Produkty RnA ReSet od Dr. Carolyn Dean


ReMag® The Magnesium Miracle™ - Piko-ionové tekuté magnézium

ReMag® je skutočné The Magnesium Miracle™, pretože je nevyhnutným kofaktorom vyžadovaným až 300 enzýmovými systémami, ktoré podporujú tisíce biochemických reakcií v tele.

ReMyte® - Piko-ionový multiminerálny roztok

ReMyte® poskytuje 12 minerálov v jedinečnej veľkosti pikometrov, ktorá umožňuje úplnú absorpciu na úrovni buniek. Všetky majú špecifické úlohy v zdraví kostí, celistvosti krvných ciev, rovnováhe krvného cukru, podpore štítnej žľazy a regulácii imunitného systému.

ReCalcia® Roztok vápnika - Piko-ionové tekuté kalcium

ReCalcia® - Vysoko vstrebateľný vápnik, ktorý je potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov a prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a činnosti svalov.

Pico Potassium® Roztok draslíka - Piko-ionový tekutý draslík

Pico Potassium® je stabilizovaný ión draslíka (latinsky Kalium), vysoko absorbovateľný na bunkovej úrovni od Dr. Carolyn Dean.

Pico Zinc® Plus - Roztok zinku a medi

Pico Zinc® Plus – vyvážené zloženie medi a zinku v tekutej forme. Stabilizované piko-metrické ióny zinku a medi v dokonalom pomere.

ReAline® - B Vitamíny Plus

ReAline® je špecifický vzorec, ktorý poskytuje ideálne stavebné kamene pre zlepšenie a pomoc prirodzeným detoxikačným procesom tela.

Flora ReVive® - Probiotikum s výťažkami z rašeliny

Flora ReVive® je jediné probiotikum s výťažkami z rašeliny, ktoré je špeciálne vytvorené tak, aby udržiavalo rovnováhu medzi Candida albicans a črevnými baktériami.

Vitamin C ReSet® - Vitamín C - Nápoj v prášku

Vitamin C Reset® v lahodnej, šumivej práškovej forme s príchuťou bobúľ. V 7 gramovej odmerke obsahuje 2 050 mg vitamínu C a 410 mg draslíka, takže je ľahké rozdeliť dávku na menšie porcie, aby ste získali lepšiu kontrolu nad svojím denným príjmom.

Whole C ReSet® - Vitamín C

Whole C ReSet® kombinuje organickú Acerolu, organické višne a ovocné komplexy. Poskytuje celé spektrum fytochemikálií, polyfenolov, vrátane bioflavonoidov, antokyanov, proantokyanov, kyseliny ellagovej, kyseliny chlorogenovej, resveratrolu a kyseliny chinovej.

D3K2 ReSet - Vitamín D s vitamínom K

D3K2 ReSet® - Vitamín D s vitamínom K - Jedinečná vegánska kombinácia vitamínu D3 a K2, ktorá perfektne dopĺňa tekuté minerály doktorky Deanovej.

Omega 3 Algae A+E® - Vegánske Omega-3 mastné kyseliny

Omega 3 Algae A+E® - exkluzívny produkt doktorky Deanovej! Ryby dostávajú svoje Omega-3 mastné kyseliny pojedaním rias, preto je lepšie ísť rovno k zdroju a využiť riasy na výrobu doplnku Omega-3.

ReStructure® - Proteinový prášok Vanilka

ReStructure® Vanilka je prášok s vysokým obsahom bielkovín - bielkovina je hlavnou zložkou, ale sacharidy a tuky sú tiež súčasťou receptu pre správnu rovnováhu makronutrientov.

RnA ReSet Drops® - Extrakt z Jačmeňa

RnA ReSet Drops® je tekutý výživový doplnok - extrakt z jačmeňa.

RnA ReBob - Extrakt z Jačmeňa

RnA ReBob je tekutý výživový doplnok - extrakt z jačmeňa v dvojnásobnej veľkosti RnA ReSet Drops®.

Dr. Dean

Prehľadný a časovo úsporný program výživových doplnkov. Balíček Dr. Carolyn Deanovej Total Body ReSet Vám pomôže udržať vaše zdravie mnohými spôsobmi.

ReMag® Lotion Plus - Pleťové mlieko

ReMag® Lotion Plus kombinuje koncentrovaný pikoiónový horčík so zvláčňujúcimi a vyživujúcimi rastlinnými olejmi na každodenné použitie.

ReMag® Balm 2.0 - Balzam s horčíkom

ReMag® Balm 2.0 je intenzívny hydratačný telový balzam zmiešaný s bambuckým maslom, kokosovým olejom a prírodným vitamínom E, ktorý zanechá vašu pokožku hydratovanú a sviežu.

Kniha Zázrak menom horčík - Carolyn Deanová

Horčík je nepostrádateľná živina, životne dôležitá pre naše zdravie a pocit pohody. Tento úžasný sprievodca svetom magnézia, aktualizovaný a doplnený o najnovšie poznatky vedeckého výskumu vám umožní pochopiť, ako nesmierne dôležitú úlohu horčík hrá vo vašom tele a živote.

Pico-Silver® - Piko-ionový roztok striebra

Pico Silver® je unikátny stabilizovaný strieborný ión pripravený z 99,99% čistého elementárneho striebra vo veľkosti pikometroch.


Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality