Má ReMag laxatívne účinky, alebo nie?

Má ReMag laxatívne účinky, alebo nie?

Všetci, ktorí poznáte doplnok stravy ReMag od Dr.Carolyn Dean iste viete, že sa chváli tvrdením, že nemá laxatívne účinky. Napriek tomu sa v niektorých fázach užívania môže stať, že mierne laxatívny bude. Tu je odstavec z knihy od Carolyn, kde vysvetľuje, ako sa to môže stať:

O štítnej žľaze

Štandardná liečba štítnej žľazy, a to i pre odborníkov na prírodnú medicínu, je poskytnúť substitučnú terapiu štítnej žľazy. Môže to byť prirodzenejšia forma štítnej žľazy Armor, ale stále to sú nahradzujúce hormóny, namiesto toho, aby sa liečil dôvod, pre ktorý sa štítna žľaza oslabila. Podľa mojich skúseností je najhorší stav štítnej žľazy spôsobený nedostatkom minerálov. ReMyte má deväť minerálov nevyhnutných pre tvorbu, premenu, aktiváciu a transport hormónov štítnej žľazy. Sú nimi jód, selén, zinok, molybdén, bór, meď, chróm, mangán a horčík. Keď užívate ReMyte®, môže „prebudiť“ štítnu žľazu a zlepšiť váš metabolizmus. Majte však na pamäti, že ak ste na hormónoch štítnej žľazy, môžete sa stať trochu hyperaktívny, pretože už nepotrebujete toľko liekov, koľko ste užívali. Okrem toho, že ste trochu „zrýchlený“, môžete zistiť, že váš pulz sa zvýšil o 5-10 tepov. Vaše krvné testy ukážu zníženie hladiny TSH, pretože hypofýza už nemusí produkovať hormón stimulujúci štítnu žľazu, aby ju donútila k činnosti. Poraďte sa s lekárom o znížení liečby. Bola som prvá, kto pociťoval kladný vplyv ReMyte na štítnu žľazu. Asi po šiestich týždňoch, kedy som ho brala, som sa začala cítiť trochu „zrýchlene“ a môj tep bol mierne zvýšený, moje ruky a nohy boli konečne teplé. Bola som si vedomá toho, že tieto príznaky môžu byť spôsobené zvýšeným hormónom štítnej žľazy. Nakoľko som bola na 60mg lieku na štítnu žľazu, rozhodla som sa ho prestať užívať. Za pár dní sa moje hormóny usadili a cítim sa skvele dodnes.

POZNÁMKA: Pri vysadzovaní lieku na štítnu žľazu majte vždy kvalitné krvné testy a vždy spolupracujte s lekárom.

Tu je ďalší efekt ReMyte. Po ôsmich týždňoch som začala mať mierny preháňavý účinok z doplnku ReMag a uvedomila som si, že moje telo už môže byť nasýtené horčíkom. Do tejto doby som užívala 3 lyžičky ReMagu denne a bola som nútená znížiť dávkovanie na pol lyžičky trikrát denne. Uvedomila som si, že horčík navyše som potrebovala, pokiaľ mi ReMyte nezačal liečiť príznaky iných minerálnych nedostatkov. Keď som tieto minerálne deficity odstránila s ReMyte, nepotrebovala som už toľko ReMagu.

Niekoľko poznámok k preháňavému účinku ReMagu

Po prvé, veľmi toxickí ľudia môžu mať okamžitý preháňavý účinok - napriek tomu, že nie sú ani zďaleka nasýtení horčíkom. Táto malá skupina musí začať s niekoľkými kvapkami prípravku ReMag denne, aby znížila detoxikáciu, ktorá je spôsobená užívaním horčíku. Po druhé, ak po niekoľkých mesiacoch dostanete preháňavý účinok, ale stále máte príznaky nedostatku horčíku, možno neužívate ReMag správne. Je dôležité ho popíjať celý deň a nebrať ho v jednej alebo dvoch veľkých dávkach denne. Po tretie, je zvyčajné, že po 9-18 mesiacoch môže človek dosiahnuť nasýtenie a začať mať mierny preháňavý účinok. Potom je nutné znížiť dávku ReMagu cca o pol lyžičky alebo podľa osobnej potreby.

Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality