Vyžeňte odpad zo svojho tela

Vyžeňte odpad zo svojho tela

Doktorka Carolyn Dean nám opisuje, ako bezpečne a jemne každý deň podporiť detoxikáciu organizmu a varuje pred niektorými agresívnymi druhmi detoxikácie.

Vyžeňte odpad zo svojho tela

Detoxikácia nie je len terapeutická metóda ponúkaná na miestnej detoxikačnej klinike

Detoxikáciu vykonávajú naše orgány neustále, vrátane dvoch komplexných fáz, ktoré sa silne spoliehajú na určité minerály a vitamíny. Hlavným detoxikačným orgánom je pečeň. V dnešnej dobe je pečeň zaťažovaná rôznymi toxínmi, rafinovanými potravinami a liekmi. Detoxikácia sa stala v alternatívnej medicíne lákavým slovom, pričom jedna časť alternatívnej komunity chce tú najnovšiu vyskúšať a druhá časť im ju chce predať.

Detoxikácia je nevyhnutná

Môj prístup spočíva v tom, ako zlepšiť to, čo sa pečeň statočne snaží robiť. Dovoľte mi to rozobrať.

Pečeň v prvej fáze detoxikácie biologicky transformuje chemikálie tak, aby boli rozpustné vo vode pomocou dlhého zoznamu enzýmov. Pôsobenie detoxikačných enzýmov závisí od prítomnosti rôznych minerálov. Horčík je nevyhnutný pre správnu funkciu minimálne 300 enzýmových systémov v tele. Takže prvá fáza detoxikácie bude vyžadovať horčík.

Výsledky detoxikácie v prvej fáze môžu produkovať chemikálie, ktoré sú ešte toxickejšie, ale tie sa rýchlo odstránia detoxikáciou v druhej fáze. K týmto nevyhnutným reakciám dochádza za pomoci minerálov, vitamínov a aminokyselín.

Účinnosť prvej a druhej fázy je nepriaznivo ovplyvnená nedostatkom vitamínov, minerálov, aminokyselín a mastných kyselín. Nedostatočný príjem bielkovín špecificky znižuje prvú fázu a nedostatočný príjem kalórií znižuje celkovú detoxikačnú funkciu.

Pozor na infekcie a agresívne očisty

Pečeň môže byť dokonca napadnutá vírusmi a zabraňuje im preniknutiu do tela - takže ak detoxikujete pečeň príliš agresívne, môžete tieto vírusy aktivovať. Nesúhlasím s drsnou pečeňovou očistou alebo očistou žlčníka, ktorá môže uvoľniť žlčové kamene do úzkeho žlčovodu a spôsobiť zablokovanie. Drsné črevné očisty mi robia starosti u ľudí, ktorí už majú problémy s IBS (syndróm podráždeného čreva). A ak budú obličky chránené pred usadeninami vápnika tým, že prijmete dostatok horčíka, správne sa hydratujete a tiež použijete vhodné minerály, nemusíte sa o detoxikáciu obličiek starať. Nemusíte ani robiť chelatačnú terapiu, ktorou sa teoreticky odstraňujú ťažké kovy, pretože pri nej prichádzate aj o cenné minerály.

Čo teda môžete urobiť pre bezpečné posilnenie vlastnej biochémie?

  1. ReAline® obsahuje aminokyselinu taurín, nevyhnutný pre konjugáciu v druhej fáze. Molekuly síry v tauríne a metioníne pomáhajú detoxikácii sulfatáciou, čo je v skutočnosti tretia fáza detoxikácie pečene. Metylované vitamíny B v prípravku ReAline® poskytujú metylové skupiny potrebné pre metyláciu. Metionín je tiež predchodcom glutatiónu, čo je najdôležitejší antioxidant tela chrániaci každú bunku pred voľnými radikálmi a toxínmi. ReAline® je najlepším priateľom vášho tela, pokiaľ ide o aktiváciu a podporu prirodzených detoxikačných systémov vašich orgánov, čo umožňuje telu bezpečne a prirodzene detoxikovať.

  2. ReMag® - horčík pomáha pri detoxikácii v prvej a druhej fáze takmer v každom kroku.

  3. V prvej fáze pomáhajú tekuté minerály obsiahnuté v ReMyte® - najmä molybdén, mangán, selén a meď.

  4. Detoxikácia v prvej fáze vyžaduje dostatok bielkovín. Taktiež, keď je pečeň silne stresovaná, najmä ak máte alebo ste mali hepatitídu alebo mononukleózu, potrebujete bielkoviny k uzdraveniu. Podľa mojich skúseností je najlepšou bielkovinou pre liečenie pečene živočíšny proteín - ak nemôžete zvládnuť mäso, použite proteín ReStructure®, čo je srvátkovo-hráškovo-ryžová bielkovina. Telo potrebuje aminokyselinové stavebné bloky z bielkovín a plne absorbovateľných minerálov, aby vybudovalo štrukturálne bielkoviny.

Denné užívanie týchto 4 doplnkov pomôže prirodzene detoxikačným procesom vášho tela. Toto je oveľa životaschopnejšia varianta detoxikácie ako chelatačné chemikálie alebo vnútrožilový glutatión alebo perorálna EDTA nasledovaná doplňovaním syntetických vitamínov a zle vstrebateľných minerálov.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality