Magnézium a svalové kŕče

Magnézium a svalové kŕče

Trpeli ste svalovými kŕčmi, bolesťami dolnej časti chrbta, kŕčmi nôh alebo očnými tikmi?

Samozrejme nikdy by som vám nepovedala, aby ste nešli k svojmu lekárovi, aby vylúčil možnosť, že máte vážny stav. Čo ak je však vaša bolesť alebo kŕče príznakom nedostatku horčíka? Čo ak je nasýtenie tela horčíkom odpoveďou? Chceli by ste zistiť viac? V nasledujúcej diskusii budem zdieľať informácie, ktoré som napísala vo svojej knihe "Zázrak menom horčík".

Problém

Rozumiem vašej bolesti.

Svalové zášklby, tiky a kŕče sa môžu divákovi zdať ako malé podráždenie. Pre trpiaceho je to ale ako mučenie vodou - iba namiesto vody, ktorá pomaly kvapká na čelo, vášmu oku alebo perám alebo malému svalu v nohe môže neustále hroziť riziko šklbnutia alebo kŕče.

Znie vám tento scenár povedome?

Môže to byť nedostatok horčíka?

Podľa môjho názoru pravdepodobne viac ako na 95%.

Svalové zášklby sú istým príznakom nedostatku horčíka. Nervový systém je hyperexcitabilný a napína malé svalové skupiny, aby sa pokúsil uvoľniť napätie. Jediným spôsobom, ako eliminovať svalové kŕče a zášklby, je uvoľnenie nervového systému správnym množstvom horčíka, ak nie je preukázané inak.

A čo bolesti chrbta?

Mám veľmi odlišný spôsob pohľadu na bolesti chrbta. Čo keď nedostatok horčíka spôsobí, že svaly, ktoré sú podráždené a prepracované, sa dostanú do kŕčov a to je príčinou mnohých prípadov chronickej bolesti chrbta?

Viem o čom hovorím. Osobne som zažila obnovenie niektorých bolestí chrbta, keď som znížila príjem horčíka na menej ako 300 mg za deň (RDA pre udržanie horčíka u zdravého človeka). Keď som zvýšila svoj príjem horčíka, bolesť v dolnej časti chrbta ustúpila. Zdieľam vedeckú štúdiu, ktorá podporuje moje osobné skúsenosti, na strane 141 v mojej knihe.

A čo svalové zotavenie pre športovcov?

Ak sú vaše svaly zapojené do rýchlej kontrakcie a relaxácie pri fyzickom cvičení, môže dôjsť k nahromadeniu príliš veľkého množstva vápnika (iniciátor kontrakcií) a vyčerpania horčíka (iniciátor relaxácia), svalovým kŕčom a hromadeniu kyseliny mliečnej.

Príliš málo horčíka je bežné ako pre mužov, tak pre ženy, pretože horčík sa počas cvičenia stratí vďaka zvýšenému metabolizmu a poteniu. Potom, čo športovci prijmú regeneračné nápoje, ktoré sú väčšinou len sodík a cukor, majú stále zlú regeneráciu a športovec sa čuduje, že to nefunguje.

Čo potrebujem vedieť o horčíka a bolesti svalov?

Toto sú tri veci, ktoré potrebujete vedieť o horčíku a bolesti svalov:

Horčík pomáha uvoľňovať svaly a nervy.

Horčík eliminuje kŕče.

Horčík (naviac) uvoľňuje hladké svaly v krvných cievach v prstoch na liečbu Raynaudovho syndrómu; uvoľňuje tepnové steny, čo znižuje krvný tlak; a uvoľňuje vajcovody, čo zvyšuje plodnosť.

Na trhu nebol žiadny horčík!

Vyskúšala som všetky ostatné horčíky na trhu a hľadala som vysoko absorbovaný horčík, ktorý by sa použil v saturačných dávkach a nepôsobil ako preháňadlo. Nemohla som nájsť ani jeden, takže som vytvorila svoj vlastný. Najlepšia liečba kŕčov je môj nelaxatívny, 100% absorbovateľný, pikometrický, stabilizovaný iónový ReMag!

Aloha,
Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality