Horčík pomáha s problémami so starnutím (časť 1)

Horčík pomáha s problémami so starnutím (časť 1)

Moderná medicína nevie o "antiaging medicíne" takmer nič a vyjadruje sa veľmi arogantne, aby zosmiešnila každého, kto tvrdí, že je to dôležitý aspekt medicíny.

Pohŕdavý názov "Divoký západ medicíny proti starnutiu" varuje lekárov, že by sa radšej nemali ponoriť do takého šarlatánstva.

V zásade ide o metódu manipulácie, ktorú skupina používa na udržanie konsenzu a autority. Moderná medicína sa ani neobťažuje manipulovať s publikom, iba priamo útočia na rôzne odbory alternatívnej medicíny.

Kritizujú kliniky proti starnutiu, ktoré sľubujú: viac energie, menej stresu, ostrejšiu mysel, silnejšie libido, zdravšie srdce, odolnejšie svaly a kosti, lepší imunitný systém, mladší vzhľad. Naproti tomu antiaging lekári tvrdia, že "tradičná medicína je: na chorobu orientovaná a reaktívna, nie preventívna ... sestry a lekári vidia pacientov, až keď sú chorí..."

Jedna klinika ponúka 8 hodinovú prvú schôdzku na vyhodnotenie úrovne aktivity, rodinnej histórie, stresu a stravovacích návykov.

Pre pacienta to samozrejme prináša nemalú investíciu. Hlavnými kritikmi kliník zameraných proti starnutiu alebo dlhovekosti je popri vysokých nákladoch použitie hormonálnej terapie - HGH, testosterón, estrogén, progesterón, hormón štítnej žľazy a kortizol.

Nie som veľkým fanúšikom hormonálnej substitučnej terapie a nemyslím si, že je to najlepší spôsob, ako ovplyvniť dlhovekosť. Jeden kritik "charakterizuje predpisovanie ľudského rastového hormónu (HGH) pre antiaging ako šarlatánstvo" Tiež píše, že "hormonálna substitučná terapia a lieky používané na liečbu ich vedľajších účinkov sú nakoniec hormonálne toxické zmesi, ktoré môžu spôsobovať veľké zdravotné a finančné ujmy, ktoré ďaleko prevažujú nad dlhodobým prínosom."

Tento článok som napísala, pretože lekári sa pripravujú na "rastúci počet starnúcich pacientov, ktorí dúfajú, že budú žiť dlhšie a budú mať lepšiu kvalitu života a menej ochorení v pokročilejšom veku". Niektoré liečby, od ktorých sa predtým ustúpilo, pretože sú príliš drahé alebo dokonca márne, sa pomaly znovu objavujú. Myšlienka je taká, že "starnutie je nevyhnutné, áno, ale dá sa tiež liečiť - a do istej miery sa mu dá predchádzať."

Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality