Štyri dôvody, prečo je ReMag perfektným doplnkom pri nedostatku horčíka

Štyri dôvody, prečo je ReMag perfektným doplnkom pri nedostatku horčíka

Ak sa nemôžete rozhodnúť, ktorý doplnok horčíka si kúpiť, prečítajte si tento článok. Dozviete sa dôvody, prečo si vybrať ReMag®.

1. Množstvo účinnej látky

Konkurenčná značka horčíka, ktorú zákazník priniesol k nášmu rozboru má 66,5 mg horčíka v 2.5ml. Pri porovnaní má ReMag 150 mg v 2.5ml. Takže obsahuje väčšiu koncentráciu a aj viac dávok ako v konkurenčnom produkte.

2. Kvalita

Pri výrobe ReMag®-u dodržiavame proces kontroly kvality, ktorý prekračuje predpisy! Väčšina malých a stredne veľkých spoločností dodržiavajú základné požiadavky FDA a nič viac - my prekračujeme ich požiadavky na mnohých úrovniach, aby sme splnili náročné štandardy Doktorky Deanovej! Koniec koncov, jej meno je na každej fľaši.

3. Koncentrácia

Výroba ReMag®-u začína pri chloride horečnatom, ktorý prechádza 18-bodovým procesom transformácie! Počas tejto doby sa náš produkt koncentruje na jedinečných 60 000 ppm a redukuje na veľkosť pikometra. Je to ako vziať bowlingovú guľu a roztrieštiť ju na veľkosť žuvačiek a tie potom rozmixovať do veľkosti pikometra. Je ťažké si to predstaviť, ale pikometer je jednotka s dĺžkou jedného bilióna metra. Následne sa ióny horčíka uvoľnia z väzby na chlorid a tieto stabilizované ióny sa okamžite absorbujú do buniek.

Vieme, že žiadny iný doplnok týmto procesom neprechádza a to je podstata výnimočnosti ReMag®-u a to, čo ho robí tak jedinečným - koncentrácia, veľkosť a stabilita iónov horčíka.

4. Absorpcia

ReMag® je nielen koncentrovaný, ale je to tiež stabilizovaný ión. Táto stabilizácia vytvorená v 18 dielnom procese výroby je nevyhnutná pre absorpciu a robí ReMag® vysoko účinným - umožňuje každej kvapke vkĺznuť do minerálnych kanálov buniek, to znamená, že je 100% biologicky dostupný.

Zdroj a čistota ReMag®-u

Spoločnosť vyrábajúca ReMag® nakupuje horčíkové ingoty s čistotou 99,98 - 99,99%. Aktuálny zdroj je zo západného Texasu. V našom chloride horečnatom je teda iba 0,01 až 0,02% nečistôt. To je veľmi výhodné v porovnaní s vysoko kvalitnými verziami citrátu horečnatého, ktorý má čistotu 98%, alebo chloridu horečnatého zo slaných jazier, ktorý má čistotu 96%. Kľúčom je čistota 99,98 až 99,99% bez ohľadu na zdroj.

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality