ReMag® The Magnesium Miracle™ Piko-ionový tekutý horčík Dr. Deanovej

ReMag® je skutočné The Magnesium Miracle™, pretože je nevyhnutným kofaktorom vyžadovaným 700-800 enzýmovými systémami, ktoré podporujú tisíce biochemických reakcií v tele.

ReMag® The Magnesium Miracle | Piko-ionový tekutý horčík Dr. Deanovej

ReMag® - The Magnesium Miracle™

 • Dodá iskru do života
 • Piko-ionová forma magnézia navrhnutá doktorkou Deanovou (autorkou knihy Zázrak menom horčík)
 • Aktivuje 700 až 800 telesných enzýmových systémov
 • 100% absorbovaný na bunkovej úrovni
 • Nemá silný laxatívny účinok ako iné druhy magnézia

ReMag® je skutočne The Magnesium Miracle™, pretože je nevyhnutným kofaktorom vyžadovaným 700-800 enzýmovými systémami, ktoré podporujú tisíce biochemických reakcií v tele. Reguluje teplotu, produkuje a prenáša energiu, prenáša nervové signály a uvoľňuje svaly. Horčík je životne dôležitý pre metabolizmus glukózy, tukov a bielkovín a ovplyvňuje všetky bunky v tele pozitívnym spôsobom podporujúcim život. Horčík tiež podporuje zdravé kosti regulovaním absorpcie vápnika a metabolizmom aktívnej formy vitamínu D z jeho neaktívne uloženej formy.

ReMag® bol vymyslený doktorkou Deanovou a je starostlivo vyrobený z čistého zdroja chloridu horečnatého. Je vyvinutý tak, aby dodával stabilizované horčíkové ióny, ktoré majú podobnú veľkosť ako horčík v rastlinách. ReMag® je pikoionová forma horčíka, menšieho priemeru než minerálne iónové kanály v tele. Jeho priama a úplná absorpcia do buniek znamená, že prípravok ReMag® obchádza črevo a nedostane sa ani do tenkého čreva, kde by spôsobil hnačku. ReMag® preto nemá laxatívny účinok.

ReMag® je skutočne The Magnesium Miracle™ pretože:

 • horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • horčík prispieva k rovnováhe elektrolytov
 • horčík prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
 • horčík prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému
 • horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov
 • horčík prispieva k normálnej syntéze bielkovín
 • horčík prispieva k správnej funkcii psychiky
 • horčík prispieva k udržaniu zdravých kostí
 • horčík prispieva k udržaniu zdravých zubov
 • horčík zohráva úlohu v procese delenia buniek

Balenie: 480 ml - 192 dávok, 240 ml - 96 dávok


ReMag® je perfektným doplnkom pri nedostatku horčíka

1. Množstvo účinnej látky

ReMag® obsahuje 150 mg horčíka v 2.5ml dávke.

2. Kvalita

Pri výrobe ReMag®-u dodržiavame proces kontroly kvality, ktorý prekračuje predpisy! Väčšina malých a stredne veľkých spoločností dodržiavajú základné požiadavky FDA a nič viac - my prekračujeme ich požiadavky na mnohých úrovniach, aby sme splnili náročné štandardy Doktorky Deanovej! Koniec koncov, jej meno je na každej fľaši.

3. Koncentrácia

Výroba ReMag®-u začína pri chloride horečnatom, ktorý prechádza 18-bodovým procesom transformácie! Počas tejto doby sa náš produkt koncentruje na neslýchaných 60 000 ppm a redukuje na veľkosť pikometra. Je to ako vziať bowlingovú guľu a roztrieštiť ju na veľkosť žuvačiek a tie potom rozmixovať do veľkosti pikometra. Je ťažké si to predstaviť, ale pikometer je jednotka s dĺžkou jednej bilióntiny metra. Následne sa ióny horčíka uvoľnia z väzby na chlorid a tieto stabilizované ióny sa okamžite absorbujú do buniek.

Vieme, že žiadny iný doplnok týmto procesom neprechádza a to je podstata výnimočnosti ReMag®-u a toho, čo ho robí tak jedinečným - koncentrácia, veľkosť a stabilita iónov horčíka.

4. Absorpcia

ReMag® je nielen koncentrovaný, ale je to tiež stabilizovaný ión. Táto stabilizácia vytvorená v 18 dielnom procese výroby je nevyhnutná pre absorpciu a robí ReMag® vysoko účinným - umožňuje každej kvapke vkĺznuť do minerálnych kanálov buniek, to znamená, že je 100% biologicky dostupný.

5. Zdroj a čistota ReMagu

Spoločnosť, ktorá vyrába ReMag®, nakupuje magnézium s čistotou 99,98 až 99,99%. Zdroj magnézia pochádza zo spoločnosti San Bernardino Co., Kalifornia, ktorý je dolovaný ako dolomit. Tento minerálny polotovar je ďalej rozpustený do pikoiontickej tekutej formy. V našom chloride horečnatom sú teda nečistoty len 0,01 - 0,02%. To je veľmi podobné ako vysoko kvalitná verzia citrátu horečnatého, ktorý má čistotu 98%, alebo chloridu horečnatému zo soľných jazier, ktorý má čistotu 96%. Kľúčom je, že čistota 99,98-99,99% je čistá, bez ohľadu na zdroj.


Piko-ionový tekutý horčík

Návod na použitie ReMag®-u

Dávkovanie: 2.5 ml (čajová lyžička)

Dávka pre dospelých: 1 čajovú lyžičku denne rozmiešajte vo vode alebo v džúse a užijte nalačno alebo po jedle. Pre lepšie výsledky odporúčame dve dávky denne. Odporúčame začať veľmi pomaly a začnite užívaním pol lyžičky denne (1.25 ml) a zvyšujte o štvrť lyžičky každé 2 dni, aby ste dosiahli požadovanej dávky 1 čajovej lyžičky denne. Môžete celú dávku rozmiešať v litri vody a popíjať celý deň.

U detí vo veku 4-12 rokov polovicu dávky pre dospelých.

Deti pod 4 roky: iba po porade s lekárom.

Poznámka: Uzáver fľaše je užitočnou pomôckou pre odmeranie, ale pre presné dávkovanie použite kalibrovanú odmerku alebo injekčnú striekačku alebo kvapkadlo.

Poznámka: Ak trpíte nedostatkom horčíka alebo jete nezdravú stravu, začnite veľmi pomaly, aby sa vaše telo prispôsobilo. Niektorí ľudia musia začínať s miniatúrnou dávkou 2-4 kvapky denne a veľmi pomaly navyšovať.

Ak už beriete dlhodobo iný horčík, môžete začať s udržiavacou dávkou: jedna čajová lyžička dvakrát denne: jedna čajová lyžička = 150 mg elementárneho horčíka. Ak váš životný štýl alebo strava spotrebováva veľké množstvo horčíka (pijete veľa kávy, máte veľký stres, veľa športujete a potíte sa) môžete zvýšiť dávku na 1 čajovú lyžičku dvakrát až trikrát denne, aby ste zvýšili nasýtenie tela horčíkom. Najlepšie je dať celú dennú dávku do litra vody a popíjať cez deň (spolu s morskou soľou alebo inými minerálmi).


Upozornenie

 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Nepoužívajte, ak je obal poškodený.
 • Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku. Ak chcete ReMag® užívať v tehotenstve a začínate, použite nízku dávku a postupne navyšujte.
 • Doplnok stravy by nemal byť používaný ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
 • Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote na suchom mieste.


Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality