Úspech dlhodobého pasívneho fajčiara

Úspech dlhodobého pasívneho fajčiara

Skvelá správa pre každého, kto vydržal roky cigaretového alebo fajkového dymu buď kvôli partnerovi, alebo vďaka vlastnému zlozvyku.

Táto bývalá pasívna fajčiarka sa teší detoxikačným účinkom, ku ktorým môže dôjsť, keď telo získava minerálne stavebné kamene, ktoré potrebuje k vyplaveniu toxínov, ktoré nepodporujú zdravé telesné funkcie.

Príbeh

Roky šťastného manželstva s "fajčiarom" vo mne vytvorili chronický, suchý, fajčiarsky kašeľ a sínusové infekcie trvajúce niekoľko desaťročí. Dokonca aj teraz, 7 rokov ako vdova, stále pokašliavam, ako by som bola fajčiarka. Je to ranný rituál.

Potom som objavila PicoSilver a okamžite ho vyskúšala. Vzhľadom k tomu, že PicoSilver je "bez chuti", zistila som, že si sem a tam pridávam pár lyžičiek, nesledujem tým nič konkrétne, ale stala sa mierna mágia.

  1. Krvácanie ďasien sa pri čistení zubov zastavilo.
  2. Moje ranné pokašliavanie išlo zo suchého do extrémne vlhkého, kedy sa mi uvoľňuje veľa chronického hlienu z pľúc.
  3. Som žena, ktorá sa normálne nepotí, ale začala som sa potiť, čo udržiava teplotu môjho tela rovnomernú v závislosti na teplote okolia. Prestali mi opúchať členky v nepríjemnom počasí.
  4. Prestala som trpieť na únik moču, svoj mechúr opäť plne ovládam.
  5. Prebudili sa moje chuťové bunky. Všetko je proste chutné a uspokojí ma menšie množstvo jedla. Schudla som, bez toho aby som urobila niečo iné, než pridala PicoSilver do svojho celodenného pitia.

Pripisujem to zvýšeným neurologickým impulzom, ktoré spomína doktorka Deanová. Zdá sa, že PicoSilver zosilňuje všetko, čo pre mňa už robí ReMag!

Vidím tu spojitosť: PicoSilver mi pomohol vyhnať z tela veci, ktoré tam nepatria, a o ktorých som možno ani nevedela. Jediné čo robím je, že si beriem 2-4 lyžičky denne.

Záver

Ste pripravení poskytnúť vašim bunkám podporu, ktorú potrebujú k potlačeniu dlhodobo toxických obyvateľov vo vašich orgánoch? Začnite s PicoSilver. Je vyrobený podľa rovnakých štandardov s vysokou absorpciou ako ReMag a ReMyte.

Aloha,
Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality