Konečne k dispozícii alternatíva koloidného striebra
Pikoiontické striebro

Konečne k dispozícii alternatíva koloidného striebra

Ak ste oboznámení s výhodami koloidného striebra, budete milovať náš najnovší produkt.

Zákazníci si zamilovali ReMag a ReMyte, čo sú naše minerálne doplnky s časticami s veľkosťou pikometroch, ktoré im umožňujú preniknúť do častí tela, kam sa iné doplnky jednoducho nemôžu dostať.

Teraz sme vyvinuli svoju vlastnú odpoveď na stále populárne koloidné striebro, ktoré sa stalo v mnohých rodinách nevyhnutnosťou v domácej lekárničke.

Väčšina výrobkov so striebrom sa nazýva "koloidy". Koloid je však zmes mikroskopicky dispergovaných nerozpustných častíc suspendovaných v inej látke. Naproti tomu stabilizovanej ióny Pico-Silver sú úplne rozpustné. Tieto ióny striebra o veľkosti piko-metra ľahko vstupujú do buniek a sú okamžite schopné podporovať imunitný systém.

Podobne ako ReMag a ReMyte je naše riešenie Pico-Silver lepšie absorbované na bunkovej úrovni ako iné alternatívy na trhu. To je dôležité, pretože všetky dôležité procesy prebiehajú vo vnútri buniek.

Pico-Silver roztok bol navrhnutý tak, aby poskytoval bezpečné a účinné množstvo netoxického striebra v odporúčaných dávkach. Aj pre deti je to dostatočne bezpečné (polovica dávky pre dospelých).
-Dr. Carolyn Deanová


Späť na zoznam
Upozornenie !
Tieto stránky sú len informatívne a nemožno ich použiť ako náhradu za rady lekárov.
Kategórie

Rýchla navigácia
Odmietnutie zodpovednosti!
Neošetrujeme, nediagnostikuje, neliečime ani sa nepokúšame predchádzať chorobám a žiadne rady ani tvrdenie zákazníkov, ktorí nám zanechali hodnotenia v žiadnom prípade nenaznačujú žiadny zdravotný výsledok vďaka používaniu našich produktov. Výsledky sa budú líšiť. Žiadne vyhlásenia obsiahnuté na týchto stránkach nenahrádzajú lekárske rady, prevenciu a liečbu.

Picomineral.sk

ReMineralizujte sa! Vysoko vstrebateľné minerály od doktorky Carolyn Dean - RnA ReSet

Aktuality

Tento web používa súbory cookie. Prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.