Nesplachujte tento zázračný minerál do záchodu

Nesplachujte tento zázračný minerál do záchodu

Vedeli ste, že lekári používajú horčík ako preháňadlo pre pacientov, ktorí trpia ťažkou alebo chronickou zápchou? Dôvodom je fakt, že neabsorbovaná horčíková častica uvoľňuje vaše črevá a vťahuje vodu do čriev a ďalšia vec, ktorá sa stane je, že bežíte do kúpeľne na záchod!

To je skvelé, ak máte zápchu. Ak tomu tak nie je, potom splachovať horčík do toalety tiež znamená, že splachujete do záchodu peniaze. Ako veľmi? V lepšom prípade 3 do 4 doláre za každých 30g doplnku horčíka.

Ak si chcete vychutnať blahodárne účinky horčíka, ktoré opisujem v knihe Zázrak menom horčík, nechcete, aby pôsobil ako preháňadlo. Namiesto toho budete chcieť, aby váš horčík bol absorbovaný bunkami tak, aby mohol ísť tam, kde je to najviac potrebné napr. pre funkciu detoxikačných enzýmov v pečeni; pre Krebsov cyklus, ktorý produkuje energiu .... A najúžasnejšie vec na plne absorbovanom horčíku je, že pomáha prirodzenému uvoľneniu zažívacieho traktu, takže znormalizovánie peristaltickej funkcie robí zápchu minulosťou!

Tu je ďalší zákazník, ktorý uvádza, že ReMag® nespôsobuje laxatívny účinok, ktorý mu spôsobili iné formy horčíka.

Naviac mu jeho telo povedalo, kedy bolo pripravené na ďalší:

Moja žena ma priviedla k ReMagu a bola to úžasná cesta. Predtým sme použili iné doplnky horčíka, ale rozhodne mali preháňavý účinok.

Pri prvom použití mi ReMag moc nechutil, ale najbláznivejšia vec, ktorú som zažil je, že sa na tú chuť niekedy vyložene teším. Jediný spôsob, ako to môžem racionalizovať je, že má moje telo nedostatok horčíka. Moje telo po ňom túži, takže môj mozog má chuť. Nemám potuchy, či to tak je, ale iné vysvetlenie nemám.

ReMag® bol formulovaný tak, aby bol 100% absorbovaný na bunkovej úrovni. To ho radí na výnimočné miesto, pokiaľ ide o doplnky horčíka. Ak teda máte vážny záujem o udržanie dostatočného množstva horčíka vo svojom tele, ReMag® je zlatým štandardom.

Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality