Čo je také zvláštne na produkte ReMag?

Čo je také zvláštne na produkte ReMag?

Už viem, že prípravkom ReMag® som vytvorila najpokročilejšiu receptúru horčíka na trhu a splnila tak všetky svoje požiadavky na kvalitný výživový doplnok.

Iní výrobcovia si jednoducho neurobili čas ani nevyvinuli úsilie pri vytvorení horčíka, ktorý by bol vysoko vstrebateľný, nelaxativný a dostatočne čistý, aby spĺňal moje náročné štandardy, získané za desaťročia výskumu a práce s klientmi. Tak som išla dopredu a vytvorila to, čo mnohí nazývajú zlatým štandardom horčíka. A ak užívate ReMag dosť dlho, pravdepodobne súhlasíte.

Rada by som počula, ako opisujete ReMag® svojimi vlastnými slovami. Najskôr sú tu však niektoré skutočnosti o doplnku ReMag, ktoré možno neviete.

Tajomstvo ReMagu je v stabilných iónoch veľkosti pikometroch. Použitie super-drobných horčíkových častíc sa umožňuje ReMagu lepšie vstrebať než akákoľvek forma horčíka. A ak ste ten človek, ktorý rád vie o vede za vašim doplnkom, tu sú niektoré slová od nášho brilantného výrobcu, ktorý popisuje, čo robí ReMag odlišným od iných receptúr horčíka.

Detekcia prítomnosti horčíka sa vykonáva pomocou spektrometra ICP-OES. To nám hovorí, že vo výrobku je skutočne horčík a tiež ho pre nás kvantifikuje, takže vieme, koľko horčíka je prítomného.

Aveka Labs použila nástroj Malvern PCS Dynamic Light Scattering Instrument v snahe nájsť častice v ReMagu. PCS analyzuje vzorky častíc v rozmedzí veľkostí 1 nm až 1000 nm (0,001-1 mikrónov). V tomto rozmedzí veľkostí neboli zistené žiadne častice, čo znamená, že ReMag má častice menšie ako 0,001 mikrónov.

ReMag je monoatomický iónový roztok. Neexistuje žiadny priamy spôsob merania iónovej veľkosti (alebo iónového polomeru). To je v skutočnosti určené nepriamo meraním dĺžky väzby. Iónové polomery sa ťažko merajú s akýmkoľvek stupňom istoty a líšia sa podľa prostredia iónu a tiež niekoľkých ďalších faktorov. Vzdialenosť medzi dvoma iónmi v iónovej kryštálovej štruktúre môže byť stanovená röntgenovú kryštalografiou, ktorá udáva dĺžky strán jednotkovej bunky kryštálu. Iónový polomer nie je fixná vlastnosťou daného iónu, ale mení sa s koordinačným číslom, spinovým stavom a mnohými ďalšími parametrami. Ako také je veľmi ťažké určiť skutočnú veľkosť častíc ReMagu. Sme si istí, že sú menšie ako 0,001 mikrónu. S použitím röntgenové kryštalografie vypočítame / odhadneme, že častice ReMag® sú približne veľké 70-86 picometrov.

To vám môže pripadať ako množstvo vedeckej terminológie, ale vysvetľuje to kvalitu ReMagu®

Dr. Carolyn Deanová

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality