Unavená, alebo zdravá a pokojná mamička?

Unavená, alebo zdravá a pokojná mamička?

Únava a vyčerpanie sú pre mamičky celkom bežné. Viem, že je to z preťaženej štítnej žľazy a nadobličiek. Ak pridáme ďalšiu záťaž vo forme udržiavania bežného chodu rodiny, zrazu sa rola matky stane úplne ochromujúcou.

Materstvo a únava

Čo môžete robiť, ak sa ráno po prebudení stále cítite unavená? Môže sa zdať, že nie je možné dohnať chýbajúci spánok a cítiť sa zase svieža. Možno siahnete po stimulantoch, ako je káva. Ale to je iba rýchla oprava, ktorá vyčerpáva minerály, ako napríklad horčík, ktoré pomáhajú telu vyrábať energiu. Tým sa dostanete do začarovaného kruhu, ktorého výsledkom je dlhodobá únava.

Lepším prístupom sú zmeny v životnom štýle

Tu je najlepšia strava pre unavené nadobličky: vyhýbajte sa cukru, lepku a mliečnym výrobkom. Takáto strava pomáha obmedziť zápal celého tela, ktorý vytvára kvasinky a alergény v týchto potravinách.

Horčík bude tiež liečiť zápaly. Nadobličky sú podporované vitamínom C a vitamínmi B. Štítna žľaza vyžaduje 9 minerálov, ktoré sú všetky obsiahnuté v ReMyte.

Rada predpisujem „Liečenie v posteli“ - spite 8-10 hodín. Ak potrebujete, zdriemnite si aj po obede. Prosím, nemyslite si, že sa únava dá „premôcť“. To je to najhoršie, čo môžete urobiť!

Nadobličky sú zodpovedné za produkciu viac ako 50 základných hormónov. Poskytnite im podporu, ktorú potrebujú pre správne fungovanie:

To je to, čo potrebujete na zmiernenie únavy nadobličiek.

Zdravé matky sú pre spoločnosť tak veľmi dôležité

Ak matka nie je zdravá a šťastná, ako môže odovzdať toto zdravie a šťastie svojim deťom? Mamičky si zaslúžia prístup k správnym výživovým postupom na dosiahnutie dobrej kvality života. To zaistí, že sa bude dariť aj ich deťom. Medzi tieto postupy patria aj vysoko vstrebateľné minerály, ktoré telo potrebuje na správne fungovanie.

Keď som chodila do tretieho ročníka lekárskej školy, prišla mladá pacientka pred pôrodom dvojčiat. Jej krvný tlak stúpal, bola nafúknutá zadržiavaním tekutín. Mala kŕče a migrény. Premýšľala som, čo by jej mohli dať, aby sa záchvaty zastavili, krvný tlak znížil a opuchy zmizli, a to všetko bez ohrozenia detí.

Než som to stačila premyslieť, ošetrujúci lekár jej nariadil infúzie s horčíkom. Krátko potom poklesol jej krvný tlak, prestala mať záchvaty a začala vylučovať zadržiavané tekutiny. Bol to pre mňa monumentálny zážitok, pretože som vedela, že matka a dieťa sú v bezpečí kvôli horčíku!

Horčík je dôležitou súčasťou zdravého tehotenstva a pôrodu

Dostatok horčíka počas tehotenstva môže zlepšiť zdravie našich detí od prvého dňa!

Potreba však začína pred narodením. Potreba horčíka začína prvým dňom počatia a pokračuje po celý život. Ak ste tehotná alebo plánujete otehotnieť, začnite svojmu telu dodávať stavebné kamene, ktoré potrebuje, aby sa mu v tehotenstve skutočne darilo.

Pokiaľ poznáte budúce matky, odovzdajte im túto správu, aby tiež ony mohli ťažiť z výhod ReMagu a ReMyte.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality