Doplnok RnA ReSet ReMag pre zdravé telo a myseľ

Doplnok RnA ReSet ReMag pre zdravé telo a myseľ

Horčík je životne dôležitou zložkou pre zdravé fungovanie ľudského tela a mysle. Hrá rolu vo viac ako 300 rôznych enzymatických reakciách na udržanie rôznych metabolických funkcií.

Horčík tiež reguluje antioxidačnú kapacitu tela, energetický stav a genomickú stabilitu, a taktiež brzdí niektoré procesy starnutia v mozgu.

Hoci je tento minerál zodpovedný za toľko životne dôležitých funkcií v ľudskom tele, odhaduje sa, že až 80 % všetkej svetovej populácie má nedostatok horčíka. Z tohto dôvodu má zmysel užívať doplnok horčíka na zabezpečenie udržania zdravej hladiny horčíka v tele.

Horčíkové doplnky

Dr. Carolyn Deanová, autorka knihy The Magnesium Miracle (Zázrak menom horčík), odporúča horčík od RnA ReSet - ReMag. ReMag bol špeciálne navrhnutý tak, aby bol telom vysoko absorbovaný na bunkovej úrovni, čo zaisťuje, že doplnok poskytuje najväčší možný účinok horčíka.

Vzhľadom na to, že telo prirodzene vylučuje všetok horčík, ktorý nevyužije, neexistuje spôsob, ako sa predávkovať ReMagom. Aj keď užívate viac, ako je dávka odporúčaná FDA, ktorá môže byť vyžadovaná u ľudí, ktorí už trpia nedostatkom, nemusíte mať strach. Väčšina ľudí, ktorí sa chcú nasýtiť horčíkom, bude musieť denne užívať 10 až 20ml ReMagu, aby ich telo dostalo dostatok tohto základného minerálu.

Diagnostika nedostatku horčíka

Každý, kto sa domnieva, že môže mať nedostatok horčíka, môže použiť dotazník Dr. Carolyn Dean, ktorý je k dispozícii TU, ktorý kladie rad otázok týkajúcich sa mnohých potenciálnych príznakov nedostatku horčíka.

Existuje 65 možných príznakov nedostatku horčíka, ako je uvedené v jednej z kníh Dr. Carolyn Deanovej, ale test možno tiež použiť na kontrolu príznakov možného nedostatku horčíka. Príznaky sú rôzne, vrátane vecí, ako sú kŕče v nohách alebo nepokojné nohy v noci.

Ľudia, ktorí pociťujú niektoré alebo mnohé z uvedených príznakov, môžu chcieť experimentovať s používaním doplnkov horčíka alebo horčíkových krémov (ReMag Lotion Plus). Ak sú príznaky spôsobené nedostatkom horčíka, zmierni sa tým. Ak nie sú, ako je uvedené vyššie, neexistuje spôsob, ako sa horčíkom predávkovať, takže k žiadnej ujme nedôjde.

Výhody horčíka pre zdravie

Zdravotné prínosy horčíka sú početné. Bolo preukázané, že rôzne zdravotné stavy sa zlepšujú alebo sa im možno vyhnúť zvýšeným príjmom horčíka. Ide napríklad o osteoporózu, cukrovku, migrény, úzkosti a predmenštruačné príznaky.

Nedostatočný príjem horčíka je spájaný s vyšším rizikom srdcových ochorení, ako je vysoký krvný tlak (hypertenzia) a usadzovanie tuku na stenách tepien (ateroskleróza). Zdravotné prínosy vápnika, sú vylepšené a stabilizované prostredníctvom horčíka, takže každý, kto užíva doplnok vápnika pre zdravie, by mal tiež užívať horčík navyše.

Rôzne štúdie preukázali súvislosť medzi zníženým rizikom cukrovky a vyšším príjmom horčíka.

Výhody horčíka pre duševné zdravie

Nedávna klinická štúdia vykonaná na Larner College of Medicine odhalila, že príznaky depresie a úzkosti sa zmierňujú užívaním doplnkov horčíka. Štúdia sledovala 126 ľudí s diagnostikovanou depresiou, ktorá bola klasifikovaná ako mierna až stredne ťažká, a zistila, že suplementácia horčíkom významne znížila skóre depresie a úzkosti po 12-týždňovej štúdii. Horčík tiež zohráva úlohu v tom, ako dobre sa vysporiadame so stresom.

Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality