Pevné základy pre tvoje nové ja

Pevné základy pre tvoje nové ja

Dobré alebo zlé zdravie vzniká na úrovni miliónov buniek tvoriacich ľudské telo. Horčík, vitamíny, aminokyseliny a minerály sú potrebné pre tisíce biochemických reakcií prebiehajúcich v každej bunke a chronický nedostatok týchto živín je najčastejšou príčinou bunkovej dysfunkcie.

Doplnenie týchto esenciálnych živín do buniek podporuje ich produkciu energie a vedie k optimálnemu zdraviu. Avšak, bez adekvátnej suplementácie (ReMag®, Remyte®) bude normálne fungovanie buniek nakoniec zhoršené, čo má za následok zlé zdravie.

Telo sa neuzdraví tým, že poškodené bunky začnú pracovať správne. Uzdraví sa tým, že vytvorí nové bunky, ktoré fungujú správne. Proces prestavby nového a zdravého je založený na skutočnosti, že telo sa neustále obnovuje. Každú hodinu vaše telo vytvára 80 000 000 nových buniek! Keď je stavaná každá nová bunka, telo hľadá správne stavebné materiály, z ktorých bude bunka konštruovaná. Ak telo nemôže nájsť dobré, zdravé materiály, bude používať čokoľvek, čo je k dispozícii.

Aby sa vytvorili nové bunky, musí mať telo suroviny (výživu) a dostatočnú bunkovú energiu pre použitie týchto materiálov. Ak niektorý z nich chýba, liečivá ani operácie nepomôžu. Telo má schopnosť liečiť sa z mnohých chorôb, pokiaľ je živené zdravou výživou a má správnu bunkovú energiu.

S kombináciou šťastia, zdravého rozumu a desaťročia výskumu som sa dozvedela, že základ pre všetku pohodu začína už na bunkovej úrovni a podarilo sa mi vytvoriť protokol, ktorý ReSetuje telo na bunkovej úrovni a umožňuje jeho prirodzené liečivej sile "byť na sedadle vodiča".

Môj prístup je opakom alopatickej medicíny. Hľadám prirodzené, zdravé riešenia choroby. Naproti tomu alopatická medicína hlbšie preniká do markantov tela - obviňuje gény, zlyhanie mitochondrií, nedostatok vakcín a rezistenciu na liečivá za to, že nekončí epidémia chronických ochorení.

Dokonca aj ich najnovšia ponuka, biologická liečba, nepodporuje prirodzené pochody v tele. Dovoľte mi vysvetliť, čo tým myslím. Teraz, keď sú vakcíny pod útokom, Big Pharma ponúka to, čo nazývajú biologická liečba, ako svoj nový Svätý grál. Biologický liek je produkt, ktorý sa vyrába zo živých organizmov alebo obsahuje zložky živých organizmov. Predpokladám, že slovo biologické má za cieľ zmierniť obavy ľudí zo syntetických liekov. Ale Big Pharma naozaj nemá žiadnu kontrolu nad týmito liekmi. Presnejšie povedané, systémy dozoru tela a bilióny mikroorganizmov v čreve by mohli tieto biologické látky premeniť v niečo nebezpečné.

Ďalšie nevýhody sú, že biologická liečba je drahá, môže byť podávaná iba injekciou a je tak nová, že na ňu nemáme riadnu dlhodobú štúdiu. Navyše akákoľvek "nová" trieda liekov v počiatočných štádiách bude mať prospech z placebo efektu "novosti".

To je dôvod, prečo stále tvrdím, že je potrebné podporovať telo na bunkovej úrovni, aby boli všetky živiny v hre, ktoré umožnia telu, aby stavalo dokonalé bunky, ktoré nás udržia nažive a v plnom zdraví. Samozrejme, toto je niečo, čo farmaceutické spoločnosti nikdy neuznajú, pretože to, čo robím, nie je patentované a nie sú kontrolované spoločnosťou Big Pharma, Big Medicine a Big Money.

Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality