Ako spoznám, že sú vaše produkty čisté?

Ako spoznám, že sú vaše produkty čisté?

Každý deň vidím našich zákazníkov, ktorí si berú zodpovednosť za svoje zdravie späť do vlastných rúk. Som rada, keď píšu alebo telefonujú, aby sa spýtali na čistotu našich výrobkov.

To je znamenie, že zákazníci skúmajú produkty a kladú relevantné otázky skôr, než ich použijú. Okrem toho môže každá spoločnosť, ktorá vyrába doplnky a podporuje zdravie ľudí na tieto otázky ľahko odpovedať. Tu sú kľúčové faktory kontroly kvality, s ktorými sa naša spoločnosť stretáva.

Znalý, skúsený personál

Rada hovorím, že môj zákaznícky servis je mojím "klonom". Často hovorí ako ja:
Tu v RNA reset, naši operátori a pracovníci služieb zákazníkom všetci hovoria s istotou a vhodne o jedinečných vlastnostiach našich proprietárnych produktov.

Nie je všeobecne známe, že absorpcia diétnych doplnkov je kľúčová a naše produkty sú v tomto výnimočné. Tiež nás budete počuť hovoriť o mineráloch veľkosti pikometroch, stabilizovaných iónoch, metylácii, sulfatácii, vitamínoch pochádzajúcich z prirodzených potravín a princípoch osvedčených systémov prírodnej medicíny, ako je homeopatia.

Tímy pre odbornú kontrolu a zabezpečenie kvality

Takto popisujem svoje tímy pre kontrolu kvality:

Za scénou zloženia našich receptúr je usilovná a precízna práca našich tímov riadenia kvality a čistoty. Naši výrobcovia cGMP majú profesionálny personál, ktorý sa zameriava na dodržiavanie všetkých štandardov kvality FDA "Good Manufacturing Practices", ktoré stanovuje, že výrobcovia musia hodnotiť identitu, čistotu, kvalitu, silu a zloženie svojich potravinových zložiek a doplnkov stravy, aby zaistili, aby naše produkty boli bezpečne a presne označené.

Kým receptúry, ktoré stoja na formulári pre dokončenie RNA reset, sú vlastné a sú prísne dôverné, kvantitatívne zložky, kontrola kvality a proces zabezpečenia kvality každého produktu sú úplne transparentné a podliehajú rutinnej inšpekcii autorizovanými, kvalifikovanými skúšajúcimi. Aby sme vám mohli dať nahliadnuť do toho, čo robíme, vezmeme vás na prehliadku toho, čo sa deje v našom procese.

Vynikajúcy proces riadenia kvality

Ako sme sľúbili, tu je popis procesu riadenia kvality:

Aby sme mohli skončiť s najkvalitnejšími receptúrami, začneme získavaním surovín najvyššej kvality. Aj keď dostávame certifikát o našich surovinách, stále posielame vzorky na testovanie pre potvrdenie. Pre sledovanie týchto zložiek a výsledného produktu používame rovnaké prísne špecifikácie a štandardy hodnotenia až do dokončenia procesu výroby. Akonáhle je prípravok vyrobený, každá šarža je skontrolovaná, laboratórne testovaná a schválená odborníkmi na kontrolu kvality pred odoslaním do nášho centra pre plnenie do fľaštičiek.

Kontrolné opatrenia sú aplikované na každý hotový výrobok, aby sa zabezpečilo, že dávka je bezpečná a pripravená na spotrebu, takže sa vykonáva viac inšpekcií, testov a overení.

Čo je COA?

Ďalším krokom v tomto procese je generovanie certifikátu analýzy (COA). V niektorom z mojich ďalších článkov vám vysvetlím o čo ide.

Záver

Som hrdá na to, že môžem spolupracovať s našimi výrobcami na vytvorenie vysoko absorbovaných, vysoko účinných doplnkov stravy, ktoré spĺňajú prísne požiadavky správnej výrobnej praxe, uznávanej po celom svete ako zlatý štandard pre bezpečnosť spotrebiteľov.

Dr. Carolyn Deanová

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality