Dôležitosť draslíka - vysvetlenie od Dr. Carolyn Deanovej

Dôležitosť draslíka - vysvetlenie od Dr. Carolyn Deanovej

Draslík môže byť pre niektoré osoby rovnakým zázrakom ako horčík. Výrazne zvyšuje energiu v tele. Doktorka Carolyn Deanová nám tu v krátkosti opisuje jej draslíkový doplnok Pico Potassium.

Draslík

Draslík je tretím najhojnejším prvkom v ľudskom tele. Jeho nedostatok môže prispieť ku kardiovaskulárnym chorobám. 98 % tohto nevyhnutného minerálu sa nachádza vo vnútri buniek. To je dôvod, prečo je dôležité získať draslík vo forme, ktorá môže vstupovať do buniek, skôr ako bude z tela vylúčená.

Naše pikoiontické minerály sú vyrobené tak, aby zaisťovali maximálnu absorpciu. Idú tam, kde väčšina doplnkov zlyhá: dovnútra bunky.

Pretože sa Pico Potassium vstrebáva na bunkovej úrovni, účinky môžu byť pozoruhodné. Tu je jeden taký príbeh.

Rozprávanie klientky

Keď ste uviedli na trh Pico Potassium®, ihneď som ho vyskúšala. Mám málo draslíka a mám problémy, aby som ho mala dosť. Moja babička ho mala tiež vždy nízky. Tento problém sa nikdy nevyriešil.

Zomrela na kongestívne srdcové zlyhanie. Nechcem, aby sa mi stalo to isté.

Odkedy som začala brať Pico Potassium, moja energia sa začína navyšovať. Cítim sa viac ako ja. Pred tým, než som začala užívať Pico Potassium, som mala problémy s močením. Keď som bola na návšteve, išla som na toaletu 3-4-krát. Teraz je to len raz alebo vôbec. Čím menej musím „ísť“, tým viac živín vo mne zostane. Som zdravšia a silnejšia.

Veľmi a veľmi ďakujem. Napokon dostávam späť svoj život. Pico Potassium® je môj zázrak.

=== Dalene

Pico Potassium bol vyrobený tak, aby zaisťoval maximálnu vstrebateľnosť. To je obzvlášť vhodné pre tých, ktorí majú nízku hladinu draslíka, alebo pre tých, ktorí majú problémy s absorpciou živín.

Ach, to ovocie

Získať navyše ďalší draslík z potravy znamená pridať ovocie bohaté na draslík, a to je sladké.

Možno však budete potrebovať vyššiu hladinu draslíka. Je to veľmi dôležitý elektrolyt.

Bolo dokázané, že ľudia s vysokým príjmom draslíka majú napríklad silnejšie kosti. Zvýšenie príjmu draslíka a zníženie sodíka môže znížiť krvný tlak.

Väčšina potravín, odporúčaných na zvýšenie príjmu draslíka, sú však potraviny s vysokým obsahom cukru, ako sú banány, pomaranče, marhule, sušené slivky, hrozienka a datle.

Čo ak nechcem jesť viac cukru z ovocia?

Je tu riešenie: Pico Potassium

Pomocou rovnakej technológie ako pre pikoiónové minerály ReMag a ReMyte sme vyrobili vlastný produkt s draslíkom. Pico Potassium® je vytvorený pre maximálnu absorpciu. Je skvelým doplnkom k prípravkom ReMag a ReMyte.

Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality