Fit aj vo vysokém veku

Fit aj vo vysokom veku

Choroby spojené so starobou a nevhodným životným štýlom môžu stretnúť každého z nás. Pozrite sa na skúsenosti našich dvoch klientov, ktorí majú kardiovaskulárne problémy a začali používať pikoiónové magnézium ReMag®.

Prvým z nich je Robert:

Môžem prisahať na funkčnosť horčíka ReMag. V minulosti som prekonal dva infarkty. Pred mojím prvým srdcovým infarktom vykonal môj kardiológ množstvo testov. Jeho záver bol, "začnite brať horčík".

O niekoľko týždňov neskôr som mal svoj prvý infarkt, ale nebolo to preto, že som bral horčík. Srdcové infarkty boli spôsobené mnohoročným zlým stravovaním, príliš veľkým množstvom cukru, kofeínu a alkoholu, aby sme vymenovali aspoň niekoľko „„zlodejov“ horčíka.

Urobil som svoj vlastný výskum a pokúsil som sa užívať horčíkové kapsuly. Laxatívny účinok bol príliš veľký. Našťastie som našiel to najlepšie z najlepších, ReMag.

Moja arytmia (AFib) zvyčajne trvala 20 až 30 hodín. Ale pokiaľ som si vzal ReMag, trvala len 2 až 3 hodiny.

Neskôr som podstúpil ablačnú operáciu. Bol som jeden deň v nemocnici a ďalší deň prepustený. Doktor mi povedal, že v prvom mesiaci po operácii sa arytmie ešte niekoľkokrát objavia a skutočne som ich dvakrát mal. Ale odvtedy som bez arytmií. Mám v pláne užívať ReMag po zvyšok života.

Zo svojej stravy dostávam len asi 200 – 240 mg (denná odporúčaná dávka je 420 mg) horčíka. Preto je pre moje zdravie nutné, aby som užíval ReMag a ReMyte. Po 4 rokoch nepretržitého užívania sa cítim ako nikdy predtým. Moja energia je ohromná a cvičím trikrát týždenne. Mám 78 rokov a cítim sa silný!

– Robert

=====

70 až 80 percent Američanov nad 70 rokov trpí nedostatkem horčíka. Horčík je kľúčovou zložkou asi 1 000 chemických reakcií v tele. Keď telo nemá nedostatok horčíka, vráti sa do svojho východzieho zdravotného stavu.

„Preto dostávam od zákazníkov starších ako 70 rokov toľko komentárov, že sa im zmenil život – zažívajú zázrak menom horčík“ hovorí Dr. Carolyn Dean

P.S.: Vďaka svojej histórii srdcových problémov Robert zmúdrel a aby saturoval svoj kardiovaskulárny systém širokým spektrom minerálov, pridal k horčíku elektrolyty ReMyte. Ak beriete iba ReMag, pre ďalšiu úroveň podpory pridajte ReMyte.

Druhým z nich je Harold:

Tento príbeh od 72-ročného zákazníka je dokonalým príkladom „život meniacich“ výsledkov, ku ktorým môže dôjsť, keď vaše telo dostane minerály a elektrolyty, ktoré vyžaduje.

=====

Beriem ReMag a ReMyte viac ako dva roky a zmenilo mi to život.

Bol som v bode, keď som nevedel, čo mám robiť. Každé dva týždne som mal hrozné arytmie (AFib)a vždy som s nimi skončil v nemocnici. Čítal som knihu Zázrak jménem hořčík a zistil som, že všetky moje príznaky boli spôsobené nízkou hladinou horčíka.

Začal som teda brať ReMag a ReMyte. Počas niekoľkých týždňov som sa cítil lepšie a bez známok arytmií.

Medzitým mi môj lekár rezervoval termín, aby urobil v mojom srdci abláciu. Keď som sa tam dostal, povedal mi, že nemám žiadne známky AFibu. Bolo zvláštne, že som mal AFib viac ako desať rokov a zrazu nie.

Teraz hrám golf päťkrát týždenne a chodím po ihrisku, niečo, čo som si myslel, že už nikdy nebudem môcť urobiť. Dokonca som absolvoval autobusový výlet do Nashville a Bransonu - 6 800 km cesty, ktorá bola roky na mojom zozname cieľov, ale nemohol som ho absolvovať kvôli AFibu. Mám 72 rokov a mám energiu ako 50-ročný.

Ďakujem vám, Dr. Deanová, za všetko dobré, čo robíte, aby ste pomohli ľuďom, ako som ja.

– Harold

=====

Aký je váš zoznam cieľov, ktoré by ste mohli robiť so silnejším a zdravším telom? ReMag a ReMyte sú stavebné kamene z horčíka a elektrolytov pre žiarivé a trvalé zdravie.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality