Zinok - podpora pre silnú imunitu

Zinok - podpora pre silnú imunitu

Ak trávime každý deň veľa času mimo domova, je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým udržiavať imunitný systém silný a zdravý.

Pre tých, ktorí trávia čas okolo ľudí náchylných k chorobám, je to obzvlášť dôležité. Tiež stres môže oslabiť náš imunitný systém.

Zinok je zásadný pre imunitné funkcie

Zinok hrá kľúčovú úlohu v štruktúre a funkcii imunitného systému. Tento esenciálny minerál je vyžadovaný stovkami enzýmov, ktoré kontrolujú funkciu imunitnej odpovede. V tele je ďalej potrebný pre kvalitu zraku, sluchu, kože, vlasov, nechtov, spojivového tkaniva, sexuálne funkcie, trávenie a ďalšie.

Zo stravy sa získava ťažko

Jedným z problémov s obsahom zinku v našej strave je to, že už nie je hojne obsiahnutý v pôde. Ďalším z nich je, že telo môže absorbovať len 25% zinku, ktorý dostane z našej stravy..

Vegetariánska alebo vegánska strava má nižší obsah zinku. Pre vegetariánov je ťažké získať dostatok zinku z jedla. Keďže najlepšími zdrojmi potravy zinku je mäso, najmä červené mäso, ktoré stále viac ľudí vo svojej strave obmedzuje.

Stresové faktory

Stres vyčerpáva zinok veľmi rýchlo, v priebehu niekoľkých sekúnd. Pri tzv. reakcii bojuj, alebo uteč, teda stresovej odpovedi, spáli zinok. A to je ako otázka čo bolo skôr - sliepka alebo vajce: čím nižšia máme hladinu zinku, tým citlivejší sme na stresové faktory, jedno súvisí s druhým a ťažko odhadovať čo bolo skôr.

Udržujte preto hladinu zinku pripravenú na stres.

Je ťažké zvládnuť vysoké dávky

Telo nemôže zvládnuť vysoké dávky zinku dlhú dobu. A to z toho dôvodu, že vysoké dávky mohou narušit rovnováhu s jinými minerály v těle. Zinok môže napríklad blokovať absorpciu medi, mangánu, železa.... Ak sú však minerály na bunkovej úrovni biologicky dostupné a sú absorbované len malé množstvá, spolupracujú veľmi dobre a zlepšujú si navzájom svoje funkcie.

Preto situácie, kedy je pravdepodobnejšie, že ochorieme, vyžadujú vysoko vstrebateľný doplnok zinku. Ale taký, ktorý môže dopĺňať zinkové rezervy v tele bez toho, aby narušoval rovnováhu ostatných minerálov.

Predstavujeme Pico-Zinc ™ - stabilizovaný ión zinku, ktorý je plne absorbovaný na bunkovej úrovni.

Pomocou rovnakej technológie, ktorou sme vytvorili ReMag® a ReMyte®, sme vytvorili aj tento nový revolučný doplnok zinku.

Ióny Pico-Zinc™ majú menší priemer než kanály pre vstup minerálnych iónov v tele. Pôsobia teda ako vlastný ionofór a je úplne absorbovaný minerálnymi kanálmi. Tým nevyžaduje 6 transportných proteínov, ktoré normálne uľahčujú pohyb zinku.

Pico-Zinc ™ je stabilizovaný ión zinku, ktorý je vysoko absorbovaný na bunkovej úrovni. Zinočnaté ióny Pico Zinku sú vyrobené z laktátu zinočnatého pôvodne pochádzajúceho zo solí zinku ťažených vo východnom Texase v USA.

Výhody Pico-Zinc ™

  • Vysoko absorbovateľný na bunkovej úrovni
  • Neobsahuje žiadny nosič (chelát) - iba čistý zinok
  • Obsahuje 20 mg zinku v 2,5ml

Pico-Zinc ™ je ideálny pre jednotlivcov, ktorí::

  • Trávia čas okolo ľudí náchylných k chorobe
  • Majú nedostatok zinku
  • Zažívajú veľký alebo častý stres

Často kladené otázky

Aký je typ zinku v tomto doplnku? Počul som, že orotát zinočnatý je najľahšie absorbovateľný.

Pico-Zinc™ obsahuje laktát zinočnatý, 20 mg v 2,5 ml. To, čo je na zinku dôležité, nie je jeho zlúčenina, ale absorbcia. Zinok je minerál, ktorý nie je ľahko absorbovaný do buniek. Náš unikátny proces však vytvára stabilizované ióny zinku veľkosti picometru, čo zaisťuje vysokú absorbciu na bunkovej úrovni.. Tá umožňuje používať oveľa nižšiu dávku, iba polovicu (alebo menej), než by tomu bolo u iného zinkového produktu.

Môže zinok spôsobiť nedostatok medi?

Vysoké dávky zinku sa neodporúčajú kvôli nerovnováhe s inými minerálmi. Zinok môže blokovať absorbciu medi. Ak sú však na bunkovej úrovni biologicky dostupné a sú absorbované malé množstvá zinku a medi, potom spolupracujú veľmi dobre a zlepšujú si navzájom svoje funkcie. Tak je to v našom produkte ReMyte®. ReMyte®.

Aký je dátum trvanlivosti pre Pico-Zinc ™?

2 1/2 roka po dátume výroby.

Ako často ho mám užívať?

Ako prevenciu odporúčame užívať 15-30 kvapiek denne a počas vírusovej infekcie až 5ml denne.

Ako ho mám užívať?

Dospelí dávkujú do vody, džúsu alebo kokteilu. Najlepšie je použitie s jedlom, nalačno môže spôsobiť miernu nevoľnosť. Môže byť zmiešaný s našimi ďalšími tekutými minerálnymi roztokmi (ReMag® a ReMyte®).

Aká je chuť?

To je dôležitá otázka. Ak máte nedostatok zinku, nebudete chuť cítiť alebo bude chutiť trochu sladko. Ak zinok "nepotrebujete", bude chuť kovová.

Musí být chlazen?

Tento produkt nemusí byť chladený.

Je tento produkt syntetický?

Zinočnaté ióny Pico-Zinc™ sú vyrobené z laktátu zinočnatého pôvodne pochádzajúceho z prirodzene sa vyskytujúcich solí zinku ťažených v Texase v USA.

Je tento produkt bezpečný pre deti?

Pico-Zinc ™ je bezpečný pre deti od 12 rokov. Pri mladších deťoch, prosím konzultujte s vaším lekárom alebo poskytovateľom zdravotnej starostlivosti.

Je to chelát zinku?

Pretože je pre telo obtiažne účinne absorbovať zinok samotný, je zinok často viazaný na chelatačné činidlo. Chelatačné činidlo je látka, ktorá sa viaže so zinkom a vytvára tak vstrebatelnější konečný produkt. Pikometrické ióny v Pico-Zinc™ sú však dostatočne malé a so správnym elektrickým nábojom, takže môžu prechádzať do bunky bez potreby väzby na chelát.

Prečo stojí váš zinok viac než iné doplnky zinku?

Náš patentovaný proces vytvára stabilizované zinkové ióny veľkosti pikometru, ktoré sú vysoko absorbované na bunkovej úrovni. Pico-Zinc™ je tiež vysoko koncentrovaný s plnou dávkou 20 mg vo 2,5ml. To znamená, že vaše telo absorbuje Pico-Zinc™ efektívnejšie v porovnaní s inými formami. Vďaka absorbcii a koncentrácii je naša dávka 20 mg ekvivalentná minimálne k dávke 40 mg.

Spôsobuje Pico-Zinc™ nevoľnosť ako iné doplnky zinku?

Berte ho prosím s jedlom, pretože je známe, že Pico-Zinc™ väčšinou spôsobuje miernu nevoľnosť, ak sa užíva samostatne. Pri dávke 15-30 kvapiek sme však nemali správy o nevoľnosti, ak sa užíval samostatne alebo s ReMag® a ReMyte®.

Je testovaný na ťažké kovy?

Áno, náš certifikát analýzy, ktorý sa vykonáva na každom čísle šarže, dokazuje, že je Pico-Zinc™ bez kontaminácie ťažkými kovmi a bakteriálnymi organizmami.

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality