Odstráňte zo svojho tela toxíny

Odstráňte zo svojho tela toxíny

Toxíny zaťažujú celé telo, ale oslabujú aj imunitný systém. Mnoho z nás nevie, že to nemusia byť toxíny z vonkajšieho prostredia, ale napríklad len metabolity kvasiniek a nevhodného mikrobiómu vo vnútri nás.

Toxíny oslabujú náš imunitný systém

Viete, čo pre vás v dnešnej dobe pracuje viac ako kedykoľvek predtým? Váš imunitný systém. Chráni vás pred stresom, znečistením a útokmi vírusov. Takže myslím, že mu rozhodne nechcete jeho prácu sťažovať.

Ak sa cítite unavení, boľaví alebo nedokážete jasne uvažovať, môže to byť príliš vysokou toxickou záťažou vo vašom tele. Naše telá sú zaťažené toxínmi, ktoré oslabujú imunitný systém. Som si istá, že sa všetci zhodneme, že tento rok v lete (leto 2020, koronavírusová kríza) nie je čas na oslabený imunitný systém.

Kandidóza a toxíny, ktoré produkuje

Toxické preťaženie môže byť spôsobené premnožením kvasiniek. Kvasinky kandida produkujú toxický acetaldehyd v gastrointestinálnom trakte. Acetaldehyd produkovaný v črevách môže vstupovať do celého tela a zvýšiť tak riziko poškodenia tkaniva.

Dostaňte kvasinky pod kontrolu. V opačnom prípade nebude žiadna detoxikačná kúra dostatočne účinná. Musíte riešiť príčinu problému. V skutočnosti môžu agresívne detoxikačné a čistiace kúry uvoľňovať vírusy, ktoré sú usídlené v pečeni, čo ešte viac zaťažuje imunitný systém. Preto je potrebné pristupovať k týmto krokom opatrne.

Ako postupovať

  1. Vezmite si Flora ReVive®, aby ste dostali pod kontrolu kvasinky tým, že uvediete do rovnováhy bilióny mikroorganizmov v zažívacom trakte.

  2. Vezmite si ReAline®, ktorý obsahuje stavebné kamene pre detox, ktoré môže telo použiť, keď je pripravené detoxikovať, nie keď je nútené k detoxikácii tvrdšími produktmi a metódami. ReAline® vykoná detoxikáciu toxínov a zvyškov odumretých kvasiniek. To znamená, že vaša rovnováha zostane neporušená, nebudete sa cítiť omámení, chorí a unavení (herx reakcie). B-vitamíny v ReAline® tiež podporujú váš mozog a nervový systém, zatiaľ čo prebieha detoxikácia.

Čo náš zákazník povedal o Flora ReVive™

„Flora ReVive™ zmenila môj tráviaci systém po mesiaci používania a ukončila mnoho rokov striedania zápchy a hnačky. Úžasné!“

Čo náš zákazník povedal o ReAline®:

„Nemôžem bez neho fungovať! Bol som chronicky chorý mnoho rokov a skúšal som mnoho doplnkov. Toto bol môj najlepší výber z viac ako 50 značiek. Dr. Deanová a jej produkty mi zmenili život. Vrelo odporúčam!“

Aloha,

Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality