Kandidóza a ako na ňu s použitím prípravkov RnA ReSet

Kandidóza a ako na ňu s použitím prípravkov RnA ReSet

Pokiaľ máte záujem o podporu zdravého tráviaceho systému a zdravého imunitného systému, je tu silné kombo.

Flora ReVive® je revolučná receptúra ​​podporujúca štruktúru a funkciu čriev. Flora ReVive namiesto toho, aby iba dopĺňala prospešné baktérie, tiež dodáva tráviacemu systému živiny, ktoré potrebuje, aby bol schopný udržiavať zdravú rovnováhu mnohých typov mikroorganizmov, ktoré žijú v črevnom mikrobióme. Tiež podporuje funkcie čreva, ako napríklad produkciu serotonínu, neurotransmiteru, ktorý spôsobuje dobré pocity.

Pico Silver® je roztok pikoiónového striebra, ktorý podporuje štruktúru a funkciu imunitného systému. Striebro sa už roky používa ako antimikrobiálne činidlo. Je to silný partner pre Flora ReVive pri vyvažovaní a podpore tráviaceho systému a imunitného systému, ktorého 70% sídli v črevách. Tieto dva doplnky sa vzájomne podporujú tak, ako to robia základné systémy vo vašom tele: zdravý tráviaci systém bude podporovať imunitný systém a zdravý imunitný systém bude podporovať tráviaci systém a obaja majú vplyv na nervový systém.

Čo je Flora ReVive®?

Saccharomyces Boulardii. Síce sa ťažko vyslovuje, ale je najlepším priateľom čreva.

S. Boulardii je druh prospešných kvasiniek, ktorý pomáha udržiavať rovnováhu Candida albicans a črevných baktérií.

Nasledujúce informácie o S. Boulardii pochádzajú z veľmi dôkladného článku Johna O'Connora v GeneFood. Vysvetlím vám hlavné body a pridám svoje komentáre.

Je jedným z najviac osvedčených doplnkov na trhu so stovkami recenzovaných štúdií.

U zdravých ľudí pôsobí ako mikrobiómové hnojivo, ktoré umožňuje zdravým baktériám prekvitať a vytláčať iné škodlivé kmene.

Posilňuje integritu epitelu, udržuje výstelku čriev silnú a zabraňuje syndrómu deravého čreva.

Je účinný pri zabíjaní kvasiniek kandida a potlačovaní expresie zápalových markerov, ktoré produkuje.

Môže mať potenciál na posilnenie sily ľudského imunitného systému na základe zvýšenia hladín IgA v sére u myší.

Prežije cestu zažívacím traktom, aby dosiahla hrubé črevo a urobila svoju prácu. To je u probiotík obrovská výhoda.

Jedna z mála kvasiniek, ktorá najlepšie pracuje pri teplotách ľudského tela. Candida albicans uprednostňuje nízku telesnú teplotu.

Pomáha pacientom s Crohnovou chorobou v remisii a tiež zlepšuje príznaky deravého čreva.

Nedá sa zabiť antibiotikami, takže ju možno brať spolu s antibiotikami.

S. Boulardii je len jednou časťou Flora ReVive® - revolučného nového doplnku, ktorý podporuje rovnováhu mikrobiomu. Je to probiotikum, ktoré pomáha potlačiť patogény, ako sú kvasinky Candida a patogénne baktérie v črevách, vrátane Clostridium difficile (ktorý spôsobuje hnačku).

Flora ReVive je ideálny pre jednotlivcov, ktorí:

  • S tradičnými probiotikami na báze mliečneho kvasenia nemajú úspech
  • Absolvovali liečbu antibiotikami
  • Hľadajú rovnováhu pri zažívacích problémoch
  • Bojujú s prerastaním kvasiniek a jeho príznakmi
  • Cestujú často a chcú si vziať so sebou probiotiká
  • Nechcú uchovávať probiotiká v chladničke

Ako na dobrú náladu pomocou dobrého zažívania?

Serotonín je známy ako neurotransmiter dobrých pocitov. Hádajte, kde vzniká? Črevo je známe ako „druhý mozog“, pretože sa tu produkuje 90% serotonínu. Tento druhý mozog obsahuje asi 100 miliónov neurónov, čo je viac ako v mieche alebo periférnom nervovom systéme.

Hrozby pre zdravú rovnováhu zažívacieho systému sú príliš početné. Medzi ne patria:

  • Rast kvasiniek
  • SIBO
  • Neznášanlivosť lepku
  • Zápal

Našťastie črevný mikróbiom obsahuje 100 biliónov prospešných mikroorganizmov, ktoré čakajú na povzbudenie, aby obnovili zdravú rovnováhu tráviaceho systému. Flora ReVive®, naše revolučné nové probiotikum s výťažkami z rašeliny, využíva silu prírody na podporu týchto prospešných organizmov a obnovenie harmónie v črevnom mikrobióme.

Najväčší zdravotný prínos Flora ReVive®

Vaše črevá sú váš druhý mozog, a ak je šťastný, potom ste šťastní. Poskytnite svojmu tráviacemu systému potrebnú podporu v stále nepriateľskejšom prostredí.

Premýšľala som o našej stratégii kontroly rastu kvasiniek. Najbežnejšou metódou je prísna detoxikácia, ktorá vylučuje potraviny kŕmiace kvasinky v snahe ich všetky vyhladovať. A hádajte čo? Je naozaj ťažké to dodržiavať. Navyše, ako vlastne vieme, že je posledný kúsok kvasiniek preč? Možno ste bitku vyhrali, ale môžu ležať a čakať, pripravené sa vrátiť späť do akcie, akonáhle ste si nedali pozor a začali jesť opäť sladké.

Takže všetka snaha o čistenie kvasiniek tento problém často nevyrieši. Prečo? Pretože sme ľudia a túžime po chutných veciach, ako je napríklad ovocie.

Skôr než premýšľať, ako zabiť všetky kvasinky, je lepšie potlačiť ich podporou svojej vlastnej mikroflóry a posilnením imunitného systému.

Aloha, Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality