Ako odstrániť mozgovú hmlu

Ako odstrániť mozgovú hmlu

Tu je 5-hviezdičkové hodnotenie užívateľa ReMag® o tom, ako nasýtenie tela vysoko absorbovaným horčíkom môže zmeniť vaše zdravie a odstrániť mozgovú hmlu.

Skúšal som všetko za posledných päť rokov, aby som zmiernil mozgovú hmlu, dokonca som bol testovaný na poruchu pozornosti dospelých a užíval lieky. Neznášam užívať lieky, ak to nie je nevyhnutné. Bol som tiež diagnostikovaný s reumatoidnou artritídou pred 8 rokmi, ale pred piatimi rokmi som prestal s liečbou, pretože som nebol presvedčený, že terapia je bezpečná.

Po šiestich týždňoch používania lieku ReMag® a kúpanie trikrát týždenne vo vločkách chloridu horečnatého sa cítim ako znovuzrodený. Každý, kto ma pozná, si všimol zmeny. Mám energiu, som sústredený, som bez väčšiny bolestí v kĺboch. Dúfam, že to bude mať pozitívny vplyv na moju štítnu žľazu, o ktorej štyria lekári hovoria, že je "v normálnom" rozsahu, ale viem, že nefunguje správne.

Práca a odporúčania Dr. Deanovej naozaj zmenilo môj život. Znovu sa cítim radostný a šťastný.
-C. Buchmann

Mozgová hmla

Mozgová hmla je pravdepodobne spôsobená prerastaním kvasiniek v tele a slabou funkciou štítnej žľazy, čo je konečná fáza toho, čo nazývam totálnym zrútením tela. Systém zdravotnej starostlivosti vás bohužiaľ rozdeľuje na časti tela, pričom každú časť lieči individuálne liekom alebo operáciou schválenou FDA, čo môže situáciu ešte zhoršiť.

Doporučenie

Som rada, že ReMag robí taký rozdiel v zdraví pána Buchmanna, ReMag® pomôže pečeni vysporiadať sa s toxínmi kvasiniek a podporí všetky protizápalové cesty v tele. Ako ďalší krok by som mu odporučila pozdvihnúť suplementáciu na ďalšiu úroveň a dať telu všetko, čo potrebuje pre správne fungovanie. K tomu odporúčam pridať k ReMagu ReMyte s 9 minerálmi na podporu produkcie hormónov štítnej žľazy a použiť rôzne prírodné doplnky pre potlačenie kvasiniek.

Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality