Elektrolyty pre lepší výkon mozgu

Elektrolyty pre lepší výkon mozgu

Mali ste niekedy dni, kedy sa vám zdalo, že ste mimo realitu, alebo sa vám zdá, že je vaša hlava "mimo prevádzky"? Je možné, že váš mozog trpí nedostatkom elektrolytov.

Elektrolyty sú iónové vodiče elektrického prúdu v tele. Bez dostatku správnych elektrolytov nemôže váš mozog iniciovať elektrické impulzy, ktoré vaše nervové bunky vyžadujú pre správnu komunikáciu. Tento nedostatok môže spôsobiť, že sa budete cítiť trochu mimo, alebo sa prejaví ako neslávna mozgová hmla.

ReMyte® vyvažuje elektrolyty vo vašom systéme. Je oveľa lepší ako väčšina roztokov elektrolytov vďaka tomu, že poskytuje dvanásť minerálov v jedinečnej veľkosti pikometroch, ktorá umožňuje kompletnú absorpciu na bunkovej úrovni. Dávka minerálov teda môže byť veľmi nízka, čo vylučuje akúkoľvek možnosť toxicity, ale keď je 100% absorbované na bunkovej úrovni, sú tieto minerály vysoko účinné.

Zkúsenosti klienta

Tu je zákazník, ktorý si všimol významného zlepšenia funkcie mozgu v dôsledku užívania vysoko absorbovateľného ReMyte.

Mám značné nutričné ​​nedostatky a tak môžem byť citlivejšia ako väčšina ostatných, ale hneď prvý deň som to cítila. Moja funkciám mozgu, pocit prítomnosti vo svete, moje osobné energie ...., Môj výhľad sa výrazne zlepšil a som tak vďačná.

Mám pocit, že som získala časti svojho starého ja, kde sa život javí ostrejšie a živšie. Použila som iné stopové minerály a viac minerálov a nikdy som nič také nezažila. Je pre mňa ľahšie riadiť auto, čo môže znieť divne, ale keď váš mozog funguje lepšie, všetko je lepšie.
–Doris

Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality