Omega 3 Algae A+E® Vegánske Omega-3 mastné kyseliny z rias s vitamínom A+E

Omega 3 Algae A+E® - exkluzívny produkt doktorky Deanovej! Ryby dostávajú svoje Omega-3 mastné kyseliny pojedaním rias, preto je lepšie ísť rovno k zdroju a využiť riasy na výrobu doplnku Omega-3.

Omega 3 Algae A+E® - Vegánske Omega-3 mastné kyseliny

Omega 3 Algae A+E® - Najlepší doplnok Omega 3

Omega-3 mastné kyseliny sú základné živiny obsiahnuté v rybách a niektorých rastlinných olejoch. Patria medzi ne ALA (kyselina alfa-linolénová), DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaénová). Všetky tri hrajú dôležitú úlohu v normálnom ľudskom raste a vývoji a majú klinicky podporované prínosy pre ľudskú výživu a zdravie pre všetky vekové kategórie po celú dobu života.


Zdravotné výhody esenciálnych mastných kyselín

Väčšina ľudí má nedostatok omega-3 mastných kyselín. Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny sú dva typy „esenciálnych“ mastných kyselín, čo znamená, že si ich v tele nedokážeme vytvoriť a musíme ich získať z našej stravy. Aj keď sa líšia chemicky (dĺžkou uhlíkového reťazca a umiestnením dvojitých uhlíkových väzieb), každá z nich má dôležité zdravotné účinky. Poskytujú tiež zdroj energie.

Omega-3 aj Omega-6 mastné kyseliny sú dôležitými zložkami bunkových membrán, ktoré prispievajú k štruktúre, pružnosti, enzymatickej aktivite a signalizácii medzi bunkami. Práve vďaka roliam, ktoré Omega-3 a -6 hrajú v bunkových membránach, najmä pri zápale, prispieva ich rovnováha nakoniec k ochrane pred chorobami alebo k náchylnosti k chorobám.

Omega-3 mastné kyseliny sú trvalo spojené so zlepšenými výsledkami v oblasti zdravia srdca. Pozorovacie štúdie ukazujú ochranný účinok Omega-3 na srdcové choroby prostredníctvom niekoľkých mechanizmov, vrátane znižovania triglyceridov v krvi, krvného tlaku, zrážania krvi, rastu aterosklerotických plakov a protizápalových účinkov.

Vitamín A ako beta karotén 5 000 IU - Táto živina podporuje štruktúru a funkciu mozgu, očí, srdca, pľúc, pankreasu, kĺbov a imunitného systému.

Vitamín E ako zmes tokoferolov 50 IU – vitamín E podporuje štruktúru a funkciu srdca, ciev, imunitného systému a je dôležitým antioxidantom, ktorý pomáha neutralizovať toxíny z prostredia.

Omega-3 Algae A+E® je najlepším doplnkom Omega-3 pre tých, ktorí:

 • Nejedia 2 alebo viac porcií mastných rýb týždenne, ako je tuniak, losos alebo sleď
 • Sú alergickí na ryby
 • Chcú mať každodenný prísun EPA a DHA
 • Túžia po zdravotných výhodách beta karoténu a vitamínu E

Omega 3 Algae A+E® - Najlepší doplnok Omega-3

EPA, DHA:

 • DHA prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu
 • DHA prispieva k udržaniu dobrého zraku
 • EPA a DHA prispievajú k správnej funkcii srdca

Beta karotén:

 • Vitamín A prispieva k správnej látkovej premene železa
 • Vitamín A prispieva k zachovaniu zdravých slizníc
 • Vitamín A prispieva k udržaniu zdravej pokožky
 • Vitamín A prispieva k udržaniu dobrého zraku
 • Vitamín A prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému
 • Vitamín A zohráva úlohu v procese špecializácie buniek

Vitamín E:

 • Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Doplňovanie Omega-3 nie je novinkou pre tých, ktorí sa obávajú o svoje srdce a zdravie mozgu. Ukázalo sa, že suplementácia správnym druhom Omega-3 v správnej dávke u väčšiny ľudí rýchlo a ľahko napraví nedostatok.

Príbeh však vždy obsahuje viac. Ukázalo sa, že enzým závislý na horčíku prevádza esenciálne mastné kyseliny omega-3 a omega-6 na prostaglandíny, ktoré sú nevyhnutné pre srdce a celkové zdravie. Takže aj keď užijete dostatok Omega-3, ak nemáte v tele dostatok horčíka, nepremeníte ich na aktívne formy.

Omega-3 Algae A+E® je najlepší doplnok Omega-3, pretože bol vyvinutý špeciálne pre splnenie nutričných požiadaviek na všetky esenciálne mastné kyseliny PLUS poskytuje vysoko prospešný vitamín A a vitamín E, vitamíny rozpustné v tukoch. V kombinácii s každodennou zdravotnou rutinou, ktorá zahŕňa primeranú hladinu horčíka, môžu všetky tieto nutričné hodnoty pôsobiť synergicky vo váš prospech.


Omega-3 Algae A+E® - kvalita, ktorej môžete dôverovať

Omega-3 Algae A+E® sa od začiatku do konca vyrába v najmodernejších zariadeniach v USA, ktoré sa špecializujú na fermentáciu podľa prísnych štandardov kvality DSM. Cesta začína bunkovou kultúrou rias, ktorá sa pestuje riadeným, patentovaným procesom a výsledkom ktorej je trvalo čistá, prirodzene silná a účinná surovina pre výživu človeka.

Ctia udržateľnosť: Nadmerný rybolov prispieva k nestabilite morských ekosystémov, vyčerpaniu populácií rýb a nakoniec ku klimatickým zmenám. Omega 3 Algae A+E® je stopercentne rastlinný, bez dopadu na svetovú populáciu rýb.Informácie o produkte Omega 3 Algae A+E®

VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Balenie: 60 kapsúl
Hmotnosť: 119,5 g

Dávkovanie: 2 tablety denne
Počet dávok v balení: 30

Zloženie - V jednej dávke - % RVH*
Beta karotén (5 000 IU) - 1500 mcg - 187,5 %
Vitamín E (zmes tokoferolov) 50 IU - 33,5 mg - 279 %
Omega 3 mastné kyseliny - 1100 mg -
Omega 6 mastné kyseliny - 80 mg -
DHA - 500 mg -
EPA - 250 mg -

Ďalšie zložky: olej z rias, čistená voda, modifikovaný potravinársky škrob, glycerín, tapioka, rozmarínový olej (konzervant)
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého.

Formulované pre udržateľnosť - zabraňuje vyčerpaniu prírodných zásob krilu a rýb.

Vegánsky produkt.


POUŽITIE

Vezmite jednu kapsulu dvakrát denne s jedlom.


Upozornenie

 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Nepoužívajte, ak je obal poškodený a kontaktujte nás.
 • Ak sa liečite alebo ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom pred použitím doplnku.
 • Výživový doplnok by nemal byť používaný ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
 • Skladujte dobre uzatvorené pri izbovej teplote na suchom mieste.


Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality