ReMineralizujte sa! 100% vstrebateľné minerály - PicoMineral.sk

ReMineralizujte sa!

ReMag™ - Pikoiontické magnézium - 100% vstrebateľný horčík

Mnohí ľudia vedia, že horčík je dôležitým doplnkom, ale vedeli ste, že v priemere viac ako 60% bežného doplnku horčíka skončí v toalete?

Prečo? Pretože väčšina z nich nie je absorbovaná pred tým, než sa dostane do hrubého čreva, ktoré ich potom vylúči z tela. To môže viesť k žalúdočnej nevoľnosti a ešte väčšiemu minerálnemu depléciu, čo znižuje účel doplnenia tohto základného minerálu.

Hrubé črevo

ReMag™ bol formulovaný tak, že jeho stabilizované ióny horčíka sú plne absorbované na bunkovej úrovni, takže je rýchlo pôsobiaci a nie je laxatívny ako iné doplnky horčíka.

Rozlúčte sa s nedostatkom horčíka a privítajte svoje nové, zdravšie ja!

Aké sú príznaky nedostatku horčíka?
Doktorka Deanová spísala 65 zdravotných stavov, ktoré môžu byť spôsobené nedostatkom horčíka.
Vymenujme len niektoré:

 • Úzkosť a depresia
 • Astma
 • Vysoký krvný tlak
 • Únava a svalová slabosť
 • Srdcové choroby
 • Migrény
 • Svalové zášklby a kŕče
 • Osteoporóza
Vysoko vstrebateľný doplnok horčíka je kľúčom k zdraviu:
 • Horčík aktivuje 700-800 dôležitých enzýmových systémov
 • Existuje viac ako 100 faktorov zdravia a životného štýlu, ktoré môžu vyvolať nedostatok horčíka
 • Vyčerpaná kyslá pôda, spracované potraviny a príliš veľa vápnika v strave spôsobujú epidémiu nedostatku horčíka
4 dôvody, prečo je ReMag™ odpoveďou na nedostatok horčíka
1. Množstvo

Konkurenčná značka horčíka, ktorú zákazník priniesol k nášmu rozboru má 66,5 mg horčíka v 2.5ml. V porovnaní ReMag má 150 mg v 2.5ml. Takže menšia koncentrácia aj menej dávok v konkurenčnej fľaši.

2. Kvalita
ReMag má proces zabezpečenia kvality, ktorý je mimo grafy! Väčšina malých a stredne veľkých spoločností rešpektujú minimálne požiadavky FDA a nič viac - my prekračujeme ich požiadavky na mnohých úrovniach, aby sme splnili náročné štandardy doktorky Deanovej! Koniec koncov, jej meno je na každej fľaši.

3. Koncentrácia
ReMag začína ako chlorid horečnatý a prechádza 18-bodovým procesom transformácie! Počas tejto doby sa naša receptúra ​​koncentruje na neslýchaných 60 000 ppm a redukuje na veľkosť pikometru. Je to ako vziať bowlingovú guľu a roztrieštiť ju na veľkosť žuvačky a tie potom rozmixovať do veľkosti pikometru. Je ťažké si to predstaviť, ale pikometer je jednotka s dĺžkou jedného bilióna metra. Potom sa ióny horčíka uvoľnia z väzby na chlorid a tieto stabilizované ióny sa okamžite absorbujú do buniek.
Vieme, že žiadny iný doplnok týmto procesom neprechádza a to je podstata výnimočnosti ReMagu a to, čo ho robí tak jedinečným - koncentráciou, veľkosťou a stabilitou iónov horčíka.

4. Absorpcia
ReMag je nielen koncentrovaný, ale je to tiež stabilizovaný ion. Táto stabilizácia vytvorená v 18-ti dielnom procese výroby je nevyhnutná pre absorpciu a robí ReMag vysoko účinným - umožňuje každej kvapke vkĺznuť do minerálnych kanálov buniek - 100% biologicky dostupná.
Zdroj a čistota ReMagu
Minerály
Minerálny zdroj využívaný v ReMagu je dolomitický vápenec. Pochádza z veľkého štátu Texas. Horčík je potom ionizovaný, čistený, stabilizovaný a skvapalnený a vzniká náš konečný produkt. Dolomitické vápno je len východiskovým bodom. Minerály sa pred ionizáciou a použitím v ReMagu čistia na 99,99% čistoty.
Doktorkou vytvorený, Doktorkou podporovaný a Doktorkou doporučovaný
Dr. Carolyn Deanová
Dr. Carolyn Deanová píše o nedostatku horčíka viac ako 15 rokov. Za posledných 10 rokov povzbudzovala výrobcov doplnkov, aby namiesto lekárskeho odporúčania pre oxid horečnatý, ktorý sa vstrebáva iba zo 4%, vyrábali plne absorbovaný horčíkový produkt. Nakoniec si uvedomila, že musí túto úlohu splniť sama. Vytvorila ReMag™, ktorý je 100% absorbovaný na bunkovej úrovni vo svojej stabilizovanej iónovej forme. Nič tak nie je stratené laxatívnym účinkom.
Dr. Deanová napísala knihu o horčíku!
Kniha The Magnesium Miracle
Dr. Carolyn Deanová je autorka 110 Kindle kníh a 33 zdravotníckych kníh, ktoré pokrývajú najrôznejšie témy, medzi ktoré patrí The Magnesium Miracle (Zázrak menom horčík), Hormone Balance, The Yeast Connection a Women Health.

Jej zameranie na horčík jej prinieslo ocenenie od spoločnosti Heart Rhythm Society vo Veľkej Británii za "Vynikajúci zdravotný prínos kardiochirurgii - 2012".
Christiane Northrup
"Dr. Carolyn Deanová je veľmi pokroková lekárka, pokiaľ ide o kľúčový minerál horčík a zachránila mnoho životov. Jej práca je darom ľudstvu. Vrelo odporúčam." - Christiane Northrup, autorka New York Times.

Tento web používa súbory cookie. Prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.