ReMyte - skúsenosti užívateľov a otázky a odpovede

ReMyte - skúsenosti užívateľov a otázky a odpovede

Veľa našich zákazníkov sa tak dlho necítilo fit, že sa boja, že už im nikdy nebude lepšie. Dramatické vylepšenie zdravotného stavu je možné a na dosiahnutie toho nemusíte niekoľko rokov čakať na zázrak.

Stačí sa pozrieť na výsledky, ktoré popisujú zákazníci, ktorí používajú ReMyte k doplňovaniu minerálov. Ich telo je vďaka tomu lepšie vybavené pre riešenie zdravotných problémov.

Skúsenosti

Bola som dlhší čas podvyživená, a preto môžem byť citlivejšia ako väčšina ostatných, ale spoznala som účinok ReMyte hneď prvý deň, keď som si ho vzala. Zlepšili sa moje mozgové funkcie, pocit prítomnosti vo svete, moja osobná energia, a preto sa aj môj vzhľad výrazne zlepšil. Mám pocit, že som znova získala časť svojej mladosti, kde bol život ostrejší a živší. Použila som aj iné stopové minerály od iných značiek, alebo viac minerálov a nikdy som nič také nezažila. Je pre mňa ľahšie riadiť auto, čo môže znieť divne, ale keď váš mozog funguje lepšie, všetko je lepšie.

– Doris

=====

Používam ReMag a ReMyte asi 9 mesiacov a môžem vidieť zlepšenie vďaka krvným testom, zníženiu dávky liekov na štítnu žľazu a odstráneniu svalových kŕčov. Celá naša rodina teraz už tiež využíva túto kombináciu a cíti významný prínos.

– Virginia

=====

Nie som prekvapená, že na tento produkt existujú stovky pozitívnych recenzií. Užívala som horčíkový olej a veľa doplnkov. Prestala som ich brať a používam len ReMag a ReMyte a WOW - úžasné výsledky. Ak hľadáte výsledky, investujte do svojho zdravia a kúpte si ReMag a ReMyte. Budete nadšení!

– Lauree

=====

Mám oveľa viac energie a vitality! Budem brať tieto dva minerálne doplnky po zvyšok svojho života.

– Ardith

=====

Po celé roky som mala nedostatok minerálov kvôli miestnej pôde, strave, atď. Pomaly sa dostávam do zdravšieho stavu.

Vaše produkty sa ľahko používajú a obnovujú všetko, čo by malo fungovať v mojom tele. Ďakujem.

– Bernadine

=====

Ste pripravení remineralizovať svoje telo?

ReMyte® Mineral Solution obsahuje 12 vysoko absorbovateľných pikoiontických minerálov v perfektných pomeroch pre bunkové funkcie.

Obsahuje štyri základné elektrolyty: horčík, vápnik, sodík a draslík. Deväť z 12 obsiahnutých minerálov je potrebných pre tvorbu hormónov štítnej žľazy.

Okrem základných elektrolytov obsahuje: - Bór pre zdravie kostí - Meď pre pružnosť krvných ciev - Chróm pre rovnováhu cukru v krvi - Jód pre vývoj kostí a mozgu - Selén pre podporu imunitného systému - Zinok pre reguláciu imunitného systému - Molybdén pre metabolizmus uhľohydrátov, využitie železa a detoxikáciu - Mangán pre zdravie kostí a spojivového tkaniva

Otázky a odpovede k produktu ReMyte

Už som predtým používal jód vo vysokej dávke a zlyhal. Prečo sa ReMyte líši?

Pretože ReMyte obsahuje jód v nízkej, ľahko absorbovateľnej dávke, ktorú telo potrebuje.

Prečo sú minerály v ReMyte v „nízkej dávke“?

Je to nízka dávka, pretože je vysoko absorbovateľná. Dávka nemusí byť vyššia, aby bola účinná.

Chutí ReMyte rovnako „silno“ ako ReMag?

ReMyte má rovnakú koncentráciu ako ReMag, ale s rôznymi minerálmi. Nemáme toľko zákazníkov, ktorí by vyjadrili znepokojenie nad chuťou ReMyte - len prosím, berte na vedomie, že je to stále minerálny koncentrát. Oba produkty môžu byť použité vo vode, džúse, kokteile alebo dokonca v pleťovej vode s rovnakým výsledkom.

Prečo je ReMyte o trochu drahšie ako ReMag?

ReMyte obsahuje 12 minerálov, nielen jeden. Tieto minerály sú obsiahnuté v dokonalých pomeroch pre bunkovú funkciu. Ak si myslíte, že je náročné získať 12 pikoiontických minerálov, aby fungovali pekne v jednom produkte - máte pravdu! Týchto 12 minerálov musí byť spracovaných a premenených na stabilizované minerálne ióny. Takže miesto nákupu niekoľkých fľaštičiek doplnkov potrebujete iba jeden! Väčšina minerálnych prípravkov na imunitu sa zameriava iba na jód a zinok, ale ReMyte má zinok, selén a 10 ďalších minerálov, ktoré organizmus potrebuje.

Môžem si zobrať ReMag a ReMyte dohromady? Vidím, že ReMyte obsahuje tiež horčík.

Áno, môžete! ReMyte obsahuje len malé množstvo horčíka - len 31 mg - pre rovnováhu ostatných minerálov. Všeobecne možno povedať, že ReMag a ReMyte sú silné duo, ak sú použité spoločne.

Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality