Odstránenie amalgámu - skúsenosti

Odstránenie amalgámu - skúsenosti

Prvýkrát som počula o nebezpečenstvách amalgámu a ortuti, keď mi doktorka Carolyn Deanová navrhla, aby som si našla správneho zubára, ktorý by mi ich odstránil. Od tej doby som čítala každý článok, ktorý napísala, a počúvala každú nahrávku na tému amalgámu.

Dôvod môjho záujmu je jednoduchý. Mám chronickú kvasinkovú infekciu a v jednej z nahrávok, ktoré som počúvala, Dr. Deanová povedala, že ortuťové výplne "podporujú" rast kvasiniek. Preto mám za cieľ podporiť svoj imunitný systém odstránením amalgámových výplní. Pred troma týždňami som dostala signál, že moje telo je pripravené - zlomený zub s unikajúcou ortuťou.

Hľadanie biologického zubára

Skontrolovala som, či moje poistenie kryje biologického zubára. Mám veľmi chabé poistenia na akúkoľvek zubné prácu. Takže som na celý proces musela mať odložené určité úspory.

Potom som googlovala "biologického zubára" a našla niekoľko zubárov, ktorých popis praxe obsahoval tieto slová. Zúžila som svoj výskum na zubárov, ktorí ponúkajú tieto konkrétne možnosti:

Zubní lekári, ktorí sú členmi IAOMT a majú skúsenosti a osvedčenie o uplatňovaní postupov biologickej stomatológie.

  • Nepoužívajú zubný amalgám k oprave kazov kôli obsahu ortute.
  • Zubní lekári, ktorí opravujú kazy živicami a keramickými materiálmi.
  • Používajú keramiku na výrobu zubných implantátov.
  • Zubní lekári, ktorí vo svojej ordinácii nepoužívajú fluoridové produkty.
  • Používajú prírodnú gumu a výrobky pre zubné zdravie.
  • Zubní lekári, ktorí konajú opatrne, aby neohrozili bezpečnosť ani zdravie pacienta.
  • Poskytujú najlepšie možné riešenia zubných problémov tým, že držia krok s najnovším vývojom, objavmi a výskumom v biologickej stomatológii.

Z piatich možných kandidátov v mojej oblasti som našla mimoriadne kompetentného biologického zubára.

Moja osobná skúsenosť

Zdieľam krátky popis svojej skúsenosti s odstránením zlomeného zuba s únikom ortuti, aby ste mali predstavu o tom, ako proces prebieha.

Nemám rada zubára a bola som veľmi príjemne prekvapená, keď som dorazila k novému biologickému zubárovi. Jeho ordinácia je v starom dome v susedstve. Prostredie bolo upokojujúce - výzdoba bola veľmi pekná a čakáreň bola apartmán miesto sterilného priestoru. Všade to voňalo esenciálnymi olejmi.

Kým röntgenové zariadenie bolo moderné, bolo umiestnené vo výklenku, ktorý nevyzeral ako ordinácia. Snímku sme mali ihneď.

Keď prebiehalo ošetrenie, zubár použil technológiu SMART (Safe Mercury Amalgam Removal Technique). Miestnosť mala veľmi silný vysokorýchlostný vzduchový filter. Zubár aj techník mali na sebe chirurgické plášte, rukavice a tvárové a hlavové štíty. Bola som zakrytá celotelovou nepriepustnou bariérou od hornej časti hlavy po spodnú časť nôh (s malým priestorom okolo úst, aby mohol zubár pracovať). Mala som zubný kryt a vysávač, ktorý bol špecifický pre tento účel. Moje zuby, jazyk a moje ústa boli pokryté fóliou, aby nemohla ortuť náhodne vniknúť do tela.

Môj zubár má špeciálny výcvik používania kmeňových buniek k podpore rastu kostí. Vzali mi teda trochu mojej krvi a neskôr použili kmeňové bunky (z mojej krvi) k zaceleniu diery, ktorá zostala po odstránenom zube. Rana bola zošitá a ja som dostala arniku a hypericum, dva homeopatické lieky, ktoré sa často používajú v holistickej zubnej práci.

Na konci procedúry mi bol poskytnutý podrobný návod, ako podporiť svoje telo, aby sa liečilo a detoxikovalo.

Dobrá skúsenosť

To bol najlepší zážitok so zubárom, aký som kedy mala. Zubár bol láskavý a všeobecne vysvetlil biologické zubné postupy a to, čo konkrétne som si vybrala. Vypracoval dlhodobý liečebný plán pri nahradzovaní mojich amalgámových výplní a rozčlenil ho na časti, takže to nezaťažilo môj rozpočet, ani čas.

Ak uvažujete o výmene amalgámu, vrelo odporúčam výskum biologickej stomatológia ako voľbu.

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality