Draslík - jeho význam a kombinácia s inými minerálmi

Draslík - jeho význam a kombinácia s inými minerálmi

Seriózny vedecký výskum o vzťahu medzi draslíkom, horčíkom a srdcovými arytmiami siaha až do začiatku päťdesiatych rokov.

Doktorka pátra po vplyve draslíka na srdcové ochorenie

Seriózny vedecký výskum o vzťahu medzi draslíkom, horčíkom a srdcovými arytmiami siaha až do začiatku päťdesiatych rokov. Pravdepodobne prebiehal ešte skôr, ale pri hľadaní ma Google prehliadač tak ďaleko nepustil. Hovorí sa, že väčšina sŕdc aspoň raz alebo dvakrát počas dňa bije nepravidelne. Pokiaľ však srdce udržuje nepravidelný rytmus, je to známka toho, že je v jeho elektrickej činnosti nevyváženosť.

Srdcové ochorenia a horčík

Fibrilácia predsiení (AFib) je najčastejšie diagnostikovaná srdcová arytmia. Objavuje sa tak často, že ide skoro o epidémiu. V Spojených štátoch sa počet hospitalizácií pacientov s AFib zvýšil medzi rokmi 2000 a 2010 o 23 percent. Počet ľudí v roku 2010 s AFib predstavoval asi 5,2 milióna. Podľa predpovedí sa v roku 2030 zvýši toto číslo asi na 12,1 milióna prípadov. Verím v nárast AFib paralelne s nárastom nedostatku horčíka v populácii.

Štandardná lekárska starostlivosť sa zameriava na identifikáciu AFib pri zvýšenom riziku srdcového zlyhania, zrazeniny a mŕtvice. Ale to len vtedy, ak už máte srdcové choroby. Verím, že významná časť populácie nemá problémy so srdcom - má problém s nedostatkom minerálov!

Ako funguje srdce?

Srdce má štyri komory; prvé dve sú predsiene a dolné dve komory. V zdravom srdci sú elektrické impulzy v predsieni koordinované správnou rovnováhou a interakciou niekoľkých minerálov. Tie tu pôsobia ako elektrolyty a sú to: horčík, vápnik, sodík a draslík. Zdá sa logické, že príčinou AFib je nerovnováha týchto minerálov. Ich vyváženie je vynikajúcou stratégiou na podporu funkcie srdca.

Bohužiaľ lieky, ktoré sa bežne používajú na liečbu AFib, môžu spôsobiť srdcové ochorenia a zvýšia pravdepodobnosť nevyliečenia AFib. Pacienti so srdcovými chorobami, vysokým krvným tlakom a vysokým cholesterolom užívajú lieky, ktoré neliečia srdcové choroby, pretože tieto lieky vyčerpávajú horčík, a podporujú tak jeho nedostatok. To je pravdepodobne dôvod, prečo lekári hovoria, že AFib je nevyliečiteľná. Nevedia, že doplnenie horčíka, draslíka a ďalších minerálov k predpísaným liekom môže urýchliť remineralizáciu srdca, stabilizáciu a zotavenie, čo pacientovi umožňuje dosiahnuť vytúžené výsledky liečby.

Vedeli ste, že horčík a draslík sú priatelia?

Nedostatok draslíka vedie k svalovým kŕčom a arytmiám, rovnako ako nedostatok horčíka, ale v menšej miere. Tieto dva minerály sú určené na vzájomnú spoluprácu.

Je nemožné prekonať nedostatok draslíka bez predchádzajúceho doplnenia horčíka. Nízke hladiny draslíka môžu zvýšiť straty horčíka močom. Užívajte ich oba v hojnej miere, aby vaše telo mohlo fungovať efektívnejšie.

Skúsenosti klientky s pikoiónovým draslíkom

Členka nášho klubu 80 rokov+, ktorá používa všetky naše doplnky, zdieľa svoj pokrok s Pico Potassium:

=====

Tretí deň s Pico Potassiom som dosiahla ďalšiu pozitívnu úroveň pohody, ďalšiu úroveň pokoja napriek nepokojom s koronavírusom okolo nás.

Prosím, vybavte vďačnosť úžasnej doktorke Carolyn Deanovej a jej tímu za to, že pridala do svojho radu minerálov aj draslík. Všetko dohromady je to perfektná kombinácia.

– Joan

=====

Takže ak máte podozrenie na nedostatok draslíka alebo ste už v deficite, je tu ďalší pikoiónový prípravok, ktorý pridajte do vašej dennej rutiny.

Kombinácia doplnkov

Ak je draslík už v ReMyte, prečo má Joan užívať Pico Potassium?

Skvelá otázka.

Po prvé, hoci je Joan dlhoročná klientka a používa ReMyte, aj tak nachádza prínosy v ďalšom draslíku z Pico Potassia.

A ďalej ReMyte aj Pico Potassium má zákonom daný obsah draslíka 99 mg v jednej dávke, ale telo potrebuje až 4 700 mg denne. S ohľadom na toto pravidlo - 99 mg na dávku sme museli vytvoriť aj samostatný doplnok draslíka, ktorý je oveľa koncentrovanejší. Pico Potassium pri koncentrácii 99 mg v 1,25 ml môže byť obzvlášť prospešný pre tých, ktorí potrebujú viac draslíka. Zistiť sa to dá buď krvnými testami, kde draslík bude v dolnej polovici rozsahu laboratória, alebo na základe príznakov nedostatku draslíka: únava, svalová slabosť a zápcha.

Doktorka Deanová

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality