Prírodná liečba depresie, úzkosti a panických atakov
Prírodná liečba depresie, úzkosti a panických atakov

Prírodná liečba depresie, úzkosti a panických atakov

Ako nám môže pomôcť horčík

Horčík podporuje nadobličky, ktoré sú nadmerne prepracované vďaka stresu, čo vedie ku kombinovaným príznakom nedostatku horčíka a príznakom vyčerpania nadobličiek - úzkosti, depresii, svalovej slabosti, únave, očným tikom, nespavosti, anorexie, apatie, obavy, zlej pamäti, zmäteniu, hnevu, nervozite a rýchlemu pulzu. Produkcia serotonínu, neurotransmiteru šťastia v mozgu, ktorý je najčastejšie umelo podporovaný liekmi, závisí od dostatku horčíka v tele. Navyše, nedostatok horčíka bol silne spojený s poruchami spánku, ktoré môžu buď spôsobiť, alebo zvýšiť úzkosť.

V prehľade živín používaných na liečbu úzkosti "mali všetky tri randomizované kontrolné štúdie doplnkov obsahujúcich horčík pozitívne výsledky." Vo zvieracom modeli nedostatok horčíka spôsobil úzkosť a dysreguláciu osi HPA; miesto liečby horčíkom však bola ponúknutá liečba liekmi.

Boyle a Bernard v prehľade suplementácie pri úzkosti o horčíku napísali: "Štúdie na zvieratách a ľuďoch naznačujú, že horčík môže hrať dôležitú úlohu v etiológii afektívnych porúch nálady. Bol vytvorený vzťah medzi horčíkom a afektívnymi depresívnymi stavmi. Horčík hrá kľúčovú úlohu v činnosti psychoneuroendokrinných systémov a biologických a transdukčných dráh spojených s patofyziológiou depresie. Napríklad všetky elementy limbickej hypotalamus-hypofýza-adrenokortikálnej osi sú citlivé na pôsobenie horčíka. Bolo tiež preukázané, že horčík potláča podráždenie v hipokampe, ovplyvňuje a tlmí uvoľňovanie adrenokortikálnej citlivosti na ACTH a môže pôsobením na p-glykoproteín ovplyvňovať prístup kortikosteroidov do mozgu na úrovni hematoencefalickej bariéry. "


Plán:

Začnite so 4 doplnkami a postupne pridajte RnA ReSet Drops.

1) Hydratácia: Vynásobte svoju váhu hodnotou 0,03 a minimálne toto množstvo vody denne vypite. Ku každému litru pridajte ¼ lyžičky himalájskej, keltskej alebo morskej soli. Sodík je zvlášť dôležitý pre nadobličky.

2) ReMag®: 4-6 lyžičiek (10-15ml) v osolenej vode, popíjať po celý deň. Pokiaľ s prípravkom ReMag začínate tak začnite dávkovať veľmi pomaly! A postupne vystúpte na dávku, ktorá vám uľaví.

3) ReAline®: 2 kapsule za deň. L-taurín, L-metionín (prekurzor glutatiónu), koloidné a prírodné vitamíny B. Vitamíny B podporujú zdravie nadobličiek a upokojujú nervový systém.

4) ReMyte®: Keď sú vyčerpané nadobličky, je ukladaná vysoká záťaž na štítnu žľazu. Deväť z 12 minerálov v ReMyte® sú potrebné na produkciu hormónov štítnej žľazy.

5) Whole C ReSet™: Vitamín C je nevyhnutným stavebným kameňom pre nadobličky.


Dr. Carolyn DeanSpäť na zoznam
Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality

Tento web používa súbory cookie. Prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.