Obnovenie rovnováhy

Obnovenie rovnováhy

Vaše telo je tvorené ekosystémom podobným biologickému systému rovnováhy Zeme - zázračnému, zložitému systému inteligentných faktorov, ktoré spolupracujú spoločne a vytvárajú vaše telo.

Medzi vašimi 30 miliónmi ľudských buniek žije 39 biliónov mikróbov! - z ktorých všetci majú dokonale dôležité pracovné miesta, vrátane zdravých baktérií a kvasiniek, ktoré vás udržujú nažive a pri sile.

Zdravé baktérie a kvasinky vám pomôžu stráviť jedlo, dodávať do buniek živiny, regulovať hladinu cukru v krvi a dokonca aj vyrábať vitamíny a pomáhať vstrebávať minerály.

Ale ak sa váš systém dostane z rovnováhy prostredníctvom stresu, zlej stravy, environmentálnych toxínov alebo nutričných a minerálnych nedostatkov, vaše telo sa môže stať ľahko obývateľné zlými baktériami a môže byť náchylné k premnoženiu kvasiniek, čo vedie k nerovnováhe, slabosti alebo choroby.

Keď príde čas podniknúť kroky a obnoviť rovnováhu tela, mnoho ľudí ide k lekárovi. Keď som pracovala v modernej medicíne, bola som svedkom stále rovnakého modelu chybnej diagnostiky a nepresným liečebným plánom, ktoré nedokážu obnoviť rovnováhu organizmu. Vo veľkom svete farmaceutických liekov a prístrojov sú antibiotiká a steroidy bežnými riešeniami týchto komplexných, prirodzene sa vyskytujúcich nerovnováh. Nanešťastie, opakované kolotoče antibiotík len robia nerovnováhu ešte väčšiu, k tomu sa pridajú nutričné a minerálne nedostatky a človek je razom na dlhodobom užívaní niekoľkých liekov.

V súčasnom stave modernej medicíny ľudia nedostávajú riadnu zdravotnú starostlivosť. Dostávajú starostlivosť o chorobu, čo neznamená, že sa cítia lepšie.

Mnoho jednotlivcov si nemôže dovoliť holistického lekára alebo naturopatickú starostlivosť, na ktorú sa zvyčajne nevzťahuje poistenie. Väčšina z nich skončí u Dr. Google a hľadajú fóra o zdraví, kde sa stretávajú s bezplatnou radou. Je to ako hrať hru "Nájdem môj príznak?" Čo môže viesť k úplne nevhodnej samoliečbe, ale čo na tom, keď je to rada zadarmo.

Ale je to klam. Každý rád ušetrí, ale za akú cenu? Čítala som mnoho zdravotných príbehov, kedy človek dokázal prežiť zlú diagnózu a zlé zaobchádzanie v rukách alopatických, alternatívnych a laických praktikov a po rokoch experimentovania vyjde na druhom konci živý a v relatívne lepšom zdravotnom stave. Pritom takmer za každým zlým zdravotným stavom možno rozpoznať nedostatok horčíka, nedostatok minerálov, zlú výživu, premnoženie kvasiniek a zlých baktérií. Cesta k obnove je dlhá, ale jednoduchá - používať kvalitný horčík a minerály - ReMag a ReMyte a chrániť sa pred premnožením kvasiniek a baktérií pomocou správnej stravy, probiotík a použitím PicoSilver. Po pár týždňoch si všimnete malých zmien, ktoré v dlhodobom meradle budú znamenať veľkú zmenu vášho zdravia a pocitu pohody.

Dr. Carolyn Deanová

Predchádzajúci článok Článok 90 / 90
Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality