Produkty RnA ReSet od Dr. Carolyn Dean


ReMag® The Magnesium Miracle | Piko-ionový tekutý horčík Dr. Deanovej

ReMag® je skutočné The Magnesium Miracle™, pretože je nevyhnutným kofaktorom vyžadovaným 700-800 enzýmovými systémami, ktoré podporujú tisíce biochemických reakcií v tele.

ReMyte® Minerálny roztok | Piko-ionový multiminerálny roztok Dr. Deanovej

ReMyte® poskytuje 12 minerálov v jedinečnej veľkosti pikometrov, ktorá umožňuje úplnú absorpciu na úrovni buniek. Všetky majú špecifické úlohy v zdraví kostí, celistvosti krvných ciev, rovnováhe krvného cukru, podpore štítnej žľazy a regulácii imunitného systému.

ReCalcia® Roztok vápnika | Piko-ionové tekuté kalcium Dr. Deanovej

ReCalcia® - Roztok vápnika, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, činnosti svalov a k normálnej funkcii tráviacich enzýmov.

Whole C ReSet™ - Vitamín C

Whole C ReSet™ kombinuje organickú Acerolu, organické višne a ovocné komplexy. Poskytuje celé spektrum fytochemikálií, polyfenolov, vrátane bioflavonoidov, antokyanov, proantokyanov, kyseliny ellagovej, kyseliny chlorogenovej, resveratrolu a kyseliny chinovej.

ReAline® - B Vitamíny Plus

ReAline® je špecifický vzorec, ktorý poskytuje ideálne stavebné kamene pre zlepšenie a pomoc prirodzeným detoxikačným procesom tela.

RnA ReSet Drops™ - Extrakt z Jačmeňa

RnA ReSet™ Drops je tekutý doplnok - extrakt z jačmeňa neobsahujúci lepok.

ReStructure® - Proteinový prášok

ReStructure® je prášok s vysokým obsahom bielkovín - bielkovina je hlavnou zložkou, ale sacharidy a tuky sú tiež súčasťou receptu pre správnu rovnováhu makronutrientov. Bez pridaného cukru alebo soli.

Dr. Dean

Prehľadný a časovo úsporný program doplnkov stravy. Balíček Dr. Carolyn Deanovej Total Body ReSet Vám pomôže udržať vaše zdravie mnohými spôsobmi.

Pico-Silver™ Solution - Piko-ionový roztok striebra Dr. Deanovej

Pico Silver™ je unikátny stabilizovaný strieborný ión pripravený z 99,99% čistého elementárneho striebra vo veľkosti pikometroch.

Kniha Zázrak menom horčík - Carolyn Deanová

Horčík je nepostrádateľná živina, životne dôležitá pre naše zdravie a pocit pohody. Tento úžasný sprievodca svetom magnézia, aktualizovaný a doplnený o najnovšie poznatky vedeckého výskumu vám umožní pochopiť, ako nesmierne dôležitú úlohu horčík hrá vo vašom tele a živote.


Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality