ReMag a ReMyte pre pomoc s vybalansovaním štítnej žľazy

ReMag a ReMyte pre pomoc s vybalansovaním štítnej žľazy

Väčšina praktických lekárov je vyplašených zložitosťou endokrinných porúch zahŕňajúcich štítnu žľazu, nadobličky a pohlavné hormóny a odkazujú svojich pacientov na endokrinológa.

Títo špecialisti sú závislí na nepresných krvných testoch, aby predpísali syntetické hormonálna substitučná lieky, čo je ich hlavná forma liečby.

Nie je tam snaha nájsť základnú príčinu endokrinných problémov alebo preskúmať prírodné riešenie.

Dokonca aj keď sú na túto tému písané alternatívne knihy, rovnako skončí liečba podobne ako v alopatické medicíne. V USA sú dve populárne knihy o štítnej žľaze a všetkých podrobnostiach o ochorenie štítnej žľazy a preberajú rôzne alternatívy, ale obe sa stále zameriavajú na substitučnú terapiu štítnej žľazy pomocou prírodných a alebo syntetických liekov. Sú to Hashimotova tyreoiditida od Izabella Wentzové a Prepojenie štítnej žľazy od Amy Myersové. Dr. Myersová trpela hypertyreózou, alebo Gravesovou chorobou a Dr. Wentzová prekonal Hashimotova chorobu a hypotyreoidizmus, takže spoločne pokrývajú všetky aspekty ochorenia štítnej žľazy.

Obe autorky diskutujú o potrebe nájsť príčinu ochorenia štítnej žľazy. Odporúčajú bezlepkovú diétu, vyrovnávanie črevnej flóry, znižovanie stresu a podporu imunitného systému. Wentzová hovorí: "Väčšina pacientov s Hashimoto a hypotyreózním ochorením bude mať prírastok hmotnosti, reflux žalúdočnej kyseliny, nedostatok živín, chudokrvnosť, deravé črevo, potravinové alergie a adrenálnej vyčerpania."

Dr. Carolyn Deanová, svetovo uznávaná odborníčka na suplementáciu horčíka a minerálov, súhlasí s tým, že pacienti so štítnou žľazou môžu trpieť všetkými týmito súvisiacimi symptómami, ale nie je to nutne kvôli samotnému ochoreniu štítnej žľazy. Počas takmer 50 rokov štúdia a skúseností zúžila príčiny ochorenia štítnej žľazy na skutočné príčiny: nedostatok minerálov a premnoženie kvasiniek - čo viedlo k poruche endokrinného systému, ktorý vždy zahŕňa štítnu žľazu. Táto porucha zahŕňa aj nadobličky, pohlavné hormóny, imunitný systém, srdce, obličky, pečeň, črevá a mozog!

Bez ohľadu na to, na aké chronické ochorenia sa dnes pozeráte, prídete s dlhým zoznamom všetkých súvisiacich stavov, rovnako ako Myersová a Wentzová s hypotyreózou a hypertyreózou.

Preto sa doktorka Deanová zamerala na nedostatok horčíka a minerálov - pretože sú postihnuté všetky systémy. Avšak, ak budete liečiť každý stav individuálne, skončíte s radom diét, doplnkov a rád, ktoré sa stávajú ohromujúci, mätúce a protichodné.

Jednou z najťažších príčin hypotyreózy pre diagnostiku sú látky znečisťujúce životné prostredie blokujúce receptory hormónu štítnej žľazy. Hormóny štítnej žľazy sa môžu v krvných testoch dokonca zdať normálne, ale nemôžu sa dostať do buniek, aby mohli vykonávať svoju prácu v dôsledku blokovania hormonálnych receptorov. To je prípad chronickej otravy acetaldehydom, ktorá je vedľajším produktom metabolizmu kvasiniek. Podobne, so ženskými hormónmi - najmä estrogénom, ktorého receptor je blokovaný, ale hladiny krvného estrogénu môžu byť normálne.

Dokonca aj lekári alternatívnej medicíny, ktorí hovoria, že zvýšený výskyt hypotyreózy môže byť spôsobený toxínmi životného prostredia, si neuvedomujú, že nedostatok horčíka môže dovoliť chemikáliám a ťažkým kovom voľný prístup k našim bunkám alebo že kvasinkové toxíny blokujú miesta receptorov hormónov štítnej žľazy.

Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality