Má telo životné priority?

Má telo životné priority?

Telo má životné priority. Vaše telo je inteligentné a má chuť žiť dlhý, zdravý život. Inštinkt zachovať energický wellness je hlavnou zásadou alebo hlavnou smernicou, ktorú vaše telo sleduje.

Zákazníci si vyberajú naše produkty z vlastných dôvodov. Môžu hľadať pomoc pri zlepšovaní svojho zdravia tvárou v tvár chronickým stavom, ako je diabetes, srdcové arytmie, artritída atď. Alternatívne môžu mať akutnější situáciu a chcú podporiť regeneráciu po nehodách, úrazoch, operáciách alebo infekciách. Ak teda zákazník kúpi naše výrobky s úmyslom zlepšiť napríklad svalovú relaxáciu, prečo sa to nestane okamžite? Jedným z dôvodov je, že telo má životné priority.

Čo znamená životná priorita?

Vaše telo je inteligentné a má chuť žiť dlhý, zdravý život. Inštinkt zachovať energický wellness je hlavnou zásadou alebo hlavnou smernicou, ktorú vaše telo sleduje. Ako môžeme tento koncept aplikovať na vás, na nášho zákazníka?

V našom príklade je vaším zámerom využiť naše výrobky (ReMag) na zlepšenie svalovej relaxácie. Čo keď ale máte v krvnom obehu kalcifikáciu? Predstavte si, že vaše telo vie, že rozpúšťanie vápnika v obehovej sústave je prioritou pre lepší a dlhší život? Čo keď telo používa naše produkty k rozpusteniu vápnika miesto relaxácie svalov? Vaše svaly by sa vôbec neuvoľnili, kým by sa vaša kalcifikácia neznížila, takže vaša prvá myšlienka by bola, že výrobok nefunguje. Lenže naše telo je múdre a radšej použije horčík k rozpusteniu kalcifikácie a zlepšenie kardiovaskulárneho výkonu než k uvoľneniu svalov.

Tiež musíte vziať do úvahy, že v prípade ReMagu ide o zvýšenie výkonu 1000 enzýmových systémov v tele, takže telo môže mať prioritu postupne zvyšovať zásoby horčíka, než sa začne zlepšovať jeden konkrétny systém.

Vzhľadom k tomu, že telo je dostatočne inteligentné na to, aby tieto rozhodnutia urobilo, nedáva zmysel, že keď sa "svalové kŕče" stanú prioritou tela, svaly sa uvoľnia? Telo bude používať naše vstrebané živiny, od najvyššej k najnižšej priorite, aby podporilo rovnováhu mnohých rôznych orgánových systémov zlepšením bunkovej štruktúry a funkcie.

Aké sú priority tela?

Existuje len malá vedecká zhoda o hierarchii, ktorú telo používa na vytvorenie priorít, pravdepodobne preto, že sa jedná o veľmi individuálnu aktivitu v závislosti na vašej zdravotnej histórii. Vytváranie usporiadaného zoznamu má teda sotva zmysel. Je však jasné, že telo bude ochraňovať orgány, ktoré sú životne dôležité (srdce, mozog, atď.). Akonáhle sú tieto priority splnené, telo vychádza z jedinečných potrieb danej osoby. Napríklad vieme, že srdce obsahuje v tele najviac horčíka, čo z neho robí prioritu. Takže v čase, keď má človek palpitácie z nedostatku horčíka, má už dlhý zoznam ďalších symptómov nedostatku horčíka.

Čo ovplyvňuje tieto priority?

Voľby životného štýlu ovplyvňujú priority tela. Ak žijete životný štýl podporujúci zdravie, potom vaše telo môže pokračovať v rovnováhe pomocou rafinovanejších priorít. Ak je váš životný štýl menej podporný, potom má vaše telo viac nerovnováhy a iné priority. Faktory, ktoré ovplyvňujú vaše telo, sú:

  • Výživa
  • Hydratácia
  • Slnečné svetlo
  • Čerstvý vzduch
  • Cvičenie
  • Doplnky
  • Lieky
  • Stres
  • Toxicita životného prostredia

Hovorila som o možnostiach životného štýlu po celé desaťročia. Vzdelávanie ľudí o životnom štýle bolo jedným z dôvodov, prečo som chodila na lekársku fakultu. Myslela som, že viac ľudí bude počúvať lekára než laikov.

Relaxujte a uvoľnite sa

Či už ste začiatočník alebo pokročilý používateľ našich produktov, môžete dôverovať inteligencii svojho tela a jeho prirodzenej snahe byť v rovnováhe. To môže byť spočiatku ťažké pochopiť, ale choroba alebo slabosť sa môže prejaviť ako spôsob, ako sa telo snaží vyriešiť problém alebo konflikt alebo vás upozorniť na problém alebo konflikt. Dôverovať svojmu telu vám umožní relaxovať a umožniť proces vytvárania ešte lepšieho zdravia.

Dr. Carolyn Deanová

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality