Maskovanie chuti tekutých minerálov

Maskovanie chuti tekutých minerálov

Už ste niekedy bojovali s chuťou ReMag® a ReMyte®? Niektorí ľudia nemajú radi to, čo opisujú ako "kovovú" chuť. Ak to je váš prípad, čítajte ďalej a zistite, čo môžete urobiť, aby bola chuť príjemnejšia.

=====

Skúsenosť klientky ohľadom chuti ReMag® a ReMyte®

Beriem ReMag® a mám rada, čo robí pre moje telo - už žiadny syndróm nepokojných nôh! Zdieľam to s kýmkoľvek, kto je ochotný počúvať a rozdávam známym pohár z mojej fľaše vody s ReMagom, aby cítili, že tieto úžasné minerály robia svoju vec.

Problém, ktorý počujem od svojich priateľov je, že to nechutí dobre. Platí to aj pre ReMyte®. Aj keď varujem, že by si mali prečítať štítok a nevziať celú lyžičku priamo do úst! Táto látka je koncentrovaná a musíte ju zriediť!

Jedným zo skvelých spôsobov, ako získať minerály a vodu, je šťava z celého citróna a potom pridať čistú steviu do väčšieho pohára, fľaše s vodou alebo hrnčeka. Často používam šťavu z citróna a limetky plus čistú steviu, aby som ochutila moju veľkú bpa-free fľašu vody, ktorá ide všade so mnou. To úplne maskuje chuť.

Keď sa prebudím a viem, že som vypila príliš veľa kofeínu, pretože moje "nepokojné nohy" sa začnú prejavovať, tak ďalším receptom je pridať do niekoľkých deci vody organický jablčný ocot a čistú steviu a lyžičku ReMagu. To je to, čo na mne funguje takmer okamžite.

Náhrada v podobe Remag® Lotion

Viem, ako užitočné sú tieto minerály pre naše telo, a som si istá, že ReMag® Lotion je skvelou odpoveďou pre mnoho ľudí, ktorí neznášajú chuť ReMag®-u, ale chcem, aby všetci mohli ťažiť z tejto úžasnej rady produktov bez akýchkoľvek problémov, takže verím, že to pomôže tým, ktorí berú ReMag® a ReMyte® v nápoji :-)

-Jennifer

=====

Čo na to Dr. Carolyn Dean

A je to: skvelé odporúčania, ako "osladiť" chuť našich tekutých minerálnych prípravkov. Ak vás skôr chuť ReMag®-u alebo ReMyte® odradila, možno je to dobrá príležitosť skúsiť ich znovu. Ak nemáte celý citrón alebo nemáte čas ho vyšťaviť, stačí si nechať fľaštičku citrónovej šťavy v chladničke a použiť ½- 1 lyžičku na liter vody s ReMag® a ReMyte®, naozaj ucítite rozdiel.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality