O nás - RnA ReSet


Dr. Carolyn Deanová

Dr. Carolyn Deanová - Autorka knihy Zázrak jménem hořčík (české vydanie).

RnA ReSet

Vytvárame celosvetovo najkvalitnejšie potravinové doplnky

Dr. Carolyn Deanová píše o nedostatku horčíka viac ako 15 rokov. Za posledných 10 rokov povzbudzovala horčíkové spoločnosti, aby namiesto lekárskeho odporúčania pre oxid horečnatý vyrábali plne absorbovaný horčíkový produkt. Nakoniec si uvedomila, že musí túto úlohu splniť sama. Vytvorila ReMag® , ktorý je 100% absorbovaný na bunkovej úrovni vo svojej stabilizovanej iónovej forme.


Dr. Carolyn Deanová napísala knihu o horčíku - Zázrak menom horčík - české vydanie (The Magnesium Miracle)

Carolyn Deanová je autorkou 110 Kindle kníh a 33 kníh o zdraví, ktoré pokrývajú najrôznejšie témy, medzi ktoré patrí Zázrak jménem hořčík, Hormonálna rovnováha, Kvasinkové spojenie a Ženské zdravie.
Propagácia horčíka jej priniesla ocenenie od spoločnosti Heart Rhythm Society vo Veľkej Británii za "Vynikajúci zdravotný prínos kardiochirurgii v roku 2012".

Kniha Zázrak menom horčík CZ

RnA ReSet zásady

Získajte radosť:

Sme šťastní a pripravení je vyhlásenie, ktoré budete počuť počas našich multimediálnych prezentácií. So šťastím ako naším cieľom uznávame, čo sa deje s našimi životmi a našimi telami a naším zdravím. Šťastie tiež uvoľňuje našu myseľ a umožňuje našim telám rezonovať s vyššími a silnejšími frekvenciami, čo tiež zlepšuje náš výkon.

Obnoviť vyššiu úroveň spokojnosti:

Náš vlajkový produkt, RNA Drops, poskytuje vítaný reset pre telo. Od zavedenia RNA Drops v roku 2011 boli zhromaždené stovky pozorovaní, posudkov a neoficiálnych údajov, ktoré demonštrujú jedinečné, individuálne výsledky po použití RNA Drops. I-Cell a inzulinóza sú primárne aktívne zložky, ktoré sú prospešné pre telo, myseľ a ducha. Prekvapivo, RNA kvapky nie sú aktívne iba na úrovni fyzického tela. Ľudia komentujú ich zvýšené povedomie o blaženosti a cítia, že dosiahli stav zvýšenej sily, dôvery a postoje, keď sa ich život pohybuje smerom, ktorým chcú ísť.

Aktívne vyvíjame:

Inovácia, tvorenie a vzostup vyžadujú obratnosť a ochotu aktívne vylepšovať to, čo sme vytvorili, aby sme sa dostali a udržali na špici. S niekoľkými málo vysoko efektívnymi výrobkami a vzdelávacích materiálov pokračujeme v inovácii našej cesty k dokonalosti!

Buďte plne angažovaní:

Zapájame svojich zákazníkov do dynamického dialógu prostredníctvom jedinečných autentických médií, ktoré stimulujú predstavivosť našich zákazníkov a podporujú ich očakávania. Vytvárame rádiové programy, videá a sociálne médiá, ktoré vystavujú našich zákazníkov novým pravidlám, príbehom a mediálnym prostredím.

Vezmite osobnú zodpovednosť:

Naše produkty a náš zákaznícky servis sú založené na predpoklade, že jednotlivci majú právo rozvíjať svoje vlastné zdravotné postupy a skúsenosti. Povzbudzujeme našich zákazníkov, aby s nami "spolupracovali" pri vytváraní výsledkov v oblasti zdravia a pohody, ktoré si želajú.


Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality