Pravdepodobne neviete, čo všetko dokáže striebro

Pravdepodobne neviete, čo všetko dokáže striebro

Po prečítaní "Štúdia použiteľnosti dihydrogencitrátu strieborného ako doplnku výživy", zverejnenej 29. januára 2007, som sa dozvedela niekoľko zaujímavých vlastností tohto bezpečného a efektívneho kovu, ktorý vám môže pomôcť na vašej ceste za zdravím.

Predovšetkým má striebro najvyššiu elektrickú vodivosť akéhokoľvek kovu. To je zvláštny prvok, pretože sa týka elektrolytov v ľudskom tele - z ktorých najdôležitejším je horčík. Telo má mnoho spôsobov, ako použiť striebro ako katalyzátor kľúčových funkcií. V skutočnosti telo potrebuje dostávať koncentrovanejšiu úroveň striebra než to, čo poskytuje prostredie.

Po vstupe do krvného obehu, ióny striebra cirkulujú cez tkanivá tela, ale aj cez kosti, ktoré sú ťažko liečiteľné antibiotikami. Tu neutralizuje celý rad rôznych mikroorganizmov bez poškodenia ľudských buniek.

Ďalším veľkým aspektom striebra je, že pôsobí ako katalyzátor pre opravu poškodených tkanív stimuláciou návratu kmeňových buniek do ich pôvodného embryonálneho stavu. Vo vedeckých štúdiách došlo k rastu tkaniva rýchlosťou, ktorá bola najmenej päťkrát až šesťkrát rýchlejšia ako liečba bez striebra.

Jedna štúdia dospela k záveru, že "čím menšie častice striebra, tým účinnejší je v tele." No, to je skvelá správa, pretože náš výrobok Pico Silver sa skladá zo stabilizovaných pikometrových iónov, ktoré sú ekvivalentné nanočasticiam použitým v tejto štúdii.

Ak teda hľadáte vysoko vstrebateľnú formu striebra na trhu, nehľadajte nič iné ako doplnok Pico Silver Solution.

Dr. Carolyn Dean

Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality