Minerály a vitamíny pre silnú imunitu

Minerály a vitamíny pre silnú imunitu

Vaše telo je vybavené dômyselným systémom obrany - imunitným systémom. Človek, ktorý prijíma dostatočne výživnú stravu a je v optimálnom zdraví, má prostriedky potrebné na podporu správnych imunitných funkcií.

Naopak, človek podvyživený, alebo v zlom stave, môže byť ľahko napadnutý kvasinkami, chorobami a vírusmi. Imunitný systém síce bude bojovať, ale bude to pre neho veľký stres.

Tu sú 4 dôležité živiny, ktoré môžete použiť na posilnenie imunitného systému.

1. Horčík

Vykonali sa štúdie, ktoré preukázali súvislosť medzi horčíkom a vaším imunitným systémom a tiež jeho úlohu v mnohých biologických funkciách, od kontroly aktivácie enzýmov po reguláciu vývoja bunkového cyklu. Horčík nielen pomáha udržiavať imunitný systém silný, ale tiež podporuje každodenné telesné funkcie. ReMag je vysoko vstrebateľnou formou horčíka, ktorú odporúčame ako na doplnenie nízkych hladín horčíka v tele, tak na udržanie už dobrých zásob.

2. Vitamín D

Vitamín D môže modulovať vrodené a adaptívne imunitné reakcie. Napriek tomu 42% dospelých v USA trpí jeho nedostatkom. Nedostatok vitamínu D je spojený so zvýšenou autoimunitou (keď imunitný systém napáda vlastné telo), rovnako ako so zvýšenou náchylnosťou k infekciám. Vitamín D získate z rozumného opaľovania bez chemických krémov v letných mesiacoch a z potravín, alebo doplnkov stravy v zimných mesiacoch.

Odporúčame testovať svoje úrovne aspoň 2x za rok, najlepšie po lete a potom na jar. Výsledné hodnoty by sa mali pohybovať aspoň v polovici rozmedzia hodnôt vášho laboratória. Ideálnym doplnkom pre zimné mesiace je D3K2 ReSet, ktorý kombinuje vitamín D3 s vitamínom K2.

3. Vitamín C

Tento vo vode rozpustný vitamín, najlepšie známy svojou rolou v boji proti nachladnutiu, je známym účinným doplnkom pre imunitný systém. Nedostatok vitamínu C má za následok zhoršenú imunitu a vyššiu náchylnosť k infekciám. Pokiaľ potrebujete doplniť veľké množstvo vitamínu C, tak ideálnym doplnkom je Vitamín C ReSet Powder. Pokiaľ potrebujete menšie, udržiavacie dávky, tak použite Whole C ReSet.

4. Zinok

U osôb s nedostatkom zinku sa zistilo, že majú nízke hladiny T buniek v tele, ktoré hrajú dôležitú úlohu v imunitnej odpovedi a v boji proti infikovaným bunkám. Tento základný minerál je bežnou prísadou do pastiliek proti nádche a do ďalších liekov proti nachladnutiu z jasného dôvodu: funguje dobre, pokiaľ je užívaný dôsledne. V našej ponuke je skvelý produkt Pico Zinc, tekutý zinok, u ktorého ľahko dosiahnete presnú dávku a vysoké vstrebávanie. Ako novinku máme Pico Zinc Plus, ktorý kombinuje vysoko vstrebateľný zinok s meďou v správnom pomere.

Môžete sa pokúsiť získať tieto živiny zo svojej stravy, ale môže to byť veľmi ťažké. Je to kvôli tomu, že pôdy sú už vyčerpané poľnohospodárstvom a potraviny nemusia obsahovať rovnakú hladinu vitamínov a minerálov, ako tomu bolo predtým.

Riešením je použitie doplnkov stravy. Všetky tieto živiny sú v našom novom balíčku Total Body Wellness Bundle spolu s Pico Silver, ktorý pomáha bielym krvinkám vyhľadávať a ničiť baktérie, vírusy a plesne. Alebo si z našej ponuky produktov môžete poskladať svoj vlastný balíček podľa vašich požiadaviek.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality