Flora ReVive® Probiotikum s výťažkami z rašeliny

Flora ReVive® je jediné probiotikum s výťažkami z rašeliny, ktoré je špeciálne vytvorené tak, aby udržiavalo rovnováhu medzi Candida albicans a črevnými baktériami.

Flora ReVive® - Probiotikum s výťažkami z rašeliny

Flora ReVive® - Probiotikum s výťažkami z rašeliny

Flora ReVive® je ideálny pre jednotlivcov, ktorí:

  • S tradičnými probiotikami na báze mliečneho kvasenia nezažívajú úspech
  • Prešli liečbou antibiotikami
  • Často cestujú a chcú si so sebou brať probiotiká
  • Nechcú mať probiotiká v chladničke

Flora ReVive® je jediné probiotikum s výťažkami z rašeliny, ktoré je špeciálne vytvorené tak, aby udržiavalo rovnováhu medzi Candida albicans a črevnými baktériamii.

Flora ReVive® je odolné probiotikum, ktoré prežíva v žalúdočnej kyseline a nevyžaduje uchovávanie v chladničke.

Saccharomyces boulardii je priateľská kvasinka.

Kyselina humínová-fulvová je vyrobená z materiálu s vysokým obsahom uhlíka, ktorý sa nachádza v starom kompaktnom rastlinnom materiáli (rašeline), ktorý sa štiepi pôdnymi baktériami.

Inulín je komplexný cukor z koreňov rastlín. Toto prebiotikum "kŕmi" prospešné baktérie, čo pomáha vyvážiť mikrobiom.


Probiotiká s výťažkom z rašeliny a Candida

Flora Revive® je najlepšie probiotikum s výťažkami z rašeliny, špeciálne vyvinuté na udržanie rovnováhy kvasinky Candida albicans a črevných baktérií. Flora ReVive® obsahuje humínovo-fulvovú kyselinu (humáty), ktorá vzniká rozkladom rastlinného materiálu s vysokým obsahom uhlíka pôdnymi baktériami. Humáty sú najlepšie pôdne probiotikum, pretože vznikajú pôsobením miliónov mikroskopických prírodných baktérií, ktoré sa v našom sterilnom, civilizovanom svete už takmer nevyskytujú. Humáty obsahujú probiotiká, prebiotiká, fytochemikálie, enzýmy a minerály. Majú vysoký obsah kyslíka a sú antagonistické voči Candida albicans a biofilmom.

Saccharomyces boulardii je priateľský mikroorganizmus, ktorý pomáha bojovať proti choroboplodným organizmom v črevách, ako sú baktérie a kvasinky. Bolo preukázané, že S. boulardii inhibuje populácie Candida a bráni im v usadzovaní v črevách a tiež môže pomôcť znížiť riziko prerastania kvasiniek Candida z tráviaceho traktu ďalej do tela. Predpokladá sa, že k týmto účinkom dochádza, pretože S. boulardii produkuje kyselinu kaprylovú, antifungálnu látku, ktorá je účinná proti kvasinkám Candida. Bolo tiež preukázané, že S. boulardii znižuje riziko napadnutia kvasinkou Candida a zápalu pri zápalových ochoreniach čriev.

Inulín je komplexný cukor z koreňov rastlín. Toto prebiotikum stimuluje rast prospešných baktérií, čo pomáha zlepšiť trávenie, imunitu a celkové zdravie.

Výhody probiotík z rašeliny

Pri rozhodovaní či zvoliť probiotikum z rašeliny, alebo probiotikum s baktériami mliečneho kvasenia (laktobacily), treba brať do úvahy biologickú kompatibilitu a trvanlivosť. Okrem zdravotných výhod probiotík z rašeliny je Flora ReVive® biologicky kompatibilný ako zdroj potravy pre mikrobióm a napodobňuje prirodzenú mikroflóru, ktorá sa vyskytuje v starodávnych archeologických nálezoch našich predkov. Flora ReVive® je tiež vysoko odolný produkt, pretože pôdne probiotiká obsiahnuté vo Flora ReVive® sú odolnejšie voči tráveniu, nevyžadujú chladenie a môžu prospievať a podporovať rast ďalších probiotík v črevách.Informácie o produkte Flora ReVive®

VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Balenie: 60 kapsúl
Hmotnosť: 86,8 g

Dávkovanie: 1 kapsula
Počet dávok v balení: 60

Zloženie - V jednej dávke - % RVH*
Saccharomyces Boulardii - 250 mg -
Zmes humátov - 325 mg -
Inulín - 100 mg -
RnA ReSet jačmenný prášok - 22 mg -

Ďalšie zložky: vegetariánska kapsula (celulóza, voda)
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého.

Bez GMO

Poznámka: Prášok z naklíčeného jačmeňa v RnA ReSet Drops® nemôže byť označený ako bezlepkový, pretože jeho zdroj je jačmeň.


POUŽITIE

Vezmite jednu kapsulu pri prebudení a jednu kapsulu pred spaním. Najlepšie sa užíva na lačný žalúdok, 30 minút od jedla. Môže sa však brať s jedlom a nevyžaduje uchovanie v chladničke. Ak máte citlivé črevo, môžete začať užívať jednu kapsulu denne po dobu jedného týždňa a potom pridať druhú.


Upozornenie

  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
  • Nepoužívajte, ak je obal poškodený a kontaktujte nás.
  • Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku.
  • Výživový doplnok by nemal byť používaný ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
  • Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote na suchom mieste.


Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality