koncentráciou (bunky v tele).

  Telo absorbuje monoatomické ióny veľkosti pikometrov s vyššou účinnosťou ako iné formy minerálov, pretože väčšina ostatných minerálov musí prejsť úplnými procesmy trávenia do menších nabitých častíc. V skutočnosti, membrány lemujúce náš tráviaci trakt si zachovávajú svoj špecifický elektrický náboj vo forme iónových receptorov. Telo udržuje tento náboj na výstelke membrán, aby uľahčilo vstrebávanie živín. Rôzne receptorové oblasti si zachovávajú rôzne nábojovej kvality, čo umožňuje príťažlivosť množstva živín, ktoré prechádzajú tráviacim traktom.

  Je to naša viera, že zásobovanie tela minerálmi vo forme, ktorá je ekvivalentná minerálnym látkam v potravinách, má najväčší zmysel, pretože žalúdok vytvára iónové minerály z potravín.
 • Prekročí ReMag® mozgovú bariéru?
  Veľa som premýšľala o mozgovej bariére od roku 2009 vďaka štúdiu na krysách "Zvýšenie učenia a pamäti zvýšením hladín horčíka v mozgu." Každý počul o tejto štúdii, pretože správa, že patentovaný horčík bol schopný dostať sa do mozgu a mozgovomiechového moku - potkanov - bola neúnavne vyzdvihovaná. Autori štúdie naznačili, že iba ich horčík bol schopný preniknúť nepreniknuteľnú mozgovú bariéru. Okamžite som vedela, že to je neuveriteľné preháňanie, pretože aj oxid horečnatý s absorpciou 4% môže mať pozitívne účinky na mozog. Štúdia o threonátu horčíka som prečítala a potvrdilo sa mi, že v porovnaní s citrátom horečnatým došlo v CSF k zvýšeniu obsahu horčíka iba o 7%. S týmto malým, nepatrným rozdielom, autori štúdie deklarovali svoj produkt za Svätý grál, ktorý prekonáva mozgovú bariéru.

  Tu je to, čo som napísala na blogu v roku 2014 o štúdiu threonátu horčíka:
  Výrobcovia tvrdia, že ich jedinečný horčík prekoná hematoencefalickú bariéru. To však rozhodne nie je presné vyhlásenie. Liečba migrén, záchvatov, cievnych mozgových príhod, poranenia hlavy a ďalších problémov s nervovým systémom aj s vysoko neabsorbovaným oxidom horečnatým (na 4%) ukazuje, že všetky horčík pracujú na úrovni neurónov, čo znamená, že sa všetci dostanú do mozgu do určitej miery. Štúdie na zvieratách používajúce horčík threonát zakrýva skutočnosť, že aj iné horčíky by pravdepodobne spôsobili niektoré z týchto účinkov.

  Osobne, keď užívam horčík threonát, tak mám hnačku, čo pre mňa znamená, že nie je plne absorbovaný na bunkovej úrovni, ako je ReMag®. Z rýchleho vyhľadávania na Google vidím, že sa jedná o patentovaný výrobok, a preto sa táto štúdia na zvieratách používa na propagáciu komerčného produktu. V auguste 2013 som od dodávateľa tohto horčíka počula, že po usadení na trhu došlo k nárastu predajnej ceny až o 400%. Vytvoriť požiadavku a potom zvýšiť cenu je názov hry.

  Kapitola 3 s názvom "Doprava horčíka naprieč mozgovou bariérou krv-mozog" vyňaté z knihy Magnézium v ​​Centrálnom nervovom systéme ukazuje, že každá forma doplnkového horčíka má prístup do mozgu. Nasledujúce upravený abstrakt vám ukazuje, prečo: (Slová v zátvorkách sú moje dodatky.)

  Zistenie, že pri akútnych a chronických ochoreniach mozgu sú hladiny horčíka znížené, viedlo k nedávnemu nárastu záujmu o úlohu horčíka v normálnom a poranenom nervovom systéme, aj keď mechanizmy horčíka klesajú v patologických stavoch a ich dostupnosti v nervovom tkanive po podaní nie sú úplne pochopené. Mozog má dva hlavné bariérové ​​systémy: (1) hematoencefalickú bariéru tvorenú mozgovými kapilárnymi endotelovými bunkami, ktoré oddeľujú krv od extracelulárnej tekutiny v neuropilu (hustá hmota nemyelinovaných axónov, dendritov a procesov gliových buniek); a (2) bariéra krv-cerebrospinálna tekutina (CSF) tvorená choroidálnými epitelovými bunkami, ktoré oddeľujú krv od CSF... Nedávno boli identifikované ako prechodné receptory potenciálne melastatinové členy ako katiónové kanály pre transport horčíka. Hoci nie je známe, či choroidálne epiteliálne bunky exprimujú tieto molekuly, ale sú exprimované mozgovými endotelovými bunkami a môžu hrať úlohu v transporte horčíka. Je zrejmé, že horčík vstupuje do CNS cez mozgovú bariéru a je aktívne transportovaný choroidálními epitelovými bunkami do CSF.

  Tento abstrakt nám jasne ukazuje, aký dôležitý je horčík pre mozog, pretože má svoj vlastný transportný mechanizmus.

  Prvá kapitola tejto knihy má názov "Voľná ​​koncentrácia horčíka v ľudskom mozgu". Nasledujúce upravený abstrakt uvádza horčík do ústrednej úlohy v mozgu:
  Bunková koncentrácia voľného horčíka môže byť stanovená v ľudskom mozgu pomocou fosforovej magnetickej rezonančnej spektroskopie. Táto technika bola použitá v ľudskom mozgu a poskytuje nové náznaky pôsobenia horčíka na bunkovej úrovni. Horčík meraný v ľudskom mozgu je približne polovičného obsahu než v ľudskom kostrovom svalstve. Tento výsledok pravdepodobne súvisí s nižšou koncentráciou ATP v mozgovom tkanive. (Horčík je vyžadovaný v 6 z 8 krokov pri výrobe ATP. Ak teda mozog produkuje menej ATP, ukladá a potrebuje menej horčíka.)

  Možnosť stanovenia bunkového horčíka umožnila jeho štúdium v ​​rôznych neurologických patológiách, a najmä v tých, kde produkcia defektnej mitochondriálnej energie predstavuje primárne kauzativní faktor v patogenéze. Testovanie preukázalo, že bunkový horčík je funkciou energetického náboja mozgových buniek a defektné mitochondriálne respirácie spôsobuje zhoršenie homeostázy bunkového horčíka. Znížený bunkový horčík bol tiež nájdený v záhlavných lalokoch pacientov s rôznymi typmi migrény a bolestí hlavy. Okrem toho hodnotenie pomocou fosforovej magnetickej rezonančnej spektroskopie horčíka v mozgu môže pomôcť v diferenciálnej diagnostike atrofie mnohopočetného systému a Parkinsonovej choroby, ktorá ponúka nový diagnostický nástroj.

  Teraz viete, ako dôležitý je horčík pre váš mozog. Uistite sa, že používate dobre absorbovaný horčík ako ReMag® pre dosiahnutie vynikajúcich výsledkov.
 • Slová výrobcu o veľkosti častíc (minerálov)
  Detekcia prítomnosti horčíka sa vykonáva pomocou spektrometra ICP-OES. To nám hovorí, že vo výrobku je skutočne horčík a tiež to pre nás kvantifikuje, takže vieme, koľko horčíka je prítomného. Stroj ICP-OES nám nehovorí o veľkosti častíc.

  Aveka Labs použila stroj Malvern PCS Dynamic Light Scattering Instrument v snahe nájsť častice v ReMagu. PCS analyzuje vzorky častíc v rozmedzí veľkostí 1 nm až 1000 nm (0,001-1 mikrónov). V tomto rozmedzí veľkostí neboli zistené žiadne častice, čo znamená, že ReMag® má častice menšie ako 0,001 mikrónov.

  ReMag® je monoatomický iónový roztok. Neexistuje žiadny priamy spôsob merania iónovej veľkosti (alebo iónového polomeru). To je v skutočnosti určené nepriamo meraním dĺžky väzby. Iónové polomery sa ťažko merajú s akýmkoľvek stupňom istoty a líšia sa podľa prostredia iónu a tiež niekoľkých ďalších faktorov. Vzdialenosť medzi dvoma iónmi v iónovej kryštálovej štruktúre môže byť stanovená röntgenovou kryštalografiou, ktorá udáva dĺžky strán jednotkovej bunky kryštálu. Iónový polomer nie je fixná vlastnosťou daného iónu, ale mení sa s koordinačným číslom, spinovým stavom a mnohými ďalšími parametrami. Ako také je veľmi ťažké určiť skutočnú veľkosť častíc ReMag®. Sme si istí, že sú menšie ako 0,001 mikrónu. S použitím röntgenové kryštalografie počítame / odhadujeme, že častice ReMag sú približne o veľkosti 70-86 piko-metra.
 • Zdroj a čistota ReMyte® a ReCalcia®
  Minerálne roztoky ReMyte® a roztok ReCalcia®. Calcium obsahujú ako ióny, tak minerály. Všetky minerály sú v skutočnosti anorganické, bez ohľadu na zdroj. Nedovoľte, aby vás to rozrušilo. Definícia minerálov - niečo, čo nie je ani živočíšnu, ani rastlinnú hmotou, kryštalickou látkou tvorenou anorganickými procesy [procesy, ktoré nepochádzajú zo živého organizmu]. Podľa definície sú preto minerály anorganické. Je tu mnoho zmätkov a sporov o problematike organických vs anorganických minerálov a efektívne aplikácie jedného a druhého. Je tu veľa informácií a existuje mnoho názorov, ktoré sa šíria, pokiaľ ide o najlepšie zdroje minerálnych látok v potravinách. Vzhľadom k tomu, že sa názory líšia a v závislosti na tom, čo čítate, dostanete konfliktné informácie. Poznámka: Ľudské telo obsahuje predovšetkým anorganické minerály, s niekoľkými výnimkami, napríklad hemoglobín (červené krvinky) obsahuje železo.

  Dočítate sa napríklad, že minerály z hornín telo nevyužíva, ale sú tiež nebezpečné. Vzhľadom k nezrovnalostiam a zmätkom, ktoré tieto názory vytvárajú, je nevyhnutné do tejto rozpravy vložiť nejakú logiku.

  Realisticky to nezáleží na tom, aké zdroje minerálov máte (minerálnej vody alebo potraviny). Najdôležitejším faktorom je veľkosť a forma, v ktorej sa nachádzajú. Minerály sú najúčinnejšie dodávané vo vodnej báze plne ionizovanej (v ich atómovom stave) ako v prírode. Rastlina berie anorganické minerály z pôdy, kde rastie. Potom je syntetizuje do iónové veľkosti a formy absorpciou cez korene, kde sú minerály kombinované s vodou a dopravené do celej rastliny.

  Minerálna voda, ktorá je nasýtená anorganickými molekulami minerálov rozpustených zo skál, je spracovávaná do iónovej formy prírodnými silami, ale zostávajú anorganickými. Iónové roztoky vyrobené z elementárneho minerálu, je v podstate rovnaký proces, ale vykonaný človekom. Akonáhle ich telo prijme, intuitívne vie, čo je to za minerál a čo s ním robiť, bez ohľadu na jeho zdroj. Opäť je dôležité si uvedomiť, že nezáleží na tom, či konzumujete minerály z rastlinných zdrojov, minerálne roztoky alebo tabletky. Dôležité je, koľko času trvá, než telo rozbije nerasty do svojho atómového (ionového) stavu, aby ich účinne využilo na bunkovej úrovni. ReMyte® obsahuje minerály vo forme, ktorú telo dokáže rozpoznať a využiť ihneď.
 • Čo mám urobiť, keď sa začnem cítiť dobre?
  Ľudia, ktorí mi písali, chcú jasne zažiť viac pocitu pohody. Tam, kde potrebujú väčšie vysvetľovanie je, že keď zmenia niektoré veci, veci sa v skutočnosti zmenia. Čo tým myslím? Myslím, že zmeny, ktorým nerozumiete (alebo niekedy ani nechcete), sa stanú a povedú k zmenám, ktoré ste na prvom mieste skutočne chceli.

  Keď je teda vaše telo kŕmené dobre absorbovaným živinami a pociťujete dočasne nepríjemné príznaky, môžete sa začať báť. Často počujem: "Moje sa chová tak a tak ... Môžete to zastaviť?" Keby chápali, že sa jedná o známky trvalejšieho dobrého zdravia, nikdy by nežiadali, aby sa zmeny zastavili.

  Ako som povedala vo svojich knihách a iných publikáciách, ľudia sú podmienený tradičnou lekárskou praxou. Keď majú skúsenosti, ktoré vnímajú ako "zlé", idú k lekárovi na testy, sú im predpísané lieky, a veria, že prehltnutie tabletky problém okamžite vyrieši. Ani neuvažujú o tom, čo tento liek robí alebo aké má vedľajšie účinky.

  Preto je dôležité, aby som čitateľa vzdelávala o prírodnom wellness cykle.

  Prírodný wellness cyklus
  Wellness proces každého človeka je jedinečný. Je ovplyvnený mnohými rôznymi faktormi, ako sú: diéta, cvičenie, čerstvý vzduch, slnečné svetlo, lieky, doplnky stravy, dedičnosť, hydratácia atď. Wellness cyklus však má niektoré veci verejné a zahŕňa nasledujúce procesy:

  Aktivácia
  To je aktívna fáza wellness procesu. Aktivujú sa enzýmy a ďalšie biologické systémy. Bunky, orgány a systémy sa "prebudia". Počas tejto fázy vytvárania dobrého zdravia sa ľudia často sťažujú, že sú roztrasení, úzkostliví alebo nervózny. Zažívajú tiež náhodné brnenie a pichanie, pálenie alebo zášklby a náhodné bolesti. Tieto skúsenosti nie sú príznaky poruchy tela. Sú dôkazom, že kŕmenie tela dobre absorbovaným živinami prebúdza telo z útlmu. Prebudené telo je telo, ktoré už rozširuje svoje wellness.

  Odpočinok
  Na druhej strane existujú klienti, ktorí sa sťažujú na to, že sú unavení alebo cítia, že potrebujú časté zdriemnutie. Toto je komunikácia tela, ktorá hovorí, že potrebuje odpočinok, aby mohla spracovávať a integrovať zmeny, ktoré vykonáva. Je neoddeliteľnou súčasťou prírodného cyklu wellness.

  Detoxikácia
  Tretí proces, ktorý ľudia zažívajú v prírodnom wellness cykle, je detoxikácia. Keď majú zdravé črevo, detoxikácia je prirodzenou súčasťou vytvárania dobrého zdravia, tak prirodzeného, ​​že väčšina ľudí si to ani nevšimne. Ak však bunky uvoľňujú toxíny rýchlejšie, než je čreva vylučujú, užívatelia často hlásia detoxikačné príznaky, ako sú ľahké bolesti hlavy, mierne príznaky chrípky, mäkká stolica alebo hnačka, vyrážky a tak ďalej. Rovnako ako aktivácia a odpočinok nie je detoxikácia poruchou tela ani vedľajším účinkom doplňovania. Je to fáza prirodzeného cyklu wellness.

  Záver
  Aktivácia, odpočinok a detoxikácie sú tri fázy, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou prirodzeného wellness procesu. Každá fáza je nevyhnutná pre to, aby sa vaše telo rozšírilo do väčšieho zdravia. Akonáhle pochopíte, že tieto kroky sú dôkazom, že vaše telo vstrebáva a používa vaše živiny, môžete sa prestať znepokojovať a podporovať svoje telo v jeho wellness procese.
 • Doplnenie o ReCalcia®
  Základ, ktorým musíte začať, je zistiť, koľko vápnika je v potravinách, ktoré jete. Informácie o obsahu vápnika v potravinách nájdete online. Skúste si to pár dní sledovať.

  Akonáhle budete vedieť na čom ste, môžete sa rozhodnúť, či pre vás bude doplňovanie vápnika pracovať. Dr. Deanová navrhuje, že ak budete jesť 300 mg alebo viac (ale menej ako 600 mg) potravín bohatých na vápnik, môžete zvážiť použitie 1 čajovej lyžičky roztoku ReCalcia®. Ak budete jesť 300 mg alebo menej potravín bohatých na vápnik, môžete zvážiť použitie 2 čajových lyžičiek ReCalcia®. Môžete tiež použiť pomalý štart s týmto produktom, začínajúc 1/4 lyžičky denne a zvyšujúc na 1 alebo 2 čajové lyžičky denne.

  Ak konzumujete 600 mg vápnika denne alebo viac potravín bohatých na vápnik, nepotrebujete vôbec doplnenie vápnika. Dr. Deanová sa riadi pokynmi EÚ a WHO pre suplementáciu vápnika, ktoré odporúčajú, že 600 mg vápnika denne je pre väčšinu ľudí dostačujúce.
 • RnA ReSet Drops®
  RnA Reset Drops® sa vyvíjajú od júna 2010 a sú súčasťou množstva Dlhodobo prebiehajúcich štúdií. Vďaka tomuto procesu výskumu a opakovaným pozorovaním rovnakých premenných po dlhú dobu, naša dôvera rastie a Dr. Deanová rozširuje ponuku produktov z RnA Reset Drops® ku spotrebiteľom po celom svete.
  Existujú tiež krátkodobé a neoficiálne správy, ktoré môžeme zdieľať so spotrebiteľmi, ktoré by vám mali pomôcť rozpoznať vhodnosť RNA Reset Drops® pre vás. Nedávno Dr. Deanová a jej tým dokončili štúdiu o pestovaní živých plodín, ktorá prinesie očakávané výsledky - podrobnosti o projekte Farm sú popísané v tomto videu:

  https://youtu.be/JYtwEN2zj-E

  Kvapky RnA Reset Drops® sú vyrábané podobným spôsobom ako homeopatické prípravky - čo znamená, že nesú rezonanciu predchádzajúcich dávok. Takže v Generation 147 - alebo v dávke 147 - môže ich rezonancia fungovať ako "ladenie" alebo balancer. Kvapky RnA Reset Drops® boli opakovane testované na stroji Zyto a zistilo sa, že stabilizujú veľa stresových záťaží v energetickom poli tela.

  Pokiaľ ide o neoficiálne údaje, takmer tisíc spotrebiteľských správ preukázalo silu a účinnosť RnA ReSet Drops®. Správy zahŕňajú zvýšenie energie, zvýšenie nálady, vyváženie cukru v krvi a úpravu chuti, vrátane zníženia túžby na cukor, cigaretách a alkohole. Veľa spotrebiteľov si v prvých 30 dňoch všimne zlepšenie vlasov a pokožky, energie a nálady. Niekoľko správ pre zlepšenie chronických stavov naznačuje, že pri dennej dávke 15 kvapiek 2x denne sa odporúča najmenej 90 dní užívania.

  Nakoniec je každá šarža RnA ReSet Drops® testovaná prostredníctvom laboratórií certifikovaných FDA a odhaľuje kvalitu a konzistenciu produktu. Každá šarža je bez alergénov, ťažkých kovov a odráža prospešné nutričné ​​vlastnosti prírodných cukrov, aminokyselín a fosforu.

  Sme hrdí na to, že našim zákazníkom ponúkame kvapky RnA ReSet Drops®.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality