Viete čo je najlepší pomocník pri nespavosti alebo poruchách spánku?

Viete čo je najlepší pomocník pri nespavosti alebo poruchách spánku?

Väčšina ľudí pracuje viac a spia menej a toto preťaženie môže spôsobiť zdravotné problémy, ktoré si ani neuvedomujú. Keď im začnú problémy so spánkom, obracajú sa k alkoholu alebo idú k svojmu lekárovi a stanú sa závislými na liekoch na spanie.

Nespavosť sa stala vážnym problémom pre mnoho ľudí a zdá sa, že lieky neponúkajú dlhodobé riešenie. Existuje asi 100 liekov schválených na liečbu nespavosti a žiadny nebol sledovaný pre dlhodobé použitie. V porovnaní s alkoholom - ak si dáte pohárik piva alebo vína tak aspoň viete, čo používate.

Existuje nespočetné množstvo príčin nespavosti a mnohé z nich môžu byť kvôli nedostatku horčíka a sú riešiteľné vysoko vstrebateľným doplnkom ako je ReMag.

Samozrejme, že lepšie ako lieky a alkohol je horčík. Pri užívaní horčíka je nespavosť jedným z prvých príznakov, ktoré sa zlepšujú. Dokonca aj ľudia, ktorí spia dobre hlásia hlbší, uspokojivejšie spánok, keď používajú dobrý horčík.

Čo robí horčík konkrétne, aby vám pomohol lepšie spať?

  • Pomáha detoxikovať od liekov na spanie, čo je naozaj dôležité, pretože pri dlhodobom používaní vám môže liek na spanie paradoxne spôsobiť nespavosť, takže ho musíte postupne vysadiť.
  • Regulácia produkcie melatonínu (prirodzený spánkový hormón).
  • Zvyšuje produkciu serotonínu, chemikáliu v mozgu po ktorej sa "cítite dobre" (a ktorá je nevyhnutná na zabezpečenie toho, aby ste v noci produkovali melatonín).
  • Reguluje preťažené nadobličky, takže tie potom nie sú aktívne, keď chcete spať.
  • Odstraňuje napätie zo svalov, takže sa môžete hlboko uvoľniť.
  • Zabraňuje zápche a črevným kŕčom, takže vaše črevá môžu v noci odpočívať.
  • Zmierňuje príznaky PMS, perimenopauzy a menopauzy (problémy, kvôli ktorým má mnoho žien nespavosť).
  • Znižuje bolesti chrbta a kĺbov - bolesť významne ovplyvňuje kvalitu spánku.

Máte dostatok horčíka?

Preto sa pred použitím akéhokoľvek prípravku na spanie (prírodným alebo iným) uistite, že dostávate toľko horčíka, koľko potrebujete. Keď niekto hovorí, že vyskúšal horčík pre svoj spánok a nefungoval, potom obvykle nebral dosť, čo môže byť spôsobené užívaním horčíka, ktorý nie je plne absorbovaný. Pre plnú absorpciu je najlepšie pikoioónové magnézium ReMag.

Horčík je zvyčajne najbezpečnejšia a najefektívnejšia voľba pre zlepšenie spánku.

Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality