Vstrebávanie draslíka a veľký problém s ketogénnou diétou

Vstrebávanie draslíka a veľký problém s ketogénnou diétou

Draslík je základný a veľmi dôležitý minerál. Draslík uvoľňuje krvné cievy, čo znižuje krvný tlak. Podľa štúdií Harvard Medical School existuje súvislosť medzi nízkou hladinou draslíka a vysokým krvným tlakom a rizikom mŕtvice.

Kardiovaskulárne zdravie závisí od draslíka. Pomáha tiež k svalovej kontrakcii a nervovým funkciám, ale paradoxne bráni svalovým kŕčom. Priemerní Američania bohužiaľ nezískajú dokonca ani polovicu dennej potreby, najmä tí, ktorí nejedia zeleninu a ovocie bohaté na draslík. Stúpenci Keto a Carnivore diéty (ľudia, ktorí jedia len mäso), berte to na vedomie! To je miesto, kde sa zdá byť riešením doplnok draslíka. FDA však obmedzuje dávky na 99 mg, čo sa nepribližuje dennej požiadavke 4700 mg.

Preto je vstrebávanie draslíka kľúč

Nie všetky doplnky draslíka sú vyrobené rovnako. Náš špeciálny Pico-iónový proces robí z Pico Potassium® oveľa koncentrovanejšiu formu minerálneho iónu, ktorý je plne absorbovaný bunkami. Iné doplnky draslíka jednoducho nie sú úplne alebo ani čiastočne absorbované bunkami a sú vylučované telom. Pico Potassium® vďaka správnej veľkosti ide priamo do buniek a začína pracovať.

Rovnaký Pico-iónový proces sa používa na výrobu ReMag®. V nedávnej štúdii na Purdue University boli vedci ohromení, ako rýchlo bol tento doplnok absorbovaný na bunkovej úrovni. Viac bunkovej absorpcie znamená, že telo má k dispozícii viac minerálov.

Svet je viac stresujúci ako kedykoľvek predtým. A je pravdepodobné, že nedostávate dostatok draslíka zo svojej stravy alebo zo svojich doplnkov. Vzhľadom na to, že je taký dôležitý pre kardiovaskulárne zdravie a tiež pre svaly a nervy, mali by ste nedostatok draslíka čo najskôr riešiť.

Draslík pomôže vášmu kardio systému, aby sa sám reguloval a opravoval. Uistite sa, že ho máte vo forme, ktorú telo dokáže vstrebať a použiť.

Zákernosti nízkosacharidových diét

Keto, Paleo a Carnivore diéty sú v dnešnej dobe obľúbené a majú mnoho úspechov pri chudnutí.

Som tiež ich veľkým fanúšikom, pretože sú podobné mojej strave Yeast ReSet, ktorá sa vyhýba cukru, lepku a mliečnym výrobkom. Okrem potláčania kvasiniek keto diéta udržuje zdravú váhu, chráni pankreas, reguluje inzulín a predchádza cukrovke. Tieto diéty však neobsahujú dostatok draslíka, pretože výrazne obmedzujú sacharidy bohaté na draslík. Keď začnete s diétou s nízkym obsahom sacharidov, začnete mať zvýšené močenie, ktoré vyčerpáva horčík.

Po vyčerpaní horčíka začnete strácať draslík. Dostanete sa do začarovaného kruhu. Pointa príbehu: dopĺňajte ako horčík, tak draslík. Pokiaľ tieto stratené minerály nenahrádzate, rýchlo sa u vás objavia minerálne nedostatky, ktoré spôsobia vedľajšie účinky keto:

  • Keto chrípka
  • Závrat
  • Ospalosť a problémy so spánkom
  • Bušenie srdca
  • Časté močenie
  • Hnačka a zápcha
  • Chute na cukor
  • Hypoglykémia
  • Svalové kŕče

Ak doplníte vysoko vstrebateľné formy draslíka a horčíka, bude vaše keto, paleo alebo carnivore strava prebiehať oveľa hladšie. Inak vás môže čakať drsná jazda.

Aloha, Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality