Otázky a odpovede k produktu Pico Silver - pikoiontickému striebru

Otázky a odpovede k produktu Pico Silver - pikoiontickému striebru

Je to len nedávno, čo sme uviedli prípravok Pico Silver na trh a za tú chvíľku sme dostali veľa otázok, na ktoré sa pokúsime odpovedať.

Otázka: Užíva sa Pico Silver Solution denne ako ReMag a ReMyte?

Odpoveď: Pri základnom použití neodporúčame používať Pico Silver každý deň, ale len dvakrát týždenne. Ak však chcete alebo potrebujete podporiť imunitný systém, môžete použiť Pico Silver 1-6x denne po dobu niekoľkých dní. Má veľmi jemnú kovovú chuť a môže sa užívať priamo alebo dať do nápoja. Pico Silver Solution podporuje imunitný systém, a ak váš imunitný systém vyžaduje viac podpory, potom použite viac.

Otázka: Bude tento roztok Pico Silver ovplyvňovať probiotiká, ktoré užívam? Mal by som sa starať o dobré baktérie, ak som dlhší čas použil striebro?

Odpoveď: Ako som spomenula vyššie, Pico Silver sa neužíva každý deň. Ak však potrebujete podporiť imunitný systém v boji proti infekciám alebo kvasinkami, môžete použiť aj probiotiká.

Otázka: Môžete nám načrtnúť klady a zápory použitia rôznych foriem striebra striebra?

Odpoveď: Existuje značná diskusia o tom, či iónové striebro (ióny striebra) alebo časticovej (koloidné) striebro je viac efektívne. Táto diskusia prebieha už najmenej 50 rokov. Našťastie bolo na strieborných roztokoch vykonaných mnoho výskumných štúdií, preto odporúčame striebro ako súčasť vašej prirodzenej obrannej liečby.

Sme pyšní na to, že venujeme veľa času a starostlivosti pri skúmaní a porozumeniu výrobkom a prísadám skôr, než ich uvoľníme k predaju. Súčasťou našej výskumnej cesty je samozrejme vyhľadávanie a čítanie nestranných zdrojov vedeckých informácií a výskumu.

Skutočnosťou je, že iónová forma striebra (podobne ako naše Pico Silver) je forma používaná v stovkách klinických štúdií vykonaných od začiatku 19. storočia, z ktorých všetky ukazujú na účinnosť iónového striebra. Bez ohľadu na to je naším cieľom vždy vydať ten najlepší produkt, ktorý môžeme s dostupným výskumom a informáciami poskytnúť. Výskum a porovnávacie štúdie, ako sú štúdie, ktoré vypracovala Rice University a novšie štúdie, boli vždy základom nášho výskumu a rozhodovanie.

Ďalej máme prístup k vlastným výskumným laboratóriám a zariadeniam, ktoré nám umožňujú duplikovať mnoho štúdií, ktoré sme si prečítali, ako súčasť nášho vlastného výskumu a vývoja. Vykonali sme vlastné testy antibakteriálnej aktivity na rôznych formách a typoch striebra, vrátane nášho vlastného Pico Silver. Teraz je nepopierateľnou skutočnosťou, že je to strieborný "ion", ktorý zabíja baktérie a hojí tkanivá, a že neutrálne atómy striebra sú do značnej miery inertné a nemajú žiadnu biologickú aktivitu (kým nie sú prevedené na ióny).

Vo fyzike, element taký ako striebro môže existovať ako jeden atóm alebo ako ión. Ion je atóm, ktorému chýba elektrón. Je tiež dobre známe, že ióny striebra (a všetky ióny) sú extrémne nestabilné a že k ich "dodanie" tam, kde ich chcete, potrebujete metódu stabilizácie. Táto jedinečná stabilizácia tvorí jedinečný základ našich pikoionických minerálov (ReMag, ReMyte, ReCalcia) a Pico Silver Solution.

Ako už bolo spomenuté, naším cieľom je vždy vydať ten najlepší produkt, ktorý môžeme s dostupným výskumom a informáciami poskytnúť. Strávili sme mesiace a roky vývoja našich produktov, vrátane nášho riešenia Pico Silver. Sme veľmi spokojní s výsledkom nášho úsilia.

O nanotechnológiách a Pico Silver:

Je dôležité pochopiť, že definície nanotechnológií sú široké a môžu byť mätúce. Zatiaľ čo naše častice môžu byť merané v pikometroch alebo nanometroch, naše výrobky nie sú vytvorené inžiniermi nanotechnológií. Naše pikoiontické minerály sú výsledkom procesu stabilizácie a prirodzeného rovnovážneho stavu medzi iónmi a kovovými časticami (striebro), vodou, kyslíkom a mnohými ďalšími faktormi. Všetky minerály sú kovy a všetky minerály nájdené v krvi sú vo forme iónov. Telo je dobre vybavené pre manipuláciu s nerastmi vo forme iónov a to platí aj pre striebro. Takže naše minerály sú stabilizované a pripravené k okamžitej bunkovej absorpcii, sú 100% prírodné a nepredstavujú pre telo žiadnu hrozbu.
Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality