Zlepšenie sluchu pomocou horčíka

Zlepšenie sluchu pomocou horčíka

31 mája je v USA National Save Your Hearing Day. To je deň, kedy je dôležité venovať nejaký čas náuke o tom, ako chrániť váš sluch a sluch vašej rodiny. Náš sluch je životne dôležitý a existujú spôsoby, ako sa dá vyhnúť strate sluchu.

Úprimne povedané, táto príčina je blízka a drahá môjmu srdcu, pretože som mala stratu sluchu v jednom uchu. Urobila som niekoľko významných zlepšení vďaka ReMagu a nakoniec som podstúpila operáciu na dokončenie uzdravenia. Teraz už počujem veľmi dobre na obe uši.

Horčík a strata sluchu

Pre tých, ktorí hľadajú alternatívy k zlepšeniu štruktúry a funkcie vnútorného ucha, odporúčam načítať články o horčíku v centrálnom nervovom systéme. Tu sú niektoré info.

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie má 278 miliónov ľudí na celom svete miernu až hlbokú stratu sluchu v oboch ušiach. Okrem patológiou neznámych ako je náhla strata sluchu a Ménierova choroba, strata sluchu má toľko známych príčin, že by bolo ťažké ich všetky vypísať. Stručne povedané, môže to byť spôsobený procesom starnutia, vystavenie hlasnému hluku, určitými liekmi, infekciami, úrazom hlavy alebo ucha, vrodenými alebo dedičnými faktormi, chorobami a radom ďalších príčin. Pri strate sluchu vyvolanej šumom (NIHL), náhlej strate senzorineurálního sluchu (SSHL) alebo iatrogénnej strate sluchu (ototoxicita) zahŕňa smrť senzorických buniek metabolické procesy.

Farmakologická intervencia na prevenciu alebo zlepšenie vývoja týchto sluchových vád, ako aj faktorov citlivosti, bola študovaná po mnoho rokov na zvieracích modeloch alebo u ľudí. Medzi nimi hrá horčík dôležitú úlohu. Liečba horčíkom je dobre zdokumentovaná, pretože je obvykle predpisovaná v iných patológiách. Jeho vedľajších účinkov a kontraindikácií je málo a je to lacná liečba. Horčík, ktorý ľahko prechádza hematokochleárnou bariérou, predstavuje neuroprotektívne a vazodilatačné účinky a je schopný obmedziť poškodenie kochleárneho tkaniva. Tieto pozorovania viedli k mnohým výskumom, ktorých cieľom bolo zhodnotiť vhodnosť podávania horčíka v prevencii alebo liečbe pri takomto poškodení sluchu.

Moje myšlienky

S ohľadom na môj výskum a skúsenosti, môžem povedať, že horčík spĺňa nasledujúce:
• dekacifikuje časom malé kosti v uchu
• znižuje zápal
• zlepšuje štruktúru a funkciu buniek v ušiach a centrálnej nervovej sústave

Mali sme veľa zákazníkov, ktorí uviedli, že zlepšili svoje sluchové zdravie použitím horčíka, vrátane poklesu tinnitu (z nedostatku horčíka).

Dr. Carolyn Deanová

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality