Ako sa mení ročné obdobie, menia sa aj staré rutiny

Ako sa mení ročné obdobie, menia sa aj staré rutiny

V novom ročnom období sa budete cítiť ako loď, ktorá bezcieľne blúdi po mori. Je to príležitosť vymeniť staré zvyky za nové. Tu je niekoľko spôsobov, ako môžete optimalizovať váš životný štýl na jesenné a zimné obdobie.

Spánok

Upravte svoj spánkový režim na kratšie dni a dlhšie noci. Doprajte si trochu viac spánku, ako ste potrebovali v lete. Nebojujte s tým, skúste ísť spať o hodinu skôr.

Jedlo

Prejdite od ľahkých, chladivých letných pokrmov k teplým, zahrievajúcim pokrmom. Zvýšte príjem kalórií približne o 10%, pretože vaše telo spotrebúva viac energie na udržanie teploty tela. Obmedzte ľadové nápoje v prospech teplých, ako je napríklad bylinkový čaj. Obmedzte alkohol, ak ste ho popíjali celé leto. Koniec koncov, alkohol je toxín a vaše telo nepotrebuje pri sezónnom prechode nič, čo by pracovalo v jeho neprospech.

Oblečenie

Zakryte si krk a bedrá, aby ste sa ochránili pred chladným vetrom. V chladných dňoch a nociach si zakryte hlavu, odkiaľ uniká väčšina telesného tepla. Noste aj silnejšie ponožky, pretože nohy strácajú takmer toľko tepla ako hlava.

Denný plán

Vytvorte nový harmonogram pre seba alebo domácnosť. Nový plán zverejnite na mieste, kde bude každý deň vidieť (napr. na chladničke). Potom si každý môže pozrieť plán a začať sa podľa neho riadiť. Počas niekoľkých týždňov z neho bude normálna rutina.

Vychutnajte si sezónu

Užite si všetko, čo jeseň ponúka. Vyjdite von na prechádzku a sledujte, ako sa sfarbuje lístie. Jedzte všetky sezónne jedlá. Trhajte jablká. Zhrabte hromadu lístia a skočte do nej! (Koho zaujíma, čo si myslia susedia!)

Odporúčané doplnky

ReAline B-Vitamín Plus

Vitamín B - Pomáha prirodzeným detoxikačným procesom tela a odstraňuje zvyšky odpadu z toho, čo ste jedli a pili celé leto.

Whole C ReSet

Máme tendenciu prijímať menej vitamínu C ako v lete, takže pridajte tento vitamín podporujúci imunitu.

D3K2 ReSet rastlinný vitamín D

Kratšie dni znamenajú menej slnečného svetla. To znamená menej vitamínu D. Uistite sa však, že ho užívate s prípravkom ReMag®, pretože horčík pomáha telu lepšie využívať vitamín D.

Samozrejmosťou by mala byť pokročilá podpora imunitného systému. Telo bohaté na živiny bude mať silný imunitný systém. Ale telo chudobné na živiny bojuje, má slabý imunitný systém a stáva sa ľahkou korisťou pre stres, kvasinky, choroby a vírusy.

Tieto 4 silné živiny posilňujú imunitný systém:

  1. Vitamín C - Tento vo vode rozpustný vitamín, najlepšie známy svojou úlohou v boji proti prechladnutiu, je známym účinným doplnkom imunitného zdravia. Nedostatok vitamínu C má za následok zhoršenú imunitu a vyššiu náchylnosť k infekciám. Nájdete ho v: Whole C ReSet - kapsule s vitamínom C

  2. Vitamín D - Vitamín D môže modulovať vrodené a adaptívne imunitné reakcie. Napriek tomu 42% dospelých v USA trpí nedostatkom. Nedostatok vitamínu D je spojený so zvýšenou autoimunitnou reakciou (tzn. že imunitný systém napáda zdravé bunky v tele), rovnako ako so zvýšenou náchylnosťou k infekciám. Nájdete ho v: D3K2 ReSet - vitamín D na rastlinnej báze

  3. Zinok - U osôb s nedostatkom zinku je zistené, že majú nízke hladiny T buniek v tele, ktoré hrajú dôležitú úlohu v imunitnej odpovedi a v boji proti infikovaným bunkám. Tento základný minerál je bežnou prísadou do pastiliek a ďalších liekov proti prechladnutiu z jasného dôvodu: funguje dobre, pokiaľ sa užíva dôsledne. Nájdete ho v: Pico Zinc Plus – Piko-iónovom minerálnom roztoku

  4. Striebro - Možno poznáte populárne (a kontroverzné) koloidné striebro. Vylepšili sme ho a zamerali sme sa na plnú vstrebateľnosť na bunkovej úrovni. Výsledkom je Pico Silver Solution. Pomáha bielym krvinkám hľadať a ničiť baktérie, vírusy a huby. Nájdete ho v: Pico Silver Solution

Aloha,

Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality