ReMag a ReMyte pre staršie generácie

ReMag a ReMyte pre staršie generácie

Starší ľudia predstavujú vznikajúcu vysoko rizikovú skupinu ľudí s nutričnými nedostatkami. Nedostatok horčíka u starších rodičov alebo členov rodiny sa môže objaviť v dôsledku nedostatočného príjmu živín, viacpočetného užívania liekov, zmeny gastrointestinálnych funkcií a alebo častého močenia.

Nedostatok horčíka bol označený ako rizikový faktor pre staršie osoby a je zapojený do procesu starnutia.

Starnutie v našej priemyselnej spoločnosti je spojené s vysokým krvným tlakom, srdcovými chorobami, zníženou citlivosťou na inzulín a diabetom 2. typu a ďalšími degeneratívnymi chorobami. Väčšina z nás nevie, že starnutie je tiež spojené s nerovnováhou hladín vápnika a horčíka a desiatok ďalších minerálov. Sú to nerovnováhy, ktoré sa vyskytujú u ľudí so srdcovým ochorením a cukrovkou. Klinické štúdie dôkladne dokumentujú skutočnosť, že ľudia s inzulínovou rezistenciou (charakteristika cukrovky typu 2) majú v bunkách príliš veľa vápnika a príliš málo horčíka. Je zaujímavé, že tento jav je považovaný za výsledky "normálneho" starnutia. Táto skutočnosť naznačuje, že nerovnováha iónov vápnika a horčíka v bunkách môže byť chýbajúcim článkom pre mnohopočetné ochorenia spojené so starnutím. Ďalší klinický výskum ukazuje, že nedostatok horčíka môže zvýšiť našu náchylnosť k ochoreniam srdca a urýchliť starnutie.

Jedna štúdia o obyvateľoch opatrovateľského domu spojila nízke hladiny horčíka a dve choroby, ktoré bežne postihujú staršie osoby: diabetes a kŕče v lýtkach. Ďalšie štúdie ukázali, že ľudia, ktorí sa dožili veku 100 rokov, mali vyššie celkové hladiny horčíka v tele - a nižšie hladiny vápnika ako priemerný človek.

Výsledky prieskumov naznačujú, že spotreba horčíka klesá s pribúdajúcim vekom, pričom 79% dospelých od 55-rokov vyššie údajne konzumuje menej ako odporúčanú dennú dávku horčíka. Národný inštitút zdravotníctva navyše uvádza, že starší dospelí sú vystavení zvýšenému riziku nedostatku horčíka v dôsledku ich zníženej schopnosti absorbovať minerály. K úbytku horčíka prispievajú tiež choroby, na ktoré sú starší ľudia náchylní, a niektoré lieky používané v terapii. Potenciálny nedostatok horčíka je záležitosťou mnohých jedincov všetkých vekových kategórií, ale pre seniorov to môže byť obzvlášť závažné.

Schopnosť ľudského tela absorbovať horčík klesá s vekom, takže sú ohrození starší ľudia, ktorí nemajú dostatočnú stravu a tí, ktorí užívajú lieky na predpis, ktoré poškodzujú vstrebávanie horčíka. (Štúdie ukazujú, že priemerný dôchodca berie šesť až osem liekov na predpis denne!) Antacidá, prijaté mnohými staršími ľuďmi, aby zakryli príznaky zlej stravy, sú silnou zmesou vápnika a hliníka, čo vyčerpáva horčík a prispieva k neurologickým ochoreniam.

Niekoľko štúdií ukazuje, že ťažké neurologické problémy vyplývajú z extrémne nízkych hladín horčíka v mozgu, ktoré môžu byť spôsobené chronickým užívaním diuretík, ktoré milióny ľudí používajú na kontrolu vysokého krvného tlaku. Diuretikum, zvyčajne prvá línia liečby vysokého krvného tlaku špecificky odčerpá draslík, rovnako ako horčík z tela. Väčšina lekárov predpisuje draslík, aby nahradila stratu, ale zabudne na horčík.

Našťastie sú naši zákazníci vyzbrojení znalosťami o horčíku a minerálnych látkach a doprajú každý deň ReMag a ReMyte svojim rodičom a starým rodičom.

Tu sú skúsenosti Susan z Texasu:

Moja matka oslávila svoje 91. narodeniny.

Moja mamička je v dobrom zdravotnom stave, ale trpí reumatoidnou artritídou v celom tele a osteoartrózou v kolenách. Dostáva tramadol, aby zvládla bolesť, metotrexát, vápnik, multivitamín, vitamín D, FOSAMAX a niektoré ďalšie doplnky z chrupavky. Do svojho režimu by nič nepridala, ak by jej nedal pokyn jej reumatológ. Áno, má lekára za boha. Ale pochopila som to. Zažila nesmiernu bolesť pri nástupe artritídy a nechcela, aby bolesť znovu dosiahla tejto úrovne.

Jedným z vedľajších účinkov liečby bolesti je zápcha, úzkosť a problémy so spánkom. Moja matka sa potýkala so všetkými tromi, ale podľa nej úspešne zvládala záchvaty zápchy dostatočným pitím pomarančového džúsu s množstvom vlákniny. Neuznáva, že úzkosť a problémy so spánkom sú vedľajšími účinkami jej liekov. Podľa nej boli tieto problémy skôr výsledkom jej života (a detí), ktoré jej dávali toľko starostí.

Vedela som, že moja matka môže z ReMagu žať obrovské výhody, ale tvrdo ho odmietla. Potom bol uvedený na trh ReMag Lotion. V auguste 2017 som začala vymieňať jej krém na ruky za ReMag Lotion. Po umývaní si nábožensky aplikovala krém na ruky, takže som vedela, že dostane dosť dobrú dennú dávku horčíka.

Po troch mesiacoch som si všimla sfarbenie na jej koži na rukách a pažiach. Mala také veci ako pečeňové škvrny a tiež jazvy po škrabancoch a popáleninách z varenia a práce na dvore. (Stále seká trávnik ... viac o tom o niečo neskôr). Jej pokožka je obzvlášť citlivá na škrabance, uštipnutia hmyzom a popáleniny na jej koži a boláky, ktoré dlho pretrvávajú. Jej ruky a paže majú teraz farebný tón a akúsi teplú žiaru.

Tiež som si všimla, že kĺby na rukách a prstoch sa zdajú byť menšie. Mala znateľné znetvorenie v kĺboch ​​a prstoch reumatoidnou artritídou. Jej palce boli tiež takmer 100% zatuhnuté. To bolo znepokojujúce, pretože trvá na tom, že zvládne všetko varenie a pritom stráca mobilitu v palcoch, čo ju ohrozuje pri manipulácii s horúcimi nádobami a horúcimi hrncami a panvicami.

Ruky mojej matky dnes vyzerajú normálne, prsty majú hrbole, ale nie sú znetvorené. Kĺby na rukách sú normálne. Dnes môže ohnúť palce! A jej výsledky krvných testov ukázali, že jej markery zápalu, ktoré boli zvýšené, už sú v poriadku. Jej reumatológ bol veľmi prekvapený.

Tiež spí lepšie a je pokojnejšia. Obe moje sestry boli potešené, že udržujem ReMag pred matkou v tajnosti - všetky chceme aby ReMag používala naďalej.

Raz som jej znovu navrhla, nech skúsi ReMag a pripomenula jej, ako dobre mi funguje a že ho berú aj moje sestry. Nakoniec súhlasila, že to skúsi! Každé ráno som jej dala lyžičku v pohári vody, ktorú pije po celý deň. Čoskoro si prestala sťažovať na svoje zažívanie. Asi po šiestich týždňoch som ju upozornila, že je možné, že jej zápcha zmizla, pretože používa ReMag. Ticho prikývla a ja som z jej tváre mohla vyčítať, že je prekvapená a potešená.

Keď jej dávam ranný pohár vody, už sa ani nešklebí. Čo nevie, je to, že k ReMagu pridávam aj Pico Silver a ružovú himalájsku morskú soľ. Nesťažovala si na chuť ani na nič. Moja ďalšia výzva je prinútiť ju, aby pila viac vody po celý deň, aby som mohla zvýšiť dávky, ktoré jej dávam.

Tento rok na jar išla znovu kosiť trávnik. Urobila to s chuťou a vytrvalosťou. Okrem toho nemala žiadne následky - nízku energiu, bolestivosť, letargiu - ako mávala po tejto práci predtým.

A konečne jej vlasy. Už roky je snehovo biela. Nedávno sme si všimli nových tmavých vlasov. Teraz má niektoré tmavšie oblasti vlasov a vlasy sa pomaly menia na "soľ a korenie". Rada upozorňuje, že sa jej vracia farba vlasov a že mladne.
–Susana V. San Antonio TX USA

Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality