ReMag® Lotion Plus Pleťové mlieko

ReMag® Lotion Plus kombinuje koncentrovaný pikoiónový horčík so zvláčňujúcimi a vyživujúcimi rastlinnými olejmi na každodenné použitie.

ReMag® Lotion Plus - Pleťové mlieko

ReMag® Lotion Plus

ReMag® Lotion Plus vylepšená verzia nášho pôvodného ReMag Lotion s ďalšími prísadami pre spokojnú pokožku. Toto kozmetické mlieko je ideálne na aplikáciu na citlivejšie oblasti pokožky, ako napr. tvár. Ľahká, prirodzená vôňa sprevádza tento vysoko účinný denný hydratačný krém na podporu potrieb pleti. Môžete používať denne.

  • Na použitie na tvár, ruky a celé telo
  • Ľahšie zloženie aj pocit pri aplikácii na pokožku
  • Koloidy z ovsených vločiek na udržanie vlhkosti
  • Vitamín B5 pre mäkkosť a pružnosť


Prečo používať ReMag® Lotion Plus

V RnA ReSet vieme, že každý človek chce mať krásnu pleť. Aby ste to dosiahli, potrebujete hydratačné denné mlieko, ktoré zanechá vašu pokožku hladkú a žiarivú. Veríme, že si zaslúžite pleťové mlieko, ktoré prináša výsledky, ktoré hľadáte. Chápeme, že chcete denný hydratačný prostriedok, vďaka ktorému sa budete cítiť sebaisto. To je dôvod, prečo Dr Carolyn Dean MD ND vytvorila prípravok ReMag Lotion Plus s účinnými zložkami vrátane ReMag Magnesium na hydratáciu, ovsenými vločkami na upokojenie a vitamínmi B5 a E na ochranu.

Vysoko vstrebateľná forma chloridu horečnatého na báze upokojujúcich zložiek, ako sú koloidné ovsené vločky, vitamín B5 a vitamín E, na obnovenie vlhkosti a hebkosti.

Denný hydratačný prípravok bez obáv z mastných zvyškov, na rozdiel od iných horčíkových receptúr.

  • Príjemný na pokožke, žiadne svrbenie ani štípanie
  • Ľahko voňajúce
  • Žiadne umelé prísady
  • 130 mg horčíka v jednej lyžičkeInformácie o produkte ReMag® Lotion Plus

KOZMETICKÝ PRÍPRAVOK

Balenie: 221 ml
Hmotnosť: 221 g

Dávkovanie: 1 aplikácia (cca 5ml)
Počet dávok v balení: 44


NÁVOD NA POUŽITIE

KDE MÁM POUŽÍVAŤ REMAG LOTION?

Pretože naše pleťové mlieko je vyrobené z ingrediencií šetrných k pokožke, môžete ju používať kedykoľvek počas dňa. Veľa našich zákazníkov sa buď rozhodne aplikovať ReMag® Lotion Plus po sprche, alebo keď je ich pokožka vysušená.

Pokiaľ ide o to, kam aplikovať ReMag® Lotion Plus, dá sa ľahko aplikovať na tvár a telo - ruky, kolená, nohy, chodidlá, krk a tvár (vyhnite sa očiam). ReMag® Lotion Plus prichádza s koncentrovaným roztokom chloridu horečnatého 60 000 ppm a je dostatočne jemný na každodenné použitie.

Kedykoľvek sa rozhodnete aplikovať ReMag® Lotion Plus, uistite sa, že je vaša pokožka čistá. Ak už máte nejaké kozmetické prípravky alebo iné mlieka, mohlo by to brániť vstrebávaniu horčíka. Je tiež nevyhnutné vyhnúť sa kontaktu s citlivými oblasťami a sliznicami (oči a nosné cesty).

JE REMAG LOTION BEZPEČNÉ?

Horčík je prirodzene sa vyskytujúci minerál, ktorý vaše telo potrebuje. Naše riešenie ReMag® je čisté a navrhnuté tak, aby spolupracovalo s telom pre najlepšie výsledky. Pri aplikácii na pokožku sa prakticky nemusíte obávať vedľajších účinkov alebo podráždenia. Pokiaľ k tomu dôjde, opláchnite oblasť studenou vodou.


Zloženie:
Magnesium Chloride, Purified Water (Aqua), Coconut (Cocos Nucifera) Oil,
Oat (Avena Sativa) Kernel Flour, Shea (Butyrospermum Parkii) Butter,
Ceteary Olivate, Sorbitan Olivate, Cetyl Alcohol, Propanediol1, 3, Glyceryl Stearate,
Evening Primrose (Oenothera Biennis) Oil, Rose Hip (Rosa Canina) Seed Oil,
Benzylalcohol, Dehydroacetic Acid, Provitamin B5 (Panthenol), Xanthan Gum,
Vitamin E (Tocopherol)

ReMag® Lotion Plus obsahuje len vegánske ingrediencie. Obsahuje menej ako 1% v EÚ schválených konzervantov na zvýšenie tvanlivosti a zamedzenie rastu baktérií v produkte.


Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality