Hladná po mineráloch a plná kvasiniek

Hladná po mineráloch a plná kvasiniek

Zaujímavá skúsenosť s produktmi RnA ReSet a histamínovou intoleranciou.

Hovorím to už veľa rokov: väčšina zdravotných komplikácií je výsledkom nedostatku minerálov alebo prerastania kvasiniek.

Ale keď dáte oba tieto faktory dohromady, získate začarovaný kruh zhoršujúcich sa zdravotných príznakov, ktoré nazývam Total Body Meltdown.

Tu je jedna z našich mnohých zákazníkov, ktorí dokázali zvrátiť trend Total Body Meltdown tým, že dali telu minerály, ktoré potrebuje pre detoxikáciu a omladenie.

=====

Neznášanlivosť histamínu som mala 14 rokov. Skúmala som svoje podivné príznaky už skôr, pred rokmi, než sa stali hlavným problémom. Mala som veľmi suché oči, ktoré sprevádzali neznášanlivosť histamínu, bolesti hlavy, mozgovú hmlu, nervozitu a úzkosť. Mala som tiež IBS a nepravidelný menštruačný cyklus. Našla som rôzne doplnky, ktoré by mi mohli pomôcť, napríklad cesnak, allicín, rybí olej a ľanový olej, ale nič nepomohlo ... kým som nezačala užívať ReMag® a ReMyte®!

Najprv ma samotný horčík trochu zhoršoval, takže som si prečítala vašu radu ohľadom pridania ReMyte a úžasne sa všetky problémy zvrátili v priebehu týždňov a mesiacov.

Posledná tvrdohlavá vec bolo moje IBS, takže som si prezrela jedno z vašich videí na YouTube a povedala si, že pridám ReAline®. A hádajte čo? IBS je teraz tiež preč!

V prvých dňoch som mala malé detoxikačné reakcie. Myslím, že moje telo bolo vyhladované z minerálov a plné kvasiniek tak dlho, že keď som otvoril svoje detoxikačné cesty, dostala som nejaký rýchly detox, ale to odznelo po pár dňoch.

Nemôžem tomu uveriť - roky výskumu a doplnkov a nakoniec bol ReMag® a ReMyte® všetko, čo som naozaj potrebovala. Nedávno som si kúpila doménu pre webové stránky, aby som rozprávala svoj príbeh a zdieľala dobré správy! Každý musí vedieť o nedostatku horčíka a minerálov!

ĎAKUJEM!!

-Kerry

=====

Ak ste pripravení dať svojmu telu najlepšie stavebné kamene pre detoxikáciu a omladenie, použite trio ReMag®, ReMyte® a ReAline®.

Aloha,
Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality